Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Inu :( Idź do strony 1, 2, 3
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 00:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj po kurwa ponad polrocznej przerwie, znowu musialem zaprowadzic mojego ukochanego przyjaciela do lecznicy. Znowu kurwa nie wiem czy przezyje... sad.gif .Co za pojebany wieczor...

Ehhhh pomarudzilem sobie troche, powylewalem zale na forum publicznym i juz mi cos lzej....

  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 00:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Trzymam kciuki za Twojego pieska sad.gif

Pozdrawiam
  
Re: <szaman82> Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 01:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Dzieki, a ten piesek to dla mnie ktos wiecej niz tylko piesek, to wierny przyjaciel witajacy mnie z radoscia, wyczekujacy wspolnego spaceru, czy zabawy...Na szczescie w dobrych rekach weta ze sprawdzonej lecznicy zostal.
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 01:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Piesek fajny, nawet to jego obsceniczne obslinianie mnie nie wzbudzilo u mnie niecheci do niego, wrecz odwrotnie. Przez kilka dni zdarzylem skurczybyka polubic. :)
Mam nadzieje spotkac go jeszcze kiedys.
  
Re: <EDDY> Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 01:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




A to ciekawe, bo Maras cos innego mowil lol.gif . Wiesz Eddek ja tez mam nadzieje, ze kiedys bedziecie sie jeszcze mogli zobaczyc...
  
Re: Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 10:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Ulan kurwa, możesz mi wytłumaczyć, dlaczego ja się takich rzeczy dowiaduję z foruma!?
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




mam nadzieje Ulan ze psinka wydobrzeje !!!!! ... nigdy nie miałem przyjemności poznać ale znam z opowiadań ... a ładny drań jest ... i widzę ze go rozpieszczasz ... wink.gif

i masz racje Pies to nie tylko zwierz ... to przyjaciel i członek rodziny
  
Re: <Marek D.> Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Bo w nocy masz kurwa wylaczona komorke
  
Re: <e X t 7 3> Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




OK pies zyje smile.gif . Na szczescie zareagowalem odpowiednio szybko. Rozmowa z wetem byla krotka, potrzebna operacja...
  
Re: Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 12:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Bo w nocy masz kurwa wylaczona komorke

Za to poczte glosowa ma wlaczona, niech go piorun strzeli za to. doubt.gif biggrin.gif
  
Re: <EDDY> Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Właśnie przeczytałem. Trzymam kciuki! Odezwij się, jak będzie już po operacji.
  
Re: <Berger> Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Na razie musi odpoczac. Operacja najwczesniej za dwa tygodnie, a ja chcialbym ja przerzucic na styczen. Zobaczymy co sie da zrobic. Juz za chwile jade do weta.
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




to dobrze ze jest (w miare) oki smile.gif
  
Re: <e X t 7 3> Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Pies w dom Bog w dom biggrin.gif . Czas na operacje. Trza podejsc, niestety, do tematu ekonomicznie. Kurwa ze to wszystko zawsze sie o kase rozbija... eusa_wall.gif
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 16:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




A tak w ogóle to na co choruje?
  
Re: <szaman82> Inu :(
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 16:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ma problemy z przemieszczajacym sie zoladkiem. Inaczej mowiac w kazdej chwili moze dostac ostrego rozszezenia owego zoladka i zejsc
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 02:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




I chuj bombki strzelil choinki nie bedzie. Znowu to samo. Nocna akcja "WETERYNARZ". Rano operacja i bedzie wiadomo wte albo wewte...zycie jest tak kruche...
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




I jak?Była już operacja?Trzymam za niego.

Pozdrawiam
  
Re: Inu :(
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 13:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ale bestyja, pozazdrościć. biggrin.gif A jo ni mom, buuuuuuu. sad.gif Czekam na moją „dorosłość”, wtedy sobie kupiem – ja ccem „rabradorka” i cocker(nie wiem, jak to się pisze) spanielka :>
biggrin.gif cool.gif wink.gif Życzę zdrówka pieskowi, niech sobie jeszcze pobiega. Pewnie rozchorował się od nadmiaru wykwintnych potraw, które aplikujesz mu w ramach swojego uwielbienia.;) wink.gif
P.S. Inu to jego imię? Takie japońsko-psowate, nie sądzisz?;)) cool.gif
  
Re: <little_wild_girl> Inu :(
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Obawiam sie ze jeszcze przez jakis czas nie pobiega... A imie rzeczywiscie jest japonsko-psowate wink.gif
  
Inu :(
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 3  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010