Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Inu :( Idź do strony 1, 2, 3
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: <little_wild_girl> Inu :(
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 16:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




japońsko-psowate wink.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: <e X t 7 3> Inu :(
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




japonskie - slowo inu jest japonskie
psowate- inu = po japonsku pies,

co w tym smiesznego?? smile.gif wink.gif
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




ano wyrażenie "japońsko-psowate" wink.gif
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No psisko juz po operacji. Wycieto mu sledzione i podwiazano zoladek. Przez najblizsze dwa dni powinnien sie ustabilizowac, miejmy nadzieje...
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




I trzymamy kciuki! Śledziona nie była niezbędna, rozumiem?
A co do imienia, to nadała je kiedyś rodowita Japonka :)
  
Re: <Berger> Inu :(
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Śledziona nie była niezbędna, rozumiem?


Nie wiem, nie jestem weterynarzem crazy.gif .Ale czy roli sledziony nie przejmuje przypadkiem zoladek?


Ostatnio zmieniony przez ulan dnia Środa, 26 Listopada 2003, 20:44, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No i na razie nic jeszcze nie jest jasne. Pies nie zostal do konca wybudzony z narkozy, lezy pod kroplowka. Wiecej bedzie wiadomo jutro. confused.gif
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 22:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 00:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Również trzymam kciuki. Będzie dobrze.
Sam straciłem już 2 psy i naprawdę nawet największemu wrogowi bym tego nie życzył.
  
Re: <Bzdury> Inu :(
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 01:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




To ciesze sie ze nie jestesmy wrogami (chyba wink.gif )
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 01:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




To 2 zdanie to było tak ogólnie :) Wrogów raczej nie mam (chyba :))
Chodziło raczej o to że po stracie psa jest ból jak cholera, niezależnie ile się psa miało i nikomu bym takiej straty nie życzył.
  
Re: <Bzdury> Inu :(
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 01:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
hodziło raczej o to że po stracie psa jest ból jak cholera, niezależnie ile się psa miało i nikomu bym takiej straty nie życzył.


Wiem, to z przekory bylo lol.gif .Malo mam teraz powodow do smiechu, wiec staram sie wykozystywac kazdy mozliwy...
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 01:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




...Sledze ten temat od poczatku i martwie sie bardzo o Inu...JEST CUDOWNY...kocham takie psy...(te oczy...zniewalajace...ufne...), mialam kiedys podobnego...z takim samym wyrazem twarzy-pyska...wiem wiec co czujesz ulan, gdy on tam, pod ta kroplowka...Chcialabym Ci jakos pomoc, nie wiem jak...Mysla bede z WAMI...(INU - PIEKNE IMIE...)...tak mi go zal...biedny...:(. Wierze ze bedzie ok...:)
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 01:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




nie dziwię się naprawdę i współczuję
  
Re: <Majka> Inu :(
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 01:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Najgorsza jest ta niepewnosc. A pies zmeczony juz tym wszystkim. Nawet dla czlowieka 3 narkozy pod rzad musza byc meczace, a co dopiero dla zwierzaka, ktory czuje tylko ogromny bol wynikajacy z powiekszajacego sie zoladka, uciskajacego na wszystkie organy.
Czytam te Wasze posty, i ogromnie sie ciesze, ze watek zalozony przeze mnie, wlasciwie tylko po to zeby sie lepiej poczuc, wywolal taki odzew. Dzieki
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




I jak dzisiaj z Inu? Btw: to jest moja ulubiona rasa psa :)
  
Re: Inu :(
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




EXt73

japońsko-psowate wink.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

Oki, biggrin.gif to może zmienię na „psio-japońskie”;) wink.gif lol.gif lol.gif , co by sobie co niektórzy podśmiechujek wink.gif nie urządzali, hę?;) biggrin.gif

Berger

A co do imienia, to nadała je kiedyś rodowita Japonka :)

Mam pytanko: ona je NADAŁA, czy po prostu stwierdziła na jego widok (oczywiście w jej jezyku) :”O, pies”?!:-D lol.gif lol.gif lol.gif

ulan

Nawet dla czlowieka 3 narkozy pod rzad musza byc meczace, a co dopiero dla zwierzaka, ktory czuje tylko ogromny bol wynikajacy z powiekszajacego sie zoladka, uciskajacego na wszystkie organy.

No to teraz myślami jestem naprawdę z pieskiem, nie z grzeczności, tylko na serio. sad.gif Sama taką częstotliwość narkoz przeżyłam (ale nie z tego powodu, co piesek) i wiem, jak się piesek męczy, uch. sad.gif Niech pocieszy Cię fakt, że po tylu narkozach (jako że jest to znieczulenie ogólne) uciążliwy ból na jakiś czas jest mniejszy (mam nadzieję, że dostaje coś przeciwbólowego oprócz tego). Będzie dobrze (życzę mu tego z całego serca – kurczę, pomodlę się za niego), ma dobrą opiekę.:)
  
Re: Inu :(
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Iun niestety nie przezyl operacji, i w okolicach godziny 23 zmarl.
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 12:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




ulan

Iun niestety nie przezyl operacji, i w okolicach godziny 23 zmarl.

...................................................................... ...................................................................... ...................................................................... ...................................................................... .........................................
(Nic nie napiszę, bo słowa w takich sytuacjach są zbyt prymitywnym narzędziem i nie zdobędą takiej wartości, jaką chciałabym je obdarzyć. sad.gif Z mojej strony najodpowiedniejsza chyba będzie tzw. "minuta ciszy"). sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
  
Re: <ulan> Inu :(
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




sad.gif Bardzo,bardzo mi przykro. sad.gif

Pozdrawiam serdecznie sad.gif
  
Inu :(
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 3  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010