Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Jaki Windows "spamuje" :P Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 03:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




zauwazylem, ze najbardziej racjonalnym rozwiazaniem dla takiej maszyny to jednak win2k jest. mam laptopa z prockiem-zolwiem 230MHz czy jakos tak. win2k byl bardzo stabilny i calkiem szybki. niestety duzo w nim niepotrzebnych adminskich dupereli i ciezko sie ich pozbyc, zeby sie nie rozkraczyl. zainstalowalem potem 98SE i to byl blad, bo chodzil szybciej, ale i czesciej na pysk padal. sprobowalem tez dla zabawy winxp, ale uzywanie tego systemu wymagalo znajomosc technik medytacyjnych, tai-chi i yogi wogole. dobre do internetu i przegladania fotek, mozna uzywac worda i na tym sie konczy biggrin.gif. wrocilem do win98 i zaopatrzylem go w temat winxp srebrny i udaje, ze jest fajny. nie probowalem na nim linuxa. warto? chodzi mi o:1. zsieciowanie z macosx, 2. porzadny edytor tekstu (choc open office mnie rozbraja), 3. smiganie po sieci
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 12:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




Z Windowsów do internetu i przegladania fotek to ja bym wybrał starego NT 4.0. Najmniej spyware i śmieci najstabilniejszy.
Linux do wszystkiego się nadaje pod warunkiem ze go odpowiednio skonfigurujesz. Na notebooka do smigania po sieci i edytorów tekstów też ale to na innym forum.
  
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2003, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tadziu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #122
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Na takim dysku (3GB) to raczej Win98, ale moj brat ma na celeronie 333 WinXP postawiony bez problemow...


Ostatnio zmieniony przez tadziu dnia Piątek, 20 Czerwca 2003, 11:15, w całości zmieniany 2 razy
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 02:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




a ile ma ramu???? bo u mnie byl jednak wolny. moglem cos tam dlubac, ale tylko jedna rzecz na raz, a okna sie zmienialy w tepie spowolnionym i czasem nic nie odpowiadalo (choc to nie dziwne w win lol.gif). no, ale ja niestety nie moglem ramu podsypac, bo mam maksimum..
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a ja sie zdenerwowalem bo jeden bank do ramow nie chce mi dzialac :(, bym mial 768MB czy jakos tak, a takto dupa tylko 512 :(, a na wakacje mam duze potrzeby...

zadna kosc nie chce mi dzialac w 3 banku :(, pewnie sie sfajczyl bo mojej przegodnie ktora sie przydarzyla rok temu :)
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
a ja sie zdenerwowalem bo jeden bank do ramow nie chce mi dzialac :(, bym mial 768MB czy jakos tak, a takto dupa tylko 512 :(, a na wakacje mam duze potrzeby...

zadna kosc nie chce mi dzialac w 3 banku :(, pewnie sie sfajczyl bo mojej przegodnie ktora sie przydarzyla rok temu :)


a pewien jestes, ze nie dobiles do maksimum? sprawdzales rozne kosci? moze cos nie jest kompatybilne. mialem tak w PPC 7600. musialem sie naprzekladac tego ramu, bo za kazdym razem mialem dostep do innej ilosci (dziwne, bo ten komp akceptuje "interleaved" ram). swego czasu tez dumnie dokupile 256 MB do laptopa. przestalem sie cieszyc, jak znalazlem na stronie IBM, ze 97MB to max crazy.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ej mam do 768MB ramu ograniczenie :)

nawet jak wloze do tego slotu jedna kosc czy 64 128 256 to i tak nie dziala, bo chyba cos jednak jest spalone :)
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 00:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




a masz te kosci opisane - ile MHz, nsec. itp? tzn. dzialaja ci w innym slocie pewnie, wiec nie ma o czym gadac.. zrobiles plycie kuku.
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Lipca 2003, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ja dzis na takim sprzecie postawilem w2000
jako ze sama znalazła wszystkie bebechy (prawie bo voodoo nie chciała :))
to najpierw sp4 a potem reszta sterow
i hula sobie powolutku ale hula
  
Jaki Windows "spamuje" :P
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010