Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> FANI 3MIASTO AGAIN... Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




SORKI ŻE SIĘ POWTARZAM, ALE...CZY NAPRAWDĘ W GDAŃSKU NIE MA ŻADNYCH FANÓW MALEŃCZUKA????????? eusa_eh.gif Liczebność na koncercie świadczy o czymś innym....jednak jak narazie poznałam tylko osobiście Ronnie(pozdrowionka smile.gif ) no i Pandę(którą notabene znam nie od dziś wink.gif ).
Dlatego jeszcze raz apeluję do fanów z 3miasta(i okolic jak komu blisko...)żeby się jakoś odezwali i .... wtedy zorganizujemy jakieś spotkanko?!
Proszę o nie zignorowanie tego postu sad.gif ...

P.S.Już więcej nie będę poruszać tego tematu jeśli i tym razem się nie uda.... eusa_wall.gif
  
Re: <moyra> FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 16:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




A może wśród swych znajomych rozpowszechnisz nasze forum :-). A na nestępnym koncercie wydrukuj ulotki i je rozdawaj wink.gif

[ja żartuję] :)

W mej małej Oleśnicy znam kilkanaście osób słuchających M.M. Część z nich forum nie obchodzi, części się nie chce, część nie ma internetu. Ale swoją drogą na Pudlach we Wrocławiu nie spotkałem żadnej znajomej twarzyczki.
  
Re: <Mike> FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Piątek, 28 Listopada 2003, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




No cóż chodziiaż dziękuję za zainteresoanie się tym problemem smile.gif ! Zapewne masz rację nie każdego musi interesować Forum sad.gif no cóż ..... za to pomysł z ulotkami może wykorzystam tongue.gif
  
Re: FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Piątek, 28 Listopada 2003, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ronnie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #408
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




heh... no niestety... może nadejdą lepsza czasy... Jak będzie jakiś koncert to może coś się zorganizuje :)
  
Re: <moyra> FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Piątek, 28 Listopada 2003, 19:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




No cóż Moyra....My se o MM możemy zawsze pogadac(z resztą to robimy biggrin.gif ) Ale przed nastepnym koncertem... a z resztą po co tak późno...Zbierzmy się kupą i zacznijmy rozwieszać te ulotki już teraz !!!!!!!!!!!!;p
Pozdrawiam wszystkich fanów!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
Re: <ronnie> FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Piątek, 28 Listopada 2003, 19:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Dzięki za poparcie smile.gif ... ale mam nadzieję że jak się zorganizuje spotkanko to w większym gronie wink.gif ......
  
Re: <moyra> FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 18:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




W sumie to mozna cos na wieksza skale zorganizowac i to nie koniecznie w Gdansku, moze jakis wyjazd wspolny w fajne miejsce np: na jakis weekend............
Ktos zna fajne miejsce do odwiedzenia o tej porze roku?????????
  
Re: <panda> FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 09:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




No Kraków, 10-tego stycznia? n'est pas?
  
Re: FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
No Kraków, 10-tego stycznia? n'est pas?

biggrin.gif Kowal jestes niesamowity, a Twoja chec zintegrowania sie z fan(k)ami porazajaca... biggrin.gif. Ale jak zwykle Cie popieram lol.gif
  
Re: <Kowal> FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 15:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Na bank będziemy!!!!!!!!!!!!!To znaczy Panda ,zapewne Ronnie oraz ja czyli Moyra wink.gif ....
A potem spotkanie w Gdańsku...?... tongue.gif ...
  
Re: FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 15:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




moyra :
Na bank będziemy!!!!!!!!!!!!!To znaczy Panda ,zapewne Ronnie oraz ja czyli Moyra wink.gif ....
A potem spotkanie w Gdańsku...?... tongue.gif ...


to teraz trzebaby wplynac na reszte gromady...dziewczeta z Warszawy zaczynaja sie wycowywac ze styczniowego spotkanka... sad.gif
  
Re: <Majka> FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




A to czemu ???? My tu aż ... wink.gif .... z Gdańska będziemy jechać a Warszawka "protestuje"?? redface.gif
Apeluję do Pań z Wa-wy : jedźcie!!!!!!!!!!!!!
  
Re: <moyra> FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 16:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Gdansk rlz!!!!!!!!! biggrin.gif
My sie tak latwo nie damy!!!!!!!!!! I nie wiem co wam wszystkim nie pasuje w KRAKOWIE, przeciez to miasto jest zajefajne
Warto tam pojechac dla samego Krakowa!!!!!!!!!!!!!!A jezeli dodatkowo napatoczy sie koncercik pudli to przecierz nie mozna z takich planow rezygnowac eusa_naughty.gif
  
Re: FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




A to czemu ???? My tu aż ... wink.gif .... z Gdańska będziemy jechać a Warszawka "protestuje"?? redface.gif
moyra :
Apeluję do Pań z Wa-wy : jedźcie!!!!!!!!!!!!!


Warszawianka odpowiada na apel wink.gif - jak w innym wątku...
Jeśli zbierze się jakaś pokaźniejsza grupa /ale nie na zasadzie "chyba będę" - lecz "na pewno", to ja jestem gotowa pojechać!
  
Re: FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Warszawianka odpowiada na apel wink.gif - jak w innym wątku...
Jeśli zbierze się jakaś pokaźniejsza grupa /ale nie na zasadzie "chyba będę" - lecz "na pewno", to ja jestem gotowa pojechać!


I tak trzymać!!!!!!!! biggrin.gif
  
Re: <moyra> FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Oj oj .... losy spotkania w Kraku sie wahaja strasznie ale ja nie zamierzam rezygnowac eusa_naughty.gif ........... pojade i tyle. Chocby nas tam miala byc garstka to i tak sie nie poddam wink.gif .Warszawka odpowiedziala na apel i jast super, teraz maly apel do calego forum no i moze cos sie uda...........Moze jednak nie bedzie nas tak malo wink.gif tongue.gif
  
Re: <panda> FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 15:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




WIEC APELUJE DO CALEGO FORUM: NIE REZYGNUJCIE Z KRAKOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
Re: <panda> FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 15:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Jasne Pandek jedeziemy i już tongue.gif !!!!
Może jestem niepoprawną optymistką ale wydaje mi się że "trochę"NAS będzie.... wink.gif
Oj będzie się działo biggrin.gif ....
  
Re: <moyra> FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 15:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Oj bedzie sie dzialo , bedzie......... wiec do zobasczenia w KRAKOWCU
  
Re: <moyra> FANI 3MIASTO AGAIN...
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Stycznia 2004, 02:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BaHa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #577
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




to moj 1. post wiec z pewna niesmialoscia zapytuje:czy ktos wie cokolwiek o biletach na koncert solo 18???juz tylko tydzien, a tu zadnych plakatow...pozdrawiam:)
  
FANI 3MIASTO AGAIN...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010