Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomoc!!! Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
priv
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #473
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Cześć.....Nie dawno zainsalowalem linux mandrake 9.1 i nie chodzi mi w nim internet wiem , ze trzeba to ustawic jakos, bede bardzo wdzieczny.Prosze o jak najszybsza odpowiedz , aha nie znam sie na mandrake za bardzo wiec odpowiedz szybko i jasna! DZIEKI......
  
Re: <priv> Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomo
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




jakie łącze:
modem tel analog
ISDN,
DSL = albo insze kablowe,
Ethernet = sieciówka - tzw. stałe łącze (podobnie jak DSL,ADSL=Neostrada)
napisz co i jak jaka płyta jaki chipset ... wtedy można to wyjaśnić

pisz bardziej szczegółowo i ... czytaj o Linuxie ... wink.gif
  
Re: Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Piątek, 28 Listopada 2003, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
priv
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #473
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Więc EHTHERNET , lacze stale ..iiiiiiiiiiiiiii co jeszcze?
  
Re: <priv> Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomo
PostWysłano: Piątek, 28 Listopada 2003, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no to dziwne ze Mandrake Ci tego automatem nie zrobił ? ... ale napisze wieczorem jakiej firmy kartę masz ... no chyba z eto na płycie i NForce 2 .. to wtedy trza stery od Nvidii
  
Re: Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Piątek, 28 Listopada 2003, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
priv
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #473
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Można jaśniej ? firma to chyba ehternet jak probuje skonfigurowac to jest napisane , ze nie ma zadnej karty sieciowej
  
Re: Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Piątek, 28 Listopada 2003, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
priv
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #473
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Panowie.......No co Wy myslicie , ze ja nie mam nerwow? Prosze chyba o prosta rzecz zwana Wam od kilku lat a mi odpowiecie w tym samym czasie?? Przeciez to DLA WAS JEST LATWE.......Wytlumaczcie mi to z gory thx.
  
Re: <priv> Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomo
PostWysłano: Piątek, 28 Listopada 2003, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Panie Kolego spokojnie i bez nerwów .. my nie wróżki .. zbyt mało danych ... czy łącze jest na serwerze z DHCP czy tez masz przyznany z góry adres IP ... to trza wyjaśnić ... jak winda sie z tym łączy ? zobacz do konfigu łącza internetowego pod winda i napisz co tam jest
  
Re: Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Piątek, 28 Listopada 2003, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
priv
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #473
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Więc PANIE KOLEGO :):) Mam chyba stały IP! Bez nerwow to mowie bo gdybym sie zdenerwowal to mnie by tu nie bylo, zartuje ok dzieki z gory ODPOWIEDZCIE MI W JAK NAJKROTSZYM CZASIE.....DZIEKI
  
Re: <priv> Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomo
PostWysłano: Sobota, 29 Listopada 2003, 02:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




drakconf (lub podobnie) zwał się programik, za pomocą którego bez problemu sobie wszystko skonfigurujesz.

Poza tym:
Jakie to jest łącze stałe? bo dalej nie wiemy? Providera chociaż napisz crazy.gif
  
Re: Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Sobota, 29 Listopada 2003, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
priv
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #473
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Więc koledzy to jest łącze stałe....A co do tego programu to czy ja go mam od razu z linux mandrake czy musze go zdobyć ?
  
Re: <priv> Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomo
PostWysłano: Sobota, 29 Listopada 2003, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




jest standardowo w mandrake.
  
Re: Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Sobota, 29 Listopada 2003, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
priv
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #473
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Hm.....A Gdzie mam to jest w nim? Aaaaaaaaaa......Jak juz znajde to co dalej ????
  
Re: Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Sobota, 29 Listopada 2003, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
priv
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #473
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




No koledzy odpiszcie mi:D:D
  
Re: Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Sobota, 29 Listopada 2003, 18:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
priv
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #473
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




No co z Wami odpiszcie mi przeciez bez netu nic nie idzie prawie zrobic na LINUXIE!!!!!!!!!
  
Re: <priv> Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomo
PostWysłano: Sobota, 29 Listopada 2003, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ja Tobie odpisze bardzo krotko. Przestan sie domagac, bo w koncu doczekasz sie tego, ze kazdy bedzie Cie ignorowal. Zrozumze wreszcie, ze kazdy z nas ma swoje obowiazki, prace, dom, rodzine i nie zawsze ma czas na rozwiazywanie cudzych problemow. W miare mozliwosci, staramy sie pomagac. A co do Twojego problemu to napisz w koncu wiecej informacji o laczu, nikt tu nie jest jasnowidzem i dopoki nie opiszesz w pelni nikt nie bedzie w stanie pomoc.
  
Re: Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Sobota, 29 Listopada 2003, 19:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
priv
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #473
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Więc zacznijmy od tego wszystkie potrzebne dane chyba juz wam podalem? i ktos mi napisal , ze mam znalezc drakconf to spytalem GRZECZNIE! gdzie on jest...i o laczu tez pisalem STAŁE, KARTA Ethernet i co jeszcze dopisze? hm...z Rybnetu
  
Re: <priv> Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomo
PostWysłano: Niedziela, 30 Listopada 2003, 01:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




z pomocą tej strony na pewno sobię poradzisz.
  
Re: Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Niedziela, 30 Listopada 2003, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
priv
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #473
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Nic mi to nie mowi tam jest o modemach a ja mam stale lacze karta Ethernet....I tak przy okazji to chcialem przeprosic WAS za to , ze myslalem tylko o sobie.....:(:(:(:(:
  
Re: <priv> Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomo
PostWysłano: Niedziela, 30 Listopada 2003, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ale skoro masz dynamiczne IP konfiguracja będzie podobna jak przy Neo+
  
Re: Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Niedziela, 30 Listopada 2003, 15:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
priv
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #473
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Eh....Ja nie mam "neostrady"mam rybnet stale lacze....I jesli to mozliwe to wolalbym bez zadnych stron tylko po prostu na tym forum:D:D:D
  
Linux Mandrake 9.1 , INTERNET!prosze o pomoc!!!
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010