Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> By³o mi³o...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
By³o mi³o...
PostWys³ano: Pi±tek, 28 Listopada 2003, 13:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
U¿ytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




z racji tego... ¿e ca³y mój dobytek ju¿ w workach gotowy do wyj¶cia czeka... od poniedzia³ku zmieniam lokal w ktorym net przez d³u¿szy czas mnie odwiedzaæ nie bêdzie... chcia³am Wam podziêkowaæ za to ¿e byli¶cie... za wszystkie tematy i posty... za dobr± zabawê...
dziêkujê... by³o mi³o...

do 5 grudnia jeszcze co jakis czas bêde obecna... potem juz tylko duchem... cool.gif
  
Re: <bzzz> By³o mi³o...
PostWys³ano: Pi±tek, 28 Listopada 2003, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
U¿ytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dziêki, Basiu!
Przykro siê bêdzie z Tob± rozstawaæ. Mam nadziejê, ¿e jeszcze siê kiedy¶ us³yszymy.
  
Re: <bzzz> By³o mi³o...
PostWys³ano: Pi±tek, 28 Listopada 2003, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
U¿ytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No coz Basiu, mi tez bylo milo. Z reszta mam nadzieje, ze jeszcze bedzie, smile.gif ze nie opuscisz zadnego z naszych spamerskich nocnych spotkan w Re., no i w koncu ze dorobisz sie net'a na tym nowym lokum.

PS Kiedy parapetowa?? cool.gif
  
Re: <ulan> By³o mi³o...
PostWys³ano: Pi±tek, 28 Listopada 2003, 14:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Sta³y uczestnik
Sta³y uczestnik
 
U¿ytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




eee mi siê wydaje ze jeszcze Baska zatêskni za netem ... a przede wszystkim lud¼mi tu "bytuj±cymi" ... wink.gif

a w³a¶nie Ulan poruszy³ meritum sprawy ... tj. parapetówkê !!!!! smile.gif

Ba¶ki ruch wink.gif
  
Re: <bzzz> By³o mi³o...
PostWys³ano: Pi±tek, 28 Listopada 2003, 14:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
U¿ytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Heh bez bzzzykania bêdzie wiele ubo¿szy sad.gif
Mi³o by³o Ciê poznaæ, choæ nie pamiêtam wszystkich szczegó³ów dok³adnie wink.gif
Ta parapetówa to bardzo dobry pomys³, my¶lê cool.gif
Ale i tak pewnie bêdziesz tu zagl±da³a, a w koñcu za³o¿± Ci net w domu. Od tego nie da siê uciec smile.gif
  
Re: <bzzz> By³o mi³o...
PostWys³ano: Pi±tek, 28 Listopada 2003, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Na³ogowy uczestnik vip
<tt>Na³ogowy uczestnik</tt>
 
U¿ytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




No có¿, szkoda. sad.gif Naraziñsko i do nastêpnej dysputy. biggrin.gif . Przecie¿ musi byæ stadko w komplecie! biggrin.gif Znaczy siê byczek, czarna pantera, skunksik i pszczó³ka. lol.gif lol.gif lol.gif
  
By³o mi³o...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materia³ów w ca³o¶ci lub czê¶ci jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu s± chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010