Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> iGadu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
iGadu
PostWysłano: Piątek, 28 Listopada 2003, 13:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Czy kts z Was, pracuje, korzysta moze z Mc'a?...Mam problem z komunikatorem...Mialam zainstalowana wersje1.1.7 i Gadu, ale posypalo mi sie cos, nie chcialo sie logowac...wywalilam. Sciagnelam sobie inna wersje, a potem kolejne...zadne nie chca byc aktywne....:((. Czy ktos z Was moze mi pomoc...??? PROSZE...
  
Re: <Majka> iGadu
PostWysłano: Sobota, 29 Listopada 2003, 01:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Head_Hunter
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #76
Posty: 74


[ Osobista Galeria ]




Niestety z iGadu nie korzystam, bo nie mam Mac'a, ale problem o którym wspomniałaś wysłałem twórcom iGadu i trzeba będzie troszkę poczekać na odpowiedź.
  
Re: <Head_Hunter> iGadu
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 00:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




BARDZO Ci dziekuje ze dlon pomocna wyciagasz drogi HH[zadowolenie] ...poczekam...dzieki:)
  
Re: <Head_Hunter> iGadu
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 01:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




swoją drogą, to gdzie się rude_boy podział?? Podejrzewam, że on by coś wiedział na ten temat.
  
Re: <Majka> iGadu
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Head_Hunter
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #76
Posty: 74


[ Osobista Galeria ]




Tak się zastanawiam, czy oni (czyt. twórcy iGadacza) wogóle zwrócili uwagę na mój mail :P bo wysłałem go 2 dni temu i nadal nie mam odpowiedzi :/
Ale postaram się o zdobycie pomocy dla Ciebie :-)
  
Re: <Head_Hunter> iGadu
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




dziekuje...ja tez sie rozgladam...ale az tak sie na tym nie znam by znalezc rozwiazanie...jedyna wersja jaka sie u mnie zainstalowala wtedy, to stara 1.1.7 bez klucza...ale nagle mnie wyrzucilo z niej i potem juz bylo pusto...(tj. wtyczki nie widac...)...nie wiem...Moze jednak tworcy iG sie odezwa...Dziekuje Wam za zainteresowanie moim problemem...smile.gif
  
Re: <Majka> iGadu
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Majku a nie postawiłby Ci Ktoś na tym Mac`u Linuxa ?
byłby bardziej kompatybilny z inszymi kompami ... wink.gif a wtedy mogłabyś mieć zainstalowane tam Kadu ... GNU gadu ... EKG ... etc.
  
Re: iGadu
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
Majku a nie postawiłby Ci Ktoś na tym Mac`u Linuxa ?
byłby bardziej kompatybilny z inszymi kompami ... wink.gif a wtedy mogłabyś mieć zainstalowane tam Kadu ... GNU gadu ... EKG ... etc.


moze to i jest wyjscie...moze zbyt sie zawzielam w walce z iGadu... biggrin.gif ...popytam tu kolegow bardziej kompetentnych ode mnie...dziekuje... biggrin.gif
  
Re: <Majka> iGadu
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no problemo ... jak sie rada przydała smile.gif
  
Re: iGadu
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
no problemo ... jak sie rada przydała smile.gif

fenk ju fenk ju... biggrin.gif
  
Re: <Majka> iGadu
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 18:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hades
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #559
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Widze z enie tylko ja mam problem z iGadu...ja z kolei mam wersje 1.1.6 ale od 1 stycznia w ogole nie chce sie uruchomic nie mowiac juz o jakimkolwiek logowaniu...co do Linuxa to ja chyba jednak zostalbym przy Macowym OS-ie ale wybor nalezy do Ciebie :)
Maile do neostate nie odnosza zadnego skutku...calkowity brak odzewu i totalna olewka konsumentow...
  
Re: iGadu
PostWysłano: Wtorek, 14 Września 2004, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kasiablanca
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1619
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




witam
Czy ktos moze mi pomoc i odpowiedziec , dlaczego kiedy zamkne igadu , moi znajomi nadal widza mnie na power gg jako niewidoczna?
Jest to powazna dla mnie sprawa i przyczyna wielu nieprzyjemnych nieporozumien. Neostate nie odpowiada na moje zapytania.
Moze ktos z Was mi pomoze?
Dziekuje.
Pozdrawiam, K.

Wiadomość wysłana po 33 sekundach:

witam
Czy ktos moze mi pomoc i odpowiedziec , dlaczego kiedy zamkne igadu , moi znajomi nadal widza mnie na power gg jako niewidoczna?
Jest to powazna dla mnie sprawa i przyczyna wielu nieprzyjemnych nieporozumien. Neostate nie odpowiada na moje zapytania.
Moze ktos z Was mi pomoze?
Dziekuje.
Pozdrawiam, K.
  
Re: <Kasiablanca> iGadu
PostWysłano: Środa, 15 Września 2004, 14:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




z bardzo prostej przyczyny. Power GG pokazuje Cię jako niewidoczną tylko dlatego, iż wcześniej byłaś dostępna. Nie ma sensu kierować się tym co pokazuje PGG, gdyż w przypadku "niewidoczny" nie są to informacje prawdziwe.
  
iGadu
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010