Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> problem z geforce 4 MX prosze o pomoc!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
problem z geforce 4 MX prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Niedziela, 30 Listopada 2003, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
saniol
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #431
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




mam athlona 1600+ nvidia geforce 4 MX Windows XP HE i mam problem, poniewaz po sformatowaniu dysku wlaczajac jakakolwiek gre obraz lata, pojawiaja sie jakies dziwne plamki i wogole wszystko szwankuje... sciagnalem najnowsze sterowniki do geforce'a 52.16 i dalej nic??!! nie wiem czego brakuje? probowalem glsetup ale niby dla XP nie ma a www.glsetup.com siadlo :/ porsze o pomoc!
  
Re: problem z geforce 4 MX prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Niedziela, 30 Listopada 2003, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




A jaka masz plyte. Jesli na Via to zainstaluj VIA servis pack, moze to byc kwestia sterow na agp.
  
Re: problem z geforce 4 MX prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Niedziela, 30 Listopada 2003, 21:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
saniol
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #431
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




zainstalowanie najnowszej wersji VIA Service Pack dalej nie pomoglo :/ i dalej nie wiem co sie dzieje... choc zauwazylem pewne choc niezbyt duze polepszenie (?) nic nie qmam :[ aha.. mam plyte na VIA
  
Re: <saniol> problem z geforce 4 MX prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Niedziela, 30 Listopada 2003, 23:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




co znaczy .... "obraz lata" ? moze masz częstotliwośc ustawioną na 60 Hz ?
  
Re: problem z geforce 4 MX prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
saniol
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #431
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




hmmm.. lata - mialem na mysli ze co chwile robi sie ciemny obraz za chwile tekstury sie pokazuje (jakies inne kolory) wszystko sie rozwala, nachodzi na siebie i jakies ksztalty sie pokazuja tylko lekko przypominajace to co powinno byc :/ nie chodzi o czestotliwosc niestety.. ehhh.. czego moze brakowac??
  
Re: problem z geforce 4 MX prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
saniol
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #431
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




moze to byc sprawka wadliwego monitora?? tak uslyszalem od znajomego. prawda to ?
  
Re: <saniol> problem z geforce 4 MX prosze o pomoc!!!
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 21:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Przy moim panelu często tworzą się plamki, ale jest to dość częste zjawisko przy LCD... mimo, że mam go na gwarancji przyzwyczaiłem się do tego, jestem z nim tak blisko ze nie zamienilbym go na żaden inny panel lol.gif.
  
problem z geforce 4 MX prosze o pomoc!!!
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010