Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Podróba Dremela :)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Podróba Dremela :)
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




To też jakiś rodzaj sprzętu :)))
No dobra: Ile kosztuje w sklepie podróba Dremela firmy Toya, bo na Allegro jest do kupienia coś takiego i chętnie bym się zdecydował...
A wogóle to warto? I jak się na sprawa z końcówkami?
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 22:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




jak toya to ich zasada jest zeby nie przekraczac 50zl, np szlifierka katowa 35.99, sam bym bal sie wziasc takie cos do reki bo jeszcze sie rozleci, chociaz dremel jest bezpieczny, a tak wogole lepiej kupic ram bosha z seri niebieskiej i miec spokoj na ponad 5 lat napewno, parurazowego uzywania w tygodniu, a w wakacje super czesot....wszystko wytrzyma :).

ale nie namawiam zbytunio do bosha bo to drogi sprzecior. sad.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




No no, jakbym chciał coś za ponad 100 zł to bym sobie oryginalnego Dremela kupił ale na niego jeszcze przyjdzie czas...
A ten dremelopodobny produkt kosztuje 62 zł tongue.gif
Czyli że mi go nie polecasz ale mogę go kupić ze spokojnym sumieniem i gwarancją "Do 3 użyć"? tongue.gif wink.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




no tak, wytrzyma tyle co tam potrzbujesz ale nic wiecej :), a 62 zl to drogo jak za toyo podobne :(, bo jak pisalem wiertarka za 29 szlifierka 35 :), zabujcze ceny :)

no i tak jakosc do "3 uzyc" jak pisales :)
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 23:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




więcej niż 3 mi nie trzeba tongue.gif bo koszty i tak idą na 2 osoby a przy delikatnym i ostrożnym używaniu to i dłużej pociągnie...może
No to sobie zrobię prezent biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




ja sobie kupilem w markecie za 35 PLN wiertarke udarowa z regulacja obrotow, 500W firmy Pegasus biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 23:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Nie chce nic mówić ale też miałem ją sobie sprawić tongue.gif
Albo innej firmy ale cena podobna. Real rządzi :)
Ale skoro teraz tą toyę na Allegro znalazłem a w lubelskim Obi tego nie było to nie mam wyjścia tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




skad wiedziales, ze to z Real'a? lol.gif eusa_clap.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Bo jak się władowałem na stoisko z elektronarzędziami to były tylko Pegasusy i Toye :))) a głębiej w Bosch i Black&Decker ale to już nie mój poziom biggrin.gif
I tak zapamiętałem tę firmę bo mi się z moją pierwszą konsolą kojarzyła tongue.gif tongue.gif tongue.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja mam tanią wiertarkę (nie wiem jakiej firmy) z Castoramy. Tyle co mi potrzeba to mi starcza.
Dodam, że mam zdolności majsterkowicza na poziomie Sąsiadów.
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 10:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Ja z bardziej skomplikowanych rzeczy to sobie półki na ścianę przywierciłem żeby było gdzie postawić kolekcję puszek po browarach (Jakby ktoś był zainteresowany to mogę zdjęcia dać tongue.gif wink.gif) i zrobiłem sobie półki-podstawki pod głośniki żeby to było jak najbardziej stereo a w związku z tym że sam je przywiercałem to jedna nie trzyma poziomu tongue.gif niedużo, ale zawsze przy mocnejszym basie się głośnik zsuwa crazy.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 12:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




To go siliconem przyklej.
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 12:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




szkoda głośnika a pisząc mocniejszy bas miałem na myśli głośne oglądanie filmów ze wzmocnieniem na poziomie drugim (trzeciego nie używam bo wtedy słychać tylko basy, dudnienie i dzwonienie szyb tongue.gif ) albo jakaś dyskotekowa muza średnio-głośno :)
tak na codzień to mi pochylenie zbytnio nie przeszkadza... raczej
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Od siliconu mu się nic nie stanie. Dlatego mówiłem o siliconie nie kleju.
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Na silikon to ja sobie stare płyty do drzwi pokoju przyklejam i mocno trzyma, potem przy odrywaniu glośnika by mi jakieś farfocle zostały przy nim i już by był okaleczony na zawsze tongue.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ale to można paznokciem zeskrobać.
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




ale ślady zawsze zostaną, zresztą jak już pisałem na codzień mi to nie przeszkadza biggrin.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jak głośnik spadnie to ślady mogą być znacznie większe.crazy.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Szczególnie jak trafi membraną w róg biurka (zdjąłem maskownice bo fajnie wyglądają drążce membrany tongue.gif ). Sam proces zsuwania się głośnika jest doś powolny, jak słuchałem kiedyś na maxa Brooklyn Bounce to przy każdym umca umca się przesuwał do tyłu o jakieś pół centymetra biggrin.gif. Jak mówi instrukcja: każda kolumna waży 4.5 kg biggrin.gif
  
Podróba Dremela :)
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010