Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Nick'i Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Nick'i
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 16:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




W ramach nieporozumień i mojej wrodzonej ciekawości biggrin.gif zakładam ten wątek w celu dowiedzenia się co nieco o rodowodzie i znaczeniu Waszych nicków. Oczywiście (mam nadzieję) nie należy podkreślać, że nie jest to skierowane do Marka D., Majki, Krzyśka i innych forumowiczów o podobnym pomyśle na stworzenie swojego pseudo (aż taka tępa nie jestem, żeby się nie domyślić eusa_wall.gif wink.gif lol.gif ).;)

Wasze inne pseudonimy, pod którymi możecie się ukrywać lub kiedyś w różnych miejscach w sieci się ukrywaliście, również chętnie poznam (chyba że to tajemnica). wink.gif cool.gif
  
Re: <little_wild_girl> Nick'i
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 16:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Mój pochodzi od nazwiska. Od podstawówki mówią na mnie Kowal.
A skąd Twój, przemiłe szalone maleństwo?
  
Re: <Kowal> Nick'i
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 17:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zapewne jest po prostu przemiła, drobnego wzrostu i ma szalone pomysły! lol.gif
Mój nick, jak już kiedyś wyjaśniałem na deplach, pochodzi z musicalu "Hair", od nazwiska głównego bohatera. Niwe przypominam sobie, żebym gdzieś występował pod inną ksywką.
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 17:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ave5
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #491
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Pierwsza litera mego imienia A a E mojej córki a 5 z konieczności wink.gif
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




bylo na deplach, ale tez moge ponownie wyjasnic.

kiedy zaczynalem pykac w q3, myslalem nad ksywka, a ze Lechu brzmialo oblesnie...od mojego imiania leszek, to kombinowalem i kombinowalem, bo trzeba miec ksywke ;).... mialem piekny olowek, caly z grafitu, tylko mam jakas sztuczna politurke na sobie, ze nie brudzil rak...i czytam czytam na na nim jest napisane NOOR-HARDTMUTH, mysle coolersko brzmi taka ksywke bede mial, oczywscie bez NOOR i tak pozostalo od pierwszej klasy sredniej szkoly, czyli juz cztery latka leca, oczywsicie juz jestem przyzwyczajony do tego ze ksywka jest ciagle pisana hardmuth, bez T w srodku, ale nie przeszkadza mi to zbytnio ;)
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 19:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




To ciekawy wątek - mój nik to moje drugie imie i jak najbardziej prawdziwe.
Kiedyś powiedziałam swoim dzieciom, że jeżeli kiedykolwiek będę musiała mieć własny samochód, to zamiast tablicy rejetsracyjnej, będzie KAZIA, bo z taką nazwą to nikt o zdrowych zmysłach go nie ruszy bo nie wiadomo czy ta właścicielka jest normalna i czy to "COŚ" nadaje się do jazdy. Pomijając fakt, że rodzina nie będzie chciała jeżdzić takim dziwolągiem.
Wszystko może mieć swoje dobre strony.
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




moj pochodzi od slawnego Ramzesa II Wielkiego, wladcy egipskiego XIX dynastii. interesuja mnie starozytne cywilizacje , mitologia, sztuka.
  
Re: <little_wild_girl> Nick'i
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 22:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




heh
mój powstał w całkiem przypadkowy sposób. Nie pamiętam dokładnie o co chodziło, ale palnąłem coś strasznie głupiego (a byłem w wieku ok 6-7 lat). Ktoś wtedy powiedział "ale ty bzdury pier....." :) i tak zostało :D
  
Re: <Berger> Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 00:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Berger ;) Wolałbym jednak od szalonego przemiłego maleństwa usłyszeć o tym jej fajnym nick'u wink.gif
  
Re: <Kowal> Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 12:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




To czekaj cierpliwie. Maleństwo na pewno w końcu puści farbę ;)
  
Re: <Berger> Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 14:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




smile.gif a ja nie jestem ani malenstwem...ani nie mam zadnej ksywy - nick'u...ale "maja" to tez
Cytat:
(...) iluzja, złudzenie, pozór, potężna siła tworząca kosmiczną ułudę rzeczywistego bytu świata materialnego (...)
wiec moze to nie tylko moje imie... biggrin.gif
  
Re: <Majka> Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Może trochę OT, ale Twoja poprzednia fotka była ładniejsza. smile.gif
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 17:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Może trochę OT, ale Twoja poprzednia fotka była ładniejsza. smile.gif


zarzut wplynal biggrin.gif ...to zmienilam...
... sad.gif ...szkoda ze ta Ci sie Bergerku nie podoba...(juz uciekam, bo to przeciez OT)
  
Re: <Majka> Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ależ nie było żadnych zarzutów! :)
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Ależ nie było żadnych zarzutów! :)


byl jeden... lol.gif na privie...bez obawy sympatyczny...niemniej zmienilam fotke... biggrin.gif
  
Re: <Majka> Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Niech no ja tylko dopadnę tę wredną bestię, która tak zamieszała! lol.gif
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Niech no ja tylko dopadnę tę wredną bestię, która tak zamieszała! lol.gif


lol.gif lol.gif Wredna bestio!! Strzez sie!!!
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Majka :
lol.gif lol.gif Wredna bestio!! Strzez sie!!!


Strzege sie wink.gif lol.gif biggrin.gif . A tak BTW to moj nick od nazwiska sie wywodzi,a le to chyba jasne jest... biggrin.gif
  
Re: <ulan> Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 20:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no Ulan nie dla wszystkich ... nie dla wszystkich ... przeca nie wszystkie Cię znają tongue.gif
  
Re: <e X t 7 3> Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ale Berger sie imieniem i nazwiskiem podpisuje, wiec dla tych co uwaznie heh'a czytajac, jest biggrin.gif cool.gif lol.gif
  
Nick'i
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010