Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Nick'i Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Kowal> Nick'i
PostWysłano: Sobota, 06 Grudnia 2003, 11:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




oj Kowal masz świętą racje !!!!!! lol.gif
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Sobota, 06 Grudnia 2003, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




W podstawowce na mnie od nazwiska 'Groszek' wolali.
Gdy mi w tymze okresie podlaczono modem to zajarany szybko sie na IRCe i czaty logowalem i potrzebowalem nicka, a 'Groszek' byl zazwyczaj zajety. Wtedy glownie muzyki rockowej sluchalem, wiec wpisywalem gROCK, potem gROsheCK (ale myslano, zem kobieta za slowo 'she' w srodku) i spolszczylem te hybryde na gROszeCK.
Potem zalogowalem sie na d.plach pod tym nickiem, ale cos mi sie porabalo z rejestracja, wiec musialem zalozyc drugie, testowe konto i dodalem '1'.
Do dzis mam tam to testowe konto a na wiekszosci forów tez owa 1-nke dodaje.

Wzruszajaca historia, no nie? ;)
  
Re: <gROszeCK1> Nick'i
PostWysłano: Sobota, 06 Grudnia 2003, 20:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Aż się popłakałam.;) biggrin.gif Cóż za koleje losu pokręcone niczym w "Dynastii".;) I jeszcze prawidłowo nick zilustrowany. biggrin.gif
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
I jeszcze prawidłowo nick zilustrowany. biggrin.gif


Nie tylko nick ;P W realu takze w glowie sam groch z kapusta cool.gif wink.gif
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




mój bierze się od imienia... pewnie każdy się domyślił wink.gif
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 02:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
mój bierze się od imienia... pewnie każdy się domyślił wink.gif
... lol.gif ...to by mogla byc niezla klamra zamykajaca temat...(Krzysiek bez urazy biggrin.gif ) lol.gif
  
Re: <Majka> Nick'i
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




a jasne że się nie zraże wink.gif napisałęm co myślałęm... ktoś mógł pomyśleć co innego (że to moje drugie imie lol.gif )
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 17:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Majka :
Krzysiek :
mój bierze się od imienia... pewnie każdy się domyślił wink.gif
... lol.gif ...to by mogla byc niezla klamra zamykajaca temat...(Krzysiek bez urazy biggrin.gif ) lol.gif

Coś mi sie zdaje, że jednak nie będzie to zamknięcie tematu wink.gif biggrin.gif lol.gif , choć faktycznie Krzysiek powrócił "do korzeni" - mamy wszak ponad 500 użytkownikow;). wink.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 17:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Moze moj nick wyda sie Wam banalnie wymyslony, ale coz...
Kiedys namietnie pogrywalem w (najlepiej zrobiona gre i najbardziej grywalna) gre, co sie zwie Tekken. Tam jest postac Eddy, ktora walczy stylem capoeira (nawet od niedawna cwicze :)). Czesto gralem ta postacia i calkiem niezly bylem, wiec zaczeli na mnie mowic Eddy (ludzie z salonu gier ;)) i tak pozostalo. Nie wiem juz ile to lat minelo, ale sporo. biggrin.gif
  
Re: <EDDY> Nick'i
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




EDDY :

Kiedys namietnie pogrywalem w (najlepiej zrobiona gre i najbardziej grywalna) gre, co sie zwie Tekken. Tam jest postac Eddy

Czyżbyśmy mieli pierwszego Murzyna na heh'u?;) wink.gif .Hurra, nareszcie cool.gif cool.gif wink.gif biggrin.gif biggrin.gif drunken_smilie.gif .
  
Re: <little_wild_girl> Nick'i
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Afrosłupszczanina wink.gif
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 00:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Hehe , Eddy nareszcie wiem skąd twooj nick siem wzial :P
A ja , jak wiadomo jestem Mała Mi cool.gif
  
Re: <Mi> Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 00:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mu - Mi - nki?
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 00:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Jasne biggrin.gif kocham muminki od momentu kiedy zaczelam czytac - a nawet wczesniej , mialam sluchowisko na kasecie biggrin.gif , a niedawno dostalam to sluchowisko w prezencie na plytce i slucham z przyjemnoscia cool.gif
  
Re: <Mi> Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Moim ulubieńcem był Włóczykij, taki muminkowy hippies smile.gif
  
Re: Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Moim ulubieńcem był Włóczykij, taki muminkowy hippies smile.gif

No ba, ja sie nawet w nim kochałam będąc w przedszkolu. biggrin.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <Berger> Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Hehe , nie kcem wytykac palcami ale Marek zawsze mnie Włóczykijem nazywał lol.gif z racji moich podroozy po Polsce na stopa cool.gif
  
Re: <Mi> Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 15:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Na deplach jeszcze jedna dyskutantka jest, którą Włóczykijem nazwać by można. Jonnie mam na myśli. smile.gif
  
Re: <Berger> Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 15:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Wiem biggrin.gif ale ja chyba wiecej siem najezdzilam cool.gif - cala trasa ze Sweet Noise , ostatnia trasa Huntera , pare zlotoow i innych koncertoow - najdluzsza trasa na stopa : Szczecin - Bialystok jednym ciagiem biggrin.gif
  
Re: <Mi> Nick'i
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 16:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No Mi Aneta tez jezdzi, Tylko ten zboczuch za Kultem sie wloczy lol.gif lol.gif lol.gif
  
Nick'i
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 4 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010