Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> GeForce4Mx 420
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
GeForce4Mx 420
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
macciel
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #496
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Nie wiedzialem gdzie wcisnac tego posta i posmylalem ze tu mi pomozecie...mam problem wedlug mnie z karta graficzna...mam GeForca4 Mx 420, sterowniko 44.03 i jak gram w takie gry jak naprzyklad NHL 2004 czy NFS Undergraund to mi albo gra wychodzi do windowsa albo sie caly komp resetuje...o co chodzi??teraz zciagam 52.16 i zobaczymy co bedzie...ale jesli wiecie o co biega to prosze o rade...
  
Re: <macciel> GeForce4Mx 420
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 18:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




to wlasnie niekoniecznie instaluj najnowsze werjse detonatorow, tylko zainstaluj jakies starsze, zawsze mialem pewne i stablinie granie na detonatorach serii 28.xx bodajze i teraz mam 45.23 i tez dobrze chodza, a nigdy nie instalowalem najnowszych, bo czesto cos zaczynalo sie kaszanic..
  
Re: GeForce4Mx 420
PostWysłano: Sobota, 06 Grudnia 2003, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
galaxy_938
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #512
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




macciel :
Nie wiedzialem gdzie wcisnac tego posta i posmylalem ze tu mi pomozecie...mam problem wedlug mnie z karta graficzna...mam GeForca4 Mx 420, sterowniko 44.03 i jak gram w takie gry jak naprzyklad NHL 2004 czy NFS Undergraund to mi albo gra wychodzi do windowsa albo sie caly komp resetuje...o co chodzi??teraz zciagam 52.16 i zobaczymy co bedzie...ale jesli wiecie o co biega to prosze o rade...

Zaciągni se 30.80 i będzie git... wink.gif
A na załaczonych do kompa też tak się działo ?
  
GeForce4Mx 420
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010