Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> underground, rzeszow, sroda Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 16:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka :
No to mamy "konkurencje", ale konkurencja podobno jeszcze bardziej mobilizuje do dzialania cool.gif
My chyba az tak perwersyjne nie bedziemy i stanikow z siebie zdejmowac nie bedziemy, tylko bedziemy miec je przygotowane w zanadrzu lol.gif


lol.gif lol.gif fakt.. zanadrze to najlepsze miejsce dla stanika...
  
Re: <Agnieszka> underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 16:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Jakie "w zanadrzu"?! shock.gif zly.gif Ja mam nadzieję, że będziecie z siebie ściągać! Eddy jako admin, Mike i Groszek jako moderatorzy! Interweniujcie!!! cool.gif

OFICJALNIE jako moderator interwniuje. Takie wcześniejsze przygotowanie "sprzętu" to oszustwo. Pudelsi na pewno nie życzą sobie tego typu akcji i działań. Zresztą męska strona publiki także nie... tongue.gif

Moderator - Mike
Moderator - gROszeCK1
------------------------------------------
Zgadzam sie, nie wolno oszukiwac. Staniki trzeba zdjac, nie wyciagac z torby cool.gif

Admin - Eddy
  
Re: <Kowal> underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Czy to znaczy, ze za "zanadrze" moga czekac nas z Waszej strony jakies nie mile konsekwencje???
Mysle, ze z powodu naszej wrodzonej skromnosci i niesmialosci pozostaniemy przy "zanadrzu"
  
Re: <tsztsz> underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 20:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




cos mi mowi, ze ta pani mogla miec na imie Basia...... wink.gif
  
Re: underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 21:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




A co znasz ja? Oj Groszek jak Ty potrafisz zaskoczyc lol.gif
  
Re: underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Myslalam, ze powiem o tym pozniej. Ale skoro juz taki watek powstal... Ja proponuje panoim zalozenie na siebie "dwoch". Tak zeby wilk byl syty i owca cala.

Ja panow moze uswiadomie, ze tanczenie bez biustonosza nie nalezy do najprzyjemniejszych rzeczy na swiecie!!. Nawet jesli biust nie jest zbyt okazaly. A jak jest to mozna sobie zeby wybic. Hahahaha.

A tak naprawde, to ja wlasnie o tym myslalam, zeby jeden (ten sfingowany) zdjac, zachowujac pelna powage i rzucic nim w strone sceny i jednoczesnie sobie pozostac w swoim, dobrym i pasujacym, nie tracac nic z reszty koncertu.
Co Wy na to?


A jesli pani miala rzeczywiscie na imie Basia, to wszystkiego najlepszego dzis - fanko!
  
Re: <Alicja> underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




A moze to ta Baska co niektorym sie wydawalo, ze miala fajny biust?
Jezeli to ona, to chyba nie doszly do niej informacje, kiedy MM dementowal te doniesienia.
  
Re: <tsztsz> underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 11:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Zostawmy na chwile nasza rozrywkowa pania Basie i wrocmy do koncertu- czy Maciek spiewal utwory z "Ande la More"?
  
Re: underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




tsztsz :

4. byla i dedykacja w koncu dla tej pani : twarze przy barze z naciskiem na slowa GLUPIA RURA



wiec spiewal conajmniej jedna z Ande la more dla pani Basi
  
Re: <Maga> underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Racja! A poza "Twarzami przy barze" cos jeszcze zagral?
  
Re: <Alicja> underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Popieram Twój pomysł smile.gif ...Po prostu staniki (te drugie rzecz jasna smile.gif )ubierze sie na koszulkę....i tyle... tongue.gif
Pomijam tu wygląd estetyczno-skandaliczny... tongue.gif
  
Re: <moyra> underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tsztsz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #442
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




a ande la more to tylko twarze przy barze, bo co innego mozna zagrac na gitarze z tego albumu?
najgorsza strona tego koncertu to taka ze jamajki nie bylo sad.gif
  
Re: <tsztsz> underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Sobota, 06 Grudnia 2003, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Nie przesadzajmy. Tytulowy utwor chociazby. Poza tym zawsze do wymogow koncertu mozna dostosowac aranzacje
  
Re: underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 02:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pan.pasztet
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #363
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




tsztsz :
ps. ten blus to nie byl love in vain bo to znam, jezeli znacie jakas pisoenke o mlodziencu ktory w nowym orleanie pil w barze na rogu na przemian piwo wino i wodke bo mu dziwczyna zmarla to uswiadomcie mnie co to bylo ( dla ulatwienia dodam ze spiewal to i po angielsku i po polsku tzn zwrotka po polsku i zwrotka po angielsku ta sama i tak dalej)


Jak mozecie nie znac- to St James Infirmamry Blues!!!!!! Oczywiscie Pana Joe McK**** Jak chcecie to znajdziecie, hehe. ja choc mialem byc w rzeszowie to zasrane okolicznosci sprawily ze NIE(stety)! A MM gra St James infirmary w swoim tlumaczeniu, w Polsce gral go jeszcze Zembaty ale z mniej 'zadziornym' tkestem i bez wstepu macka ze Joe jeszcze zyje i ma sie calkiem dobrze i ze jak wypije 100g to wychodzi z domu a jak wypije kolejne sto to jeszcze zaspiewa. A Maciej to wydal np. Na PIOSENkACH Z ULICY i ja mam jeszcze wresje z KONCERTU w KURIOZUM ktory byl juz prawie rok temu. Zagral jeszcze wtedy przewspaniale Rumbling on mind, a LOVE IN VAIN to blues Roberta J, i to o niego byl maly konflikt na linni Poeta Swietlicki- MM. A St James... to chyba jeden z najleoszych utworow zapozyczonych jakie MM gra... Podobala mi sie jeszcze wstawka do 10Years After(a to z repertuaru Miki mauzoleum jak pewnie wiecie) gdzie bylo o 'kosmicznym ABS' ktory miala Colubia a Wostok 1 go nie mial... Wlasnie tego slucham i ogladam zdjecia i sie przypomina.... I jeszcze bardziej zaluje ze w Rzeszowie nie bylem!!!!!!!!!!! wrrrrr nienawidze UH !
  
Re: <pan.pasztet> underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 16:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tsztsz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #442
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




co do konfliktu swietlicki-malenczuk to takowego chyba nie ma, tak przynjamniej zapenial mm na koncercie. Stwierdzil nawet ze sa kolegami
  
Re: <tsztsz> underground, rzeszow, sroda
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 01:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pan.pasztet
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #363
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




no bo takowego nie ma a obaj panowie kochaja sie w sobie, hehe. Swietlicki zakochal sie kiedy uslyszal MM na ulicy i tak poszlo... A owszem, przyjaciolmi sa, to przeciez Poeta Sw mial byc pierwszym recenzentem CHAMSTWA. MM dal mu dyskietke z tekstem, spotkal go juz w okolicach wydania drukiem : I jak? Pyta A Swietlicki- Nie przeczytalem, nie odwazylem sie...

Konflikt- nazwa umowna- Malenczuk byl wqrwiony na Poete, bo ten zaspiewal i zapisal MILOSC NA MArnE- bluesa ktorego MM gra od lat na koncertach i w dodatku zapisal/zaspiewal razem ze wstepem mowionym przez MM, tylko lekko go zmieniajac. No fakt- wstep autorstwa MM. 'konflikt' zostal szybko przy jakiejs wodce zazegnany

pozdr
mateusz s
  
underground, rzeszow, sroda
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010