Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> 500 - tny !!!!!! Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 20:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Panie i Panowie mamy 500 !!!!!!!!!!!!!!!!! Forumowicza ... niejakiego grzyb`a
  
Re: <e X t 7 3> 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 21:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Niesamowite...
  
Re: <marekyeah> 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 12:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Czyżby po zwierzaczkach przyszła kolej na inne organizmy? wink.gif
  
Re: <Berger> 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No popatrz plechowce są wśród nas! cool.gif
  
Re: 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Panie i Panowie mamy 500 !!!!!!!!!!!!!!!!! Forumowicza ... niejakiego grzyb`a

Ale czynny udział w spamowaniu bierze/brało udział ledwie gdzieś tak z 50 forumowiczów. sad.gif A jak sprawdzam posty, to z ukrycia widzę jakieś pandy, ALF-y i nic nie dopisuje nasz zwierzyniec. biggrin.gif
Cytat:
No popatrz plechowce są wśród nas!

Kogo tu można nie spotkać. wink.gif biggrin.gif
Cytat:
Czyżby po zwierzaczkach przyszła kolej na inne organizmy?

A Ty Bergusiu wcale taki święty nie jesteś. eusa_naughty.gif biggrin.gif wink.gif lol.gif Naliczyłam tu aż trzy pszczółki: bzzz biggrin.gif , Maję biggrin.gif i po wczorajszym buszowaniu w necie, Ciebie biggrin.gif (dla niekumatych: chodzi o foto z jakiegoś zjazdu rowerowego , na którym Nasz Berguś jest przyodziany w czarną czapkę, czarne spodnie i kurtkę w czarno-żółte pasy eusa_clap.gif eusa_clap.gif biggrin.gif lol.gif [EUREKA!!!] – będę sobie patrzeć na to cudne foto zawsze, gdy będę miała doła biggrin.gif ).
  
Re: <little_wild_girl> 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
dla niekumatych: chodzi o foto z jakiegoś zjazdu rowerowego , na którym Nasz Berguś jest przyodziany w czarną czapkę, czarne spodnie i kurtkę w czarno-żółte pasy

...ja bym tez chciala je obejrzec kolege pszczola... biggrin.gif ...mozna?
  
Re: 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Cytat:
dla niekumatych: chodzi o foto z jakiegoś zjazdu rowerowego , na którym Nasz Berguś jest przyodziany w czarną czapkę, czarne spodnie i kurtkę w czarno-żółte pasy

...ja bym tez chciala je obejrzec kolege pszczola... biggrin.gif ...mozna?


Ja się nie czuję upoważniona, ale spytaj Naszego Bergusia. cool.gif wink.gif biggrin.gif lol.gif A jak się nie zgodzi, to zawsze możesz kliknąć wiadome imię i nazwisko w wyszukiwarce. biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif biggrin.gif dziekuje za rady Malenstwo Przemile !! zaraz zapytam:

Bergusiu Bergusiu czy pozwolisz zerknac na swe pszczelne wcielenie...?? biggrin.gif
  
Re: <Majka> 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




- mala podpowiedz... wink.gif
  
Re: <EDDY> 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




...EDDY na Ciebie to zawsze mozna liczyc... biggrin.gif




(myslalam ze bedzie bardziej pszczolskie... lol.gif lol.gif )
  
Re: <Majka> 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Pogooglaj, wejdź i zobacz!
biggrin.gif
  
Re: 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 17:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




[quote="little_wild_girl"][
Cytat:
Czyżby po zwierzaczkach przyszła kolej na inne organizmy?

Naliczyłam tu aż trzy pszczółki: bzzz biggrin.gif , Maję biggrin.gif i po wczorajszym buszowaniu w necie, Ciebie biggrin.gif (dla niekumatych: chodzi o foto z jakiegoś zjazdu rowerowego , na którym Nasz Berguś jest przyodziany w czarną czapkę, czarne spodnie i kurtkę w czarno-żółte pasy [quote]

Kurtka służy w czasie słoty i zimnych dni. Ale nie przyszło mi do głowy, że z pszczołą się może kojarzyć lol.gif
To teraz będzie nie tylko Maja, ale i Gucio cool.gif
I wspólnie będziemy mówić bzzz! biggrin.gif
  
Re: 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Berger :

To teraz będzie nie tylko Maja, ale i Gucio cool.gif
I wspólnie będziemy mówić bzzz! biggrin.gif


lol.gif ...i radosnie machac skrzydleczkami... lol.gif
  
Re: 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




widzę jakieś pandy, ALF-y i nic nie dopisuje nasz zwierzyniec.

Maleństwo! Alf był wszak przedstawicielem rozumnego gatunku! wink.gif
  
Re: 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
myslalam ze bedzie bardziej pszczolskie...

Totalnie pszczolskie to ono będzie, jak sobie dorysujesz w paincie kilka uroczo-pszczolskich akcesoriów biggrin.gif , czego pomimo usilnych starań nie mogłam sobie odmówić. cool.gif
Cytat:
To teraz będzie nie tylko Maja, ale i Gucio
I wspólnie będziemy mówić bzzz!

Cytat:
...i radosnie machac skrzydleczkami...


Widzisz, Bergusiu, jak Ci tak miętowo wink.gif , kurtka, pomagam cool.gif , rozbudzam ciekawość Twą osobą w niewiastach wink.gif , podsycam iskrzące sie płomienie wink.gif , tworzę wokół Ciebie aurę tajemniczości cool.gif ... a Ty nawet mi nie podziękujesz. wink.gif cool.gif

Cytat:
Maleństwo! Alf był wszak przedstawicielem rozumnego gatunku!

Ja zawsze wierzyłam, że taki w końcu znajdą w kosmosie. eusa_clap.gif biggrin.gif cool.gif wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Widzisz, Bergusiu, jak Ci tak miętowo , kurtka, pomagam , rozbudzam ciekawość Twą osobą w niewiastach , podsycam iskrzące sie płomienie , tworzę wokół Ciebie aurę tajemniczości ... a Ty nawet mi nie podziękujesz.

lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Aura tajemniczości polega na podawaniu linka do zdjęcia??? lol.gif
  
Re: 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




bardzo dużo już forumowiczów... pamiętam jak przyszedłem na forum to było niecałe 100 a teraz ... eusa_clap.gif

jednak 50% forumowiczów zagląda tu tylko kilka razy a potem zapomina o nas crazy.gif
  
Re: <Krzysiek> 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 17:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kurde 100 spamerów to i tak dużo! lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: 500 - tny !!!!!!
PostWysłano: Czwartek, 04 Grudnia 2003, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Aura tajemniczości polega na podawaniu linka do zdjęcia??? lol.gif

Aura tajemniczości polega na nie podawaniu linka do zdjęcia i wzbudzenia chęci poszukiwań w celu zaspokojenia ciekawości(taki był mój plan cool.gif ). Admin wszystko zepsuł. wink.gif biggrin.gif A miało być tak pięknie... biggrin.gif
Cytat:
jednak 50% forumowiczów zagląda tu tylko kilka razy a potem zapomina o nas

W sumie się nie dziwię. Gromadka jest doprawdy szokująca wink.gif shock.gif . Nie każdy człowiek jest w stanie to znieść psychicznie. eusa_wall.gif biggrin.gif Nim się obejrzysz, sam dołączasz do grona „odstraszających”. lol.gif
Marek D. :
Kurde 100 spamerów to i tak dużo! lol.gif

A ileż jeszcze nie odkrytych talentów. wink.gif
Cytat:
To teraz będzie nie tylko Maja, ale i Gucio
I wspólnie będziemy mówić bzzz!

Cytat:
...i radosnie machac skrzydleczkami...

A może miodku? wink.gif biggrin.gif lol.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif
  
500 - tny !!!!!!
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010