Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow Idź do strony 1, 2, 3 ... 5, 6, 7, 8
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Agnieszka> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Bym wiedzial to bym balkanil trabmi na caly regulator.
Ale mowi sie o tym od dawna, moze po IDOLu i rozszalaej Wolnosci Slowa cos sie zacznie jednak w tej kwestii dziac.

Jedno jest pewne - dwie dlugosci Polski gotow jestem przejechac dla tego koncertu ;>
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 23:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Rzeczywiscie. Za to lubie Groszka. Trzezwosc umyslu! Ale to chyba dlatego, ze mezczyzna. Jak to dobrze... wink.gif eusa_clap.gif lol.gif

Mnie, szczerze mowiac, tez bardziej pociagalby jakis inny koncert. Nie wiem tylko czy dozyjemy do wystepu HT. Oby, oby.

Troszke balabym sie tego, ze to (w Krakowie) bedzie kolejny dokladnie taki sam koncert jak ostatnio wszystkie. Padanie na kolana, gadka o zabiciu sie i Idolu. To mnie niestety juz nie zatyka, ale raczej zenuje i robi sie po prostu smieszne. Kompletnie traci swoj wyraz. Nie wiem czy Mackowi brakuje koncepcji, albo mysli, ze "o, jeszcze w Warszawie tego nie mowilem, to powiem..."
Wkurza mnie, ze to sie robi taka " produkcja tasmowa (demokracja) masowa". Nie chce mi sie isc na taki koncert, szczegolnie jesli mam jechac przez pol polski. Dopiero teraz o tym pomyslalam, wiec nie myslcie sobie, ze jestem jakas niezdecydowana.

A co do spotkania sie, to ja do was pojade jak w dym gdziekolwiek. Ale obtwatel Groszek musi byc. Bez obecnosci naszego "pieknego umyslu" taka impreza nie ma sensu. (Wymienilam tylko Jego, poniewaz to on mial nie przyjechac do Kraka). Tak wiec jak spotkanie, to wszyscy, a przynajmniej ci, ktorzy sie juz raz pojawili.
Tworzymy jakas calosc, a calosc nie ma dziur! wink.gif

Ale powiadam "niech zywi nie traca nadzieji, a na koncerty Pudli chadzaja po koleji, jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec" wink.gif cool.gif
Ale kur.. patetyzm mi wyszedl, co?eusa_eh.gif

Moze sie po nowym roku (z nowym rokiem, nowym krokiem) cos odmieni i wreszcie MMM nas zaskoczy.(?!) (pozytywnie rzecz jasna)redface.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Sobota, 06 Grudnia 2003, 00:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




mam nadzeje ze nas zaskoczy pozytywnie i ja
bo ostatnio wszystkie poczynania MM zaczynaja mnie draznic...

troche sie zdolowalam ze jednak ten Krakow nie wypali bo ja chcialam tam jechac bardziej dla Was i samego Krakowa bo mnie tez nie bawi chodznie na podobne koncerty (jeszcze kawalek taki od mojego domu)..

trzeba szybko cos innego wymyslic:)
zeby pobalowac drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif wink.gif
  
Re: <Maga> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie fo
PostWysłano: Sobota, 06 Grudnia 2003, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




To rozumiem, że się nie spotykamy w Kraku 10-tego stycznia? sad.gif
To napiszta te wszystkie kolosy i egzaminy i wtedy się spotkajmy, ale w Kraku!!!
Groszek: ten film to z Czarkiem P. chyba był, "Nic śmiesznego się nazywał"?
Wracając do samego biadolenia MM, takiego na przykład "po co do tego pierdolonego idola poszedłem", to mógłby Maciek fason trzymać i nie pierdolić, bo robi się to żałosne. Zamiast tego niech sie weźmie za montowanie nowego Homo Twista, bo na koncert to pojadę choćby do Małkini ;). Chociaż pewnie w Kraku zagrają :P
BTW - kiedy ja Was w końcu poznam?!
idę grać w hokej, znowu jutro będę cały obolały
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Sobota, 06 Grudnia 2003, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Kiedyś nas napewno poznasz biggrin.gif Juz my cos wymyslimy wink.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 00:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




O! To mamy w zespole hokeiste. Ja jezdze konno : ) Czy jeszcze jakies sporty?
Co do Krakowa, to ja bym proponowala moze jakos wiosenka, zeby cieplutko bylo! : ) A w miedzyczasie moze jeszcze sie spotkamy, tu czy tam. Moze w Wa-wie? (mnie taka opcja pasuje), moze w Lodzi (na taka tez nie narzekam). Pamietam, ze Malenka i Agnieszka mowily, ze czesto bywaja w Smrodzi. No widzicie, mozna. Ja zapraszam. Tylko zeby jeszcze obiekt westchnien sie tu pojawil ; ). W Lodzkiej Funaberii o tyle jest fajnie, ze scenka normalna, koncert dobry i wszystko lux, ale ochroniarze nie napastuja, sa spokojni i jest nawet mozliwosc pogadania z artystami. Tak jak ostatnio. Nigdy tego nie zapomne, jak Pudel siedzial na scenie i majtal nozkami. Smieszny widok. Ale facet bardzo rzeczowy i chcacy kontaktu. Nie to co MM ... : ( (prawda dziewczyny?) wink.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 00:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Co do Krakowa, to ja bym proponowala moze jakos wiosenka, zeby cieplutko bylo! : )


byle nie w maju bo ja bede sie pocic na maturze:(
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 00:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Ale faza biggrin.gif
Przeczytajcie ten watek strona po stronie ze swiadomoscia, ze ostatecznie nic z tego nie bedzie i naliczcie ile tu powstalo watkow pobocznych lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 00:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




no ja nie chce mowic dlaczego to wszystko nie wyszlo!? A moze raczej: dzieki komu to nie wyszlo. ; ) No i dobrze. Mogloby byc nieprzyjemnie confused.gif
  
Re: <Alicja> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 00:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Czuej sie dumny wink.gif biggrin.gif

a na piwko w Wawie, czy nawet Lodzi to chetnie sie skusze jak cos.
Choc w sumie nigdy w Poznaniu nie bylem... ;P
damyrade wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 00:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Kurde mialam nic nie pisac...w sobote odpoczac... Czytam, czytam i nie moge sie opanowac.... DO POZNANIA zapraszam biggrin.gif wszystkich...!! A co do Krakowa. POdoba mi sie pomysl z wiosna...ale to troche dlugo...nie wiadomo co tam do tej wiosny sie wydarzy...Moze jednak sie uda jakos np. spontanicznie spotkac gdzies zanim sniegi stopnieja...:)...Moze bedzie okazja posluchac MM jednak...i wowczas zjedziemy sie do jednego punktu kazdy ze swojego miasta...w kazdym razie ja na jakis koncert pojade przed wiosna i bym sobie marzyla byscie tez byli... smile.gif
  
Re: <gROszeCK1> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
a na piwko w Wawie, czy nawet Lodzi to chetnie sie skusze jak cos.


No jasne Groszek! Ja to się chętnie na piwko w Kraku skuszę ;) Z Wami!

W zasadzie to nigdy jeszcze nie zwiedzałem Łodzi, byłem tam tylko parę razy przejazdem. Co do Poznania, to swego czasu jeździłem tam z Krakowa co tydzień. Prawie 7h w jedną stronę!!! A potem jeszcze chyba z godzinę z dworca na Piątkowo (czy jakoś tak się ta dzielnica nazywała, autobus 51 chyba). Ale bardzo miło wspominam to miasto i moje pobyty tam :)
A wracając do Krakowa, to jak chcemy zakładać fanklub, to trzebaby zacząć od korzeni. A te są tutaj, niewątpliwie :P
Trzeba zwiedzić ten street, co to o nim MM często wspominał, poczuć klimat, atmosferę, może jakieś pomysły się urodzą? Może doznanmy jakiegoś natchnienia, olśnienia nagłego?
Pierwszy zlot był w Wawie - stolica. Teraz trzeba odwiedzić dawną stolicę ("Kraków - dawna stolica Polaków" ;) )
Summa summarum - meeting w Kraku jest jak najbardziej merytorycznie uzasadniony i wskazany ;P drunken_smilie.gif
  
Re: <Kowal> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Mowiac o TEJ ulicy Krakowa zapominasz, ze 20 lat temu troszke inaczej ona wygladala niz teraz ;P

Pewnie, ze Krak nie jest zly, z tym ze planujac np. wielki ogolnopolski zlot trudno wymagac od komitetu trojmiejskiego, aby sie walil 12 godzin na piwo i rownie dlugo wracali. Dlatego w mniej wiecej centrum Polski celuje z propozycjami.

A do Kraka na bank sie jeszcze wybiore w nast. roku pare razy, bo mam tam kilkoro znajomych od
drunken_smilie.gif
wiec okazja nadarzyc sie moze nie raz ;>
  
Re: <gROszeCK1> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 14:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Mowiac o TEJ ulicy Krakowa zapominasz, ze 20 lat temu troszke inaczej ona wygladala niz teraz ;P

Czyż nie jesteśmy gremium obdarzonym nieograniczoną wyobraźnią? ;P
A jeszcze jak ją twórczo wspomożemy (Jamajka, pyfko)....
A co do aktywu trójmiejskiego, to oni na pewno chętnie do Kraka przyjadą, w jakimś wątku wyrazili gotowość ;)
Ale oczywiście nic na siłę, wszystko młotkiem ;)
  
Re: <Kowal> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 01:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




szczerze mowiac jestem za Krakowem... biggrin.gif
...za natchnieniem...za spotkaniem...za klimatem...A dziewczeta z 3miasta byly najbardziej rozczarowane ze jest poslizg...:).

Cytat:
aby sie walil 12 godzin na piwo i rownie dlugo wracali.

lol.gif ....przeciez piwo wszedzie inaczej smakuje!!!

Oczywiscie do Poznania nadal zapraszam biggrin.gif
  
Re: <Majka> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




No wlasnie 3miasto jest bardzo chetne na ten wyjazd i tak sie zastanawiamy czy bez wzgledu na decyzje podjete na forum sobie do Krakowa nie pojechac tego 10.01
Moze jeszcze komus to odpowiada?????
Koncercik a potem jakies 3,14vo drunken_smilie.gif , dla mnie zajefajnie z reszta od poczatku sie na taka opcje nastawialam, nie liczylam na jakies pogaduszki z MM tylko z wami smile.gif
Chcialabym was wszystkich poznac.......... wreszcie
POZDRAWIAM
  
Re: <gROszeCK1> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




I ja także... biggrin.gif HOMO TWIST rlz! biggrin.gif
Ale ciekawa jestem jaki skład bo co dotego mam największe obawy.... doubt.gif
Jedno jest pewne będzie tam MM... tongue.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




[quote="Kowal"]
Cytat:
A co do aktywu trójmiejskiego, to oni na pewno chętnie do Kraka przyjadą, w jakimś wątku wyrazili gotowość ;)
Ale oczywiście nic na siłę, wszystko młotkiem ;)

Aktyw 3miejski jest zwarty i gotowy biggrin.gif !!!!

A jeżeli chodzi o jechanie na browca 12 godzin to powiem krótko że...NIE TAKIE RZECZY W ŻYCIU SIĘ ROBIŁO!!!!! wink.gifI ja też mimo sesji( eusa_sick.gif ) jestem gotowa na coś szalonego crazy.gif !!!!
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Majka :
szczerze mowiac jestem za Krakowem... biggrin.gif
...za natchnieniem...za spotkaniem...za klimatem...A dziewczeta z 3miasta byly najbardziej rozczarowane ze jest poslizg...:).

Cytat:
aby sie walil 12 godzin na piwo i rownie dlugo wracali.

lol.gif ....przeciez piwo wszedzie inaczej smakuje


Zgadzam się z Tobą w 100% eusa_clap.gif -spotkanie a spotkanie w Krakowie to zupełnie inne rzeczy...
Ja raczej na 99.9% i tak pojadę bo przydadzą mi się jakieś miłe wspomnienia przed sesją....
Przedewszystkim jednak chciałabym was wszystkich poznać!!!!!!!!!! biggrin.gif Więc może jednak ktoś się skusi na tego browca w Kraku drunken_smilie.gif ????!!!!
  
Re: <moyra> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 14:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Mimo poczatkowo "podcietych skrzydel" przez Groszeckiego, co do tego, zeby na tym koncercie nie przeginac paly i nie robic kichy, wyrazam chec aby uslyszec Pudli w Krakowie.
  
koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 6 z 8  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010