Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow Idź do strony 1, 2, 3 ... , 6, 7, 8
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Agnieszka> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 14:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




No i brawo Agnieszko biggrin.gif eusa_clap.gif !!!!Słuchaj poddawać się nie można DAMY RADĘ!!! biggrin.gif
Wszyscy którzy również chcą jechać niech dadzą znać!!!!!!
  
Re: <moyra> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Wyrazam rowniez taka chec...i juz zaczynam sie cieszyc na koncert, kolejne nasze spotkanie...no i na piwko... drunken_smilie.gif to krakowskie... biggrin.gif
  
Re: <Majka> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 15:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




No i superrrr Majka biggrin.gif , kto jeszcze na browca do Krakowca drunken_smilie.gif ???
  
Re: <Majka> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 15:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Ja to wogóle mam dziś jakąś fazę szczęścia lol.gif i nie mogę przestać gadać lol.gif !!!!!!
Już nie mogę się doczekac spotkania wink.gif ....
Jak któryś z męskich przedstawicieli forum zobaczy nowe posty to chyba zwariuje!!! lol.gif
lol.gif "KOBIETA ZMIENNĄ JEST..." lol.gif
  
Re: <moyra> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Wreszcie jakies pozytywne wiadomosci!!!!!!!!! biggrin.gif
Az mi rowniwz sie weselej zrobilo biggrin.gif Jedziemy i tyle!!!!!!!!!
A to ze nam Groszecki skrzydla podcinal, nie znaczy ze je odcial wink.gif tongue.gif , z reszta kto mowil ze bedziemy tam pale przeginac wink.gif , my tylko chcemy poszalec i coponiektorzy: odstresowac sie przed sesja tongue.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Swoim dzialaniem chcialem jedynie przyglaskac piorka broniac przed wyrwaniem skrzydel wink.gif tongue.gif.

Tylko blagam - jedzcie w cywilu, bez boja ;>
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
Swoim dzialaniem chcialem jedynie przyglaskac piorka broniac przed wyrwaniem skrzydel wink.gif tongue.gif.

Tylko blagam - jedzcie w cywilu, bez boja ;>


lol.gif lol.gif ...Groszku!!! Jestes niesamowity ... Postaramy sie zastosowac do Twoich rad...( moze jednak pojedziesz...??)

Cytat:
A to ze nam Groszecki skrzydla podcinal
...Groszek jeno na pulsie reke trzyma... smile.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




GROszeCK1 napisał:Tylko blagam - jedzcie w cywilu, bez boja ;>[/quote]

Groszku ja rowniez mam nadzieje, ze boja nie bedzie bo i po co


Ostatnio zmieniony przez panda dnia Wtorek, 09 Grudnia 2003, 10:28, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <gROszeCK1> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 16:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Bedziemy grzeczne, obiecujemy!
tongue.gif drunken_smilie.gif
  
Re: <panda> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie f
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 16:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




To w koncu ktos wie po ile bilety??
  
Re: <Majka> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie f
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 17:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




No no i niech trzyma, ale kciuki, zeby spotkanko wypalilo tongue.gif .....
Bedziemy grzeczne eusa_liar.gif .... slowo harcerki wink.gif biggrin.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 17:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Majka :
.( moze jednak pojedziesz...??)


Usilnie nad tym pracuje. Pozyjemy, zobaczymy ;)
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 18:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




moyra :
kto jeszcze na browca do Krakowca drunken_smilie.gif ???

Cholera, tak o tym gadacie, że może i ja sie skuszę?:-). Ale jeszcze się waham...
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 10:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Malena :
moyra :
kto jeszcze na browca do Krakowca drunken_smilie.gif ???

Cholera, tak o tym gadacie, że może i ja sie skuszę?:-). Ale jeszcze się waham...


Malena nie ma nad czym sie zastanawiac! ;)Jedz i tyle. Zobaczysz, bedzie fajnie, na pewno nie bedziesz zalowac:D :D :D
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 18:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




panda :
Malena nie ma nad czym sie zastanawiac! ;)Jedz i tyle. Zobaczysz, bedzie fajnie, na pewno nie bedziesz zalowac:D :D :D


No, nie wiem, nie wiem ;) A macie już obcykane jakieś szczegóły: zarezerwowane bilety na koncert, noclegi, plan działania czy coś w tym stylu? Jeśli tak - please o info.... :-)
  
Re: <Malena> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 21:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Wiesz Malena wszystko da sie zalatwic: i bilety i nocleg............. tylko teraz tak sie zastanawiam czy jechac do Krakowa skoro okazalo sie ze MM bedzie w Gdansku chwile pozniej...........
Ale wszystko jeszcze sie okaze, w koncu troche czasu nam jeszcze zostalo ;)
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Wtorek, 09 Grudnia 2003, 22:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




panda :
tylko teraz tak sie zastanawiam czy jechac do Krakowa skoro okazalo sie ze MM bedzie w Gdansku chwile pozniej...........

No właśnie! Najlepiej byłoby się jednak skrzyknąć wszyscy w jedno miejsce :-) Jak już pisałam wcześniej - jeśli wypali Gdańsk, to ja z Krakowa rezygnuję... Nie sposób jeździć wszędzie. A moje preferencje koncertu solowego są /nie ukrywam ;)/ wyraźne.
  
Re: <Malena> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 14:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




No cóż ja jako mieszkanka Gdańska nie ukrywam ze na MM solo bede smile.gif i chetnie bym was tam obaczyła a nawet nocleg załatwiła... wink.gif Ale i do Krakowca jechac mam ochotę takze wciaż podtrzymuję tę propozycje!!!!!!
Ciekawa jestem któz jeszcze oprócz mnie nie zmienił zdania??? eusa_eh.gif
  
Re: <moyra> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




A ja chce i tu i tu. Ale nie ma tak dobrze, i na cos w koncu bede musiala sie zdecydowac eusa_wall.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka :
A ja chce i tu i tu. Ale nie ma tak dobrze, i na cos w koncu bede musiala sie zdecydowac eusa_wall.gif

NO CÓŻ ŻYCIE TO SZTUKA WYBORÓW wink.gif ...
Ale tak na poważnie to ja nie straciłam ochoty na jechanie do Krakowca biggrin.gif - zapewne dlatego że mieszkam w Gdańsku i daleko nie musze sie ruszać na MM solo wink.gif ...
Ale cóż jak się okarze że wszyscy zrezygnowali z Krakowca na rzecz Gdańska będę musiała się z tym pogodzić sad.gif ...ehh...
  
koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 7 z 8  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010