Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow Idź do strony 1, 2, 3 ... 6, 7, 8
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 09:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




Wyslalam maila do klubu klimat i dostalam taka odpowiedz:

"Cena biletów będzie znana niedługo (prawdopodobnie w ciągu 2 tygodni). Zarezerwować je można będzie również. Najlepiej telefonicznie: 290-70-72
Bilety będą w sprzedaży w Klubie Klimat i w Empiku."

co do spotkania to niedlugo juz powinnismy cos ustalac bo z tego co pisalismy w innym temacie szykuje sie spora imprezka drunken_smilie.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 09:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




A ja chcialam zapytac jak chca kupic bilety osoby, ktore tak jak ja nie maja nikogo znajomego w Krakowie. Ja nie chcialabym obarczac tym osob z forum. Czy moze bedzie mozliwosc odebrania rezerwowanych biletow w dniu koncertu?
Co do imprezki no to rzeczywiscie duzo chetnch. Tylko Groszka naszego szkoda. sad.gif
  
Re: <Alicja> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




No ja oczywiście piszę się na imprezę w Krakowie. Tylko jedno muszę wyjaśnić, żeby nie być posądzonym o niekoleżeństwo bądź samolubność - nie mieszkam obecnie w Krakowie, jestem tam tylko w weekendy więc możliwości mojego działania są ograniczone. Także, jeżeli będę mógł cos pomóc - iść do tej knajpy (Klimat? - gdzie to jest?? shock.gif moze Climatic na Sławkowskiej? ), zarezerwować bilety, zarezerwować gdzies stolik - nie ma sprawy, ale tylko w weekend. No i mogę Wam parę interesujacych miejsc oczywiście pokazać, hehe bojo asfaltowe na przykład. wink.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 11:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
Klimat? - gdzie to jest?? shock.gif moze Climatic na Sławkowskiej? wink.gif


chyba do jednak nie Climatic
Klub Klimat
ul. Zakopiańska 62
30-418 Kraków
tel. 12 290-86-10


e-mail:
http://www.klubklimat.pl

Kowal :
No i mogę Wam parę interesujacych miejsc oczywiście pokazać, hehe bojo asfaltowe na przykład. wink.gif



oczywiscie bojo to gwozdz spotkania bedzie - rzecz jasna
  
Re: <Maga> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Wlasnie wlasnie...i ja zdalabym sie na Kowala...sprawdzone miejsca ( oczywiscie z bojem... biggrin.gif )...to zawsze mniejsze ryzyko...
Zufamy Ci Kowalku...prowadz wodzu!!! biggrin.gif
Po uliczkach, ulicach...zakamarkach...tam gdzie klimat (nie koniecznie w nazwie... biggrin.gif)...gdzie muzyczka mila... drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif
  
Re: <Majka> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Tylko Groszka naszego szkoda.

...moze sie jeszcze zdecyduje...(?)... smile.gif
  
Re: <Maga> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Na Zakopiance??? shock.gif shock.gif shock.gif
To mamy potem jeszcze trochę do centrum, co to za kurwa pomysł z ta Zakopianką? Przy carrfourze shock.gif Toż to hektary od Kazimierza tudzież rynku. Nie mówiąc o boju wink.gif, ale te zwiedzimy raczej przed koncertem.
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 11:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




tak mi sie wydawalo ze to jakies peryferia...

ale cool.gif
majac takiego przewodnika wszedzie trafimy:)

jejku juz sie nie moge doczekac
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Majka :

...moze sie jeszcze zdecyduje...(?)... smile.gif


Nie wszystko ode mnie zalezy sad.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 11:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
Majka :

...moze sie jeszcze zdecyduje...(?)... smile.gif


Nie wszystko ode mnie zalezy sad.gif


sad.gif szkoda....ale do 10. 01. jeszcze kilka dni zostalo...
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 12:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Ja chcialabym sie dowiedziec o jak wczesniej chcielibysmy sie spotkac. Bo ja sobie sprawdzilam pociagi tak pro forma i niestety strasznie sie dlugo telepia do Krakowa. Co prawda nie tak dlugo jak z Poznania (Maja wink.gif ) ale zawsze. No wiec jesli sie rozklady nie zmienia, to ja moge przyjechac albo o 10 (to raczej za wczesnie), albo o 16 i wtedy juz napewno ktos z W-wy przyjedzie i Maja zapewne tez przyjedzie kolo 16.
Ja mysle, ze 4 godziny to chyba nam tystarczy na zwiedzanie boja i ewentualnych innych atrakcji pod przewodnictwem Kowala cool.gif

Bo tak sobie mysle, ze jak zapowiadaja 20 stopnoiwe mrozy w styczniu, to nie bede miala wielkiej ochoty zwiedzac Krakowa od 10 rano. Poza tym z transperentowym bagazem.

O ludzie! Juz to sobie wyobrazam. I mine Mirka jak zobaczy napis. Ale bedzie wiocha. A moze to nie wypada w tak szanowanym miescie? Krak sie w grobie przewroci jak te staniki beda latac lol.gif lol.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 13:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Bo tak sobie mysle, ze jak zapowiadaja 20 stopnoiwe mrozy w styczniu, to nie bede miala wielkiej ochoty zwiedzac Krakowa od 10 rano. Poza tym z transperentowym bagazem.


Specyfika Krakowa pozwala na cale dnie spedzane w cieplutkich knajpach. Przynajmniej ja poznalem Krakow od tej strony ;)

Cytat:
O ludzie! Juz to sobie wyobrazam. I mine Mirka jak zobaczy napis. Ale bedzie wiocha. A moze to nie wypada w tak szanowanym miescie? Krak sie w grobie przewroci jak te staniki beda latac


Zamiast sie nad takimi glupotami zastanawiac to wzielbyscie zmajstorwaly jakies bankietowe zaproszenie dla Püdelsow na forüm orqaz wreczyc je im, to moze wpadna, zaloguje sie i pogadaja kiedys z nami? Co Wy na to? eusa_eh.gif
Mozna nawet do stanikow przypiac zaproszenie dla kazdego Pudla indywidualnie.
A Kowal niech posle majtki z zaproszeniem dla chorzystek biggrin.gif

Mam tylko nadzijee, ze jesli przyjda na forum to nie wpadniemy na kogos. :D
  
Re: <gROszeCK1> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Co prawda nie tak dlugo jak z Poznania (Maja ) ale zawsze.
...otoz to...Krakow daleko...Ale mnie to nie przeraza. Albo moze przyjade do Lodzi i wtedy bede miala blizej do Krakowa niz z Poznania lol.gif lol.gif ...I moge lazic po tym pieknym miescie chocby i od 10.00...wierze ze bedzie wiele do ogladania...(moze jakies fajne wystawki...?)...no i knajpki biggrin.gif milutkie...Moge Ci Alicjo pomoc targac ten transparent... biggrin.gif

Cytat:
Zamiast sie nad takimi glupotami zastanawiac
lol.gif
baby...ach te baby... lol.gif

moze istotnie jest to dobra mysl z tymi zaproszeniami... wink.gif

kto wymysli tresc...??

ach co za wycieczka... biggrin.gif
  
Re: <gROszeCK1> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkan
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Widze, ze czytamy sobie w myslach. Tez myslalam o tych liscikach doczepionych do stanikow. Bedziemy musieli sie razem zastanowic jaka tresc w nich zamiescic. W koncu jestesmy profesjonalnymi fanami,no nie!?
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Te liściki to niezly patent.Chcecie je robic recznie czy na kompie? Juz rozne wizje chodza mi po glowie drunken_smilie.gif To bedzie niezapomniany koncert nie tylko dla nas ,ale i dla nich wink.gif
Co do pociagow to tez chyba bede o 16 na miejscu tak jak Alicja(moze sie zobczymy juz na trasie smile.gif )
  
Re: <oczkoo> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 15:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




musimy sobie jakies miejsce spotkania i godzinke koniecznie ustalic...(ale na to chyba za wczesnie...)...odnosnie bilecikow/zaproszen...moge zrobic. Prosze o pomysly i sugestie... biggrin.gif
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 17:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Majka :
musimy sobie jakies miejsce spotkania i godzinke koniecznie ustalic...


Ja nawet jeszcze nie sprawdzałam pociagów do Krakowa /podobno obecny rozkład PKP jest ważny do końca tego roku/, ale myślę, że byłoby fajnie gdyby Warszawiacy /raczej - nki wink.gif , bo skoro Groszeck niepewny/ pojechali razem jednym pociagiem. Co o tym myślicie? smile.gif
  
Re: <Malena> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
y fajnie gdyby Warszawiacy /raczej - nki , bo skoro Groszeck niepewny/ pojechali razem jednym pociagiem. Co o tym myślicie?


szkoda ze Warszawa nie po drodze...ja bym sie zglosila...a z Poznania ktos pojedzie...? (sama...? sad.gif )
  
Re: <Malena> koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Razem! Razem!
Czyli wszystko wskazuje na to, ze 10 stycznia osobowy z Warszawy do Krakowa bedzie sie toczyl. Moze jakis konduktor przystojny sie napatoczy?
Podroz to pikus, nie wiem tylko gdzie bedziemy kimac, bo zadnych noclegowni w Krakowie nie znam. Jest jeszcze duzo czasu, zeby sie rozeznac, a moze Wy macie jakas miejscowe w Krakowie?
  
Re: koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 18:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Przylaczam sie do opini zeby z Mirkiem nie przeginac zbytnio. Zreszta mam propozycje zeby Mirek zostal dla nas slodka tajemnica i nie chlapac dziobem na ten temat na prawo i lewo. Niech to bedzie taka nasza tajemnica
  
koncert klub klimat 10.01.04 + spotkanie forumowiczow
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 8  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010