Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Plik temp który nie che sie usunąć??
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Plik temp który nie che sie usunąć??
PostWysłano: Piątek, 05 Grudnia 2003, 20:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Yapacu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #497
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




Posiadam pewiem plik w folderze temp który proboje usunac jush od prawie 2 tygodni i nic jak daje na wlaciwosci to mi pokazuje ze plik zajmuje (tylko) 198Gb a w samym folderze znajduje sie kilkadzisiat plikow i zadnego osobno nie da sie usunac?? czy istneje jakis program aby to COŚ usunąć, albo jakimś innym sposobem czy to może byc jakis wirus?
  
Re: <Yapacu> Plik temp który nie che sie usunąć??
PostWysłano: Sobota, 06 Grudnia 2003, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




istnieje taki program. Nazywa się scandisk / chkdsk
  
Re: <Yapacu> Plik temp który nie che sie usunąć??
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nyx
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #339
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




wirus to nie jest raczej bladny zapis na dysku wiec jak radzil przedmowca :
scandisk / chkdsk
lub usun go spod dosa lub innego systemu operasyjnego
  
Re: Plik temp który nie che sie usunąć??
PostWysłano: Piątek, 26 Marca 2004, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iki
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #812
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Możesz też sprawdzić, który program blokuje usunięcie pliku:
http://www.dr-hoiby.com/WhoLockMe/WhoLockMe104.zip
  
Re: <iki> Plik temp który nie che sie usunąć??
PostWysłano: Wtorek, 30 Marca 2004, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




miałem kiedys podobna sytuacje tyle ze w moim przypadku z dysku 4 GB zrobiło sie kilkaset TB, no nic życie. Ja zadbałem o to w następujący sposob. Wskoczyłem w dosika i z nadzieją że rachu ciachu po skasowaniu bede w pełni usatysfakcjonowany bardzo szybko się zwiodłem. Bo plikki nie chcialy zniknać. DZiwne bo nie powinno tak być. Zrobiłem sobie sd i też nic. Włączyłem wode na herbatkę i wpadłem na wspaniały pomysł:D:D:D heeh szybki formacik :D:D: po czm tydzien pozniej sprzedałem dysk koledze za 40 zł:) heh no nic życie, nikt nie obiecywał że będzie łatwo.

a to podaje superastego linka:D:DD:: hehe
http://ud.heh.pl
  
Re: Plik temp który nie che sie usunąć??
PostWysłano: Wtorek, 30 Marca 2004, 23:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Analyzer :

a to podaje superastego linka:D:DD:: hehe
http://ud.heh.pl



he a co to ?
bo jestem tu nowy ... lol.gif
  
Re: Plik temp który nie che sie usunąć??
PostWysłano: Piątek, 09 Kwietnia 2004, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Norbert
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #653
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Te pliki używa jakiś program. U mnie tak tez było usunołem go a on sie znowu pojawił. jeżeli chcesz go koniecznie usunąć to wymnienione wyzej sposoby są njłatwiejszą metodą.
  
Plik temp który nie che sie usunąć??
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010