Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> MIKOLAJKI Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <kazia> MIKOLAJKI
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 07:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Hicior ubieglego sezonu smile.gif .Ale i tak uwazam ze to mily gest biggrin.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Hicior ubieglego sezonu ...

Nie wiedziałam, wtedy jeszcze nie korzystałam rozrywkowo z internetu.
  
Re: <ulan> MIKOLAJKI
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 12:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Tutaj kolejny hicior z ubiegłego roku wink.gif
  
Re: <Bzdury> MIKOLAJKI
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 12:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ha! Tego nie widzialem w zeszlym roku lol.gif .Pierwszy raz w tym na deplach i nadal za cholere nie wiem jak tym czerwonym sk.....m sterowac lol.gif
  
Re: <kazia> MIKOLAJKI
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Kaziu wiedziec nie musialas, tak tylko stwierdzillem... smile.gif
  
Re: <ulan> MIKOLAJKI
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jakie odgłosy wydają te łosie? Nie mam głośników.
A tego czerwonego sk... też nawet poruszyć mi się nie udało! cool.gif
  
Re: <Berger> MIKOLAJKI
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Jeden pokrzykuje Merry Christmas, a reszta wystukuje kopytkami rytm. Wyjatkowo irytujace przy dluzszej zabawie doubt.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 15:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Rzeczywiście od tych Kaziowych reniferków głupawki można dostać - normalnie rewelka biggrin.gif , nie wiedziałam, że to z poprzedniego sezonu - jakaś zacofana jestem. lol.gif lol.gif . Kaziowe i Bzdurne Mikołaje na pewno pójdą w obieg za moją przyczyną. biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> MIKOLAJKI
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 16:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




One już są w obiegu od dłuższego czasu! biggrin.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Środa, 10 Grudnia 2003, 16:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Berger :
One już są w obiegu od dłuższego czasu! biggrin.gif


I to mnie wlasnie martwi lol.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Berger :
One już są w obiegu od dłuższego czasu! biggrin.gif

I to mnie wlasnie martwi lol.gif

Bheheh biggrin.gif lol.gif , ale Conin to dziura, wieś ciemna, zacofana technologicznie wink.gif lol.gif , a już na pewno Mikołajowo.:D lol.gif Muszę ich oświecić tymi Mikołajami.:)
  
Re: <little_wild_girl> MIKOLAJKI
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie taka dziura. Nieopodal dworca jest dość ładna, nowa część miasta. Stary Konin jest też ponoć piękny, ale nie miałem okazji sprawdzić. Za daleko usytuowany.
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Stary Konin jest też ponoć piękny, ale nie miałem okazji sprawdzić.

Łoj, to nigdy się tam nie zapuszczaj. lol.gif Tam jest taki park-zoo, w którym był m.in. taki piękny struś, ale ponieważ zwierzęta są ogrodzone siatką dookoła, a od góry jest pusto, wkradli się tam bezdomni i strusia zjedli crazy.gif eusa_sick.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif , cała wieś o tym trąbiła. biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> MIKOLAJKI
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mam nadzieję, że im nieźle nakopał, zanim go spacyfikowali.
  
Re: <little_wild_girl> MIKOLAJKI
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




lol.gif lol.gif lol.gif

to krewcy ci bezdomni musieli byc ... skoro strusia zdołali spacyfikować

lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 15:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
cała wieś o tym trąbiła. biggrin.gif


to normalne... w końcu nie na codzień udaje się zjeść strusia żywcem wink.gif brawo dla bezdomnych eusa_clap.gif musieli mieć naprawdę silną wolę ... bo z teog co wiem strusie są waleczne
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 16:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
brawo dla bezdomnych eusa_clap.gif musieli mieć naprawdę silną wolę ...

chyba silny głód. biggrin.gif biggrin.gif lol.gif
Krzysiek :
bo z teog co wiem strusie są waleczne

Każdy chyba staje się waleczny, gdy widzi, iż ma się stać czyimś obiadkiem. biggrin.gif biggrin.gif lol.gif wink.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 17:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




[quote="Krzysiek] brawo dla bezdomnych eusa_clap.gif [/quote]

A ja bym raczej bił brawo, gdyby następnym razem struś okazał sie być górą. tongue.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 18:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
A ja bym raczej bił brawo, gdyby następnym razem struś okazał sie być górą. tongue.gif


teraz to powinni się przżycić na renifery lol.gif będzie to zgodne z czasem...

ale tak bez jaj... zrobili coś tym głodomorom? w końcu struś w polsce nie żyje na ulicy...
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
ale tak bez jaj... zrobili coś tym głodomorom? w końcu struś w polsce nie żyje na ulicy...

Tak na powagę to nie wiem. sad.gif Ale byłam wczoraj na zwiadach i w parku jest dostawa czterech nowych strusi. biggrin.gif W kupie dadzą se radę. :D Na prawie to się nie znam, ale w regulaminie jest tylko „Nie śmiecić, nie dokarmiać zwierząt” cool.gif , ale nic o zjadaniu zwierząt nie ma. biggrin.gif No cóż, ja dokarmiam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tam zwierzyniec (jak prawie cały Konin wink.gif ) chlebem, odkąd nauczyłam się chodzić i nikt mi NIGDY nie zwrócił uwagi, więc głodomorów chyba też nie ścigają. lol.gif lol.gif lol.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 14 Grudnia 2003, 16:47, w całości zmieniany 1 raz
  
MIKOLAJKI
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 3 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010