Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> MIKOLAJKI Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




heheh lol.gif dostawa strusi.... dobre eusa_clap.gif

skoro są nowe strusie to muszą być też nowi bezdomni... ale co 4 strusie to nie 1 ...
  
Re: <little_wild_girl> MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem, jak ze strusiami, ale ptaków wodnych na przykład chlebem nie należy dokarmiać, choć ,,wszyscy to robią" eusa_naughty.gif
Raz, że chleb pęcznieje im w brzuchach, co może stać się przyczyną śmierci zwierzaka, a dwa, że dokarmiane (zazwyczaj nieregularnie) ptactwo odzwyczaja się samodzielności, co też może źle skończyć.
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
skoro są nowe strusie to muszą być też nowi bezdomni.


To może w ramach wendetty tym razem skarmić nowe strusie nowymi bezdomnymi? cool.gif wink.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 19:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Słuchajcie czy to w dalszym ciągu wątek o MIKOŁAJKACH ??? czy coś pomyliłam ?
  
Re: <kazia> MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




To chyba kolejny wątek, który się tak uroczo rozgałęził i rozkrzaczył! cool.gif
Bo raczej nie sądzę, żeby strusie były mikołajowym prezentem dla bezdomnych... doubt.gif crazy.gif
  
Re: <Berger> MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 19:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




O, jestem tysięcznikiem! shock.gif biggrin.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 20:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Nie wiem, jak ze strusiami, ale ptaków wodnych na przykład chlebem nie należy dokarmiać, choć ,,wszyscy to robią" eusa_naughty.gif
Raz, że chleb pęcznieje im w brzuchach, co może stać się przyczyną śmierci zwierzaka, a dwa, że dokarmiane (zazwyczaj nieregularnie) ptactwo odzwyczaja się samodzielności, co też może źle skończyć.


a pozatym ptaki latają potem przy blokach i srają na głowę (przepraszam za takie słownictwo ale to jest denerwujące) ...
ostatnio dostałem w głowę i gdyby nie czapka to bym się wściekł...
  
Re: <Krzysiek> MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jakie to szczęście, że strusie są nielotami. Na taką kupę, to i czapka by wiele nie pomogła! lol.gif cool.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Nie wiem, jak ze strusiami, ale ptaków wodnych na przykład chlebem nie należy dokarmiać, choć ,,wszyscy to robią" eusa_naughty.gif
Raz, że chleb pęcznieje im w brzuchach, co może stać się przyczyną śmierci zwierzaka, a dwa, że dokarmiane (zazwyczaj nieregularnie) ptactwo odzwyczaja się samodzielności, co też może źle skończyć.

Ale tam się je karmi już od wielu lat i one nadal żyją. biggrin.gif wink.gif
Nie muszą uczyć się samodzielności, bo są zamknięte w klatkach. sad.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Jakie to szczęście, że strusie są nielotami. Na taką kupę, to i czapka by wiele nie pomogła! lol.gif cool.gif


taka kupa nieźle by oczyściła twarz lol.gif

niedawno byłem w ZOO i dostałem od lamy śliną w twarz...tego nie podarowałem i razem z koleżanką oglaliśmy tą lamę fantą lol.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Jakie to szczęście, że strusie są nielotami. Na taką kupę, to i czapka by wiele nie pomogła! lol.gif cool.gif


taka kupa nieźle by oczyściła twarz lol.gif

niedawno byłem w ZOO i dostałem od lamy śliną w twarz...tego nie podarowałem i razem z koleżanką oglaliśmy tą lamę fantą lol.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Jakie to szczęście, że strusie są nielotami. Na taką kupę, to i czapka by wiele nie pomogła! lol.gif cool.gif


taka kupa nieźle by oczyściła twarz lol.gif

niedawno byłem w ZOO i dostałem od lamy śliną w twarz...tego nie podarowałem i razem z koleżanką oglaliśmy tą lamę fantą lol.gif
  
Re: <Krzysiek> MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




To nie fair! Lama przeca nie oblała Cię fantą! Też trzeba było ją opluć. cool.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 20:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
To nie fair! Lama przeca nie oblała Cię fantą! Też trzeba było ją opluć. cool.gif

za daleko była... a tak przynajmniej poznała smak fanty
  
Re: <Krzysiek> MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




I co? Zapytała: ,,Masz może jeszcze jedną fantę?" wink.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 21:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
I co? Zapytała: ,,Masz może jeszcze jedną fantę?" wink.gif


a czy lamy umią gadać...
  
Re: <Berger> MIKOLAJKI
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 21:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
To chyba kolejny wątek, który się tak uroczo rozgałęził i rozkrzaczył! ....

Oj rozkrzaczył się z pewnością, ciekawi mi jego zakończenie, ale to chyba jeszcze jakieś kilka tygodni zejdzie.
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
a czy lamy umią gadać...


Zajrzyj tam w Wigilię. Wtedy na pewno umieją. lol.gif
  
Re: MIKOLAJKI
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 12:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Krzysiek :
a czy lamy umią gadać...


Zajrzyj tam w Wigilię. Wtedy na pewno umieją. lol.gif


od lam to ja się teraz ede trzymać z daleka... wiesz jaka ich ślina jest ciągnąca... bleeee... coś okropnego...
  
Re: <Krzysiek> MIKOLAJKI
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem i wcale nie chcę się dowiedzieć. Z ciągnących rzeczy wolę na przykład krówki. Cukierki takie. wink.gif
  
MIKOLAJKI
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 4 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010