Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Modyfikacje :: Elektronika -> GDzie tanie LEDY we WROCKU ????? POMOCY
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
GDzie tanie LEDY we WROCKU ????? POMOCY
PostWysłano: Czwartek, 20 Marca 2003, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djHaki
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




:evil: mam pytanie gdzie je moge tanio dostac bo na elektronicznej
biegaja te12mm po 6-8zl :((( banda
  
PostWysłano: Czwartek, 20 Marca 2003, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




domyslam sie ze chodzi Ci o diody jasne i niebieskie pewnie... to u mnie male 5mm sa po okolo 10zl niebieskie, biale po 16zl, ale moze sie myle i Tobie chodzi o zwykle diody tylko wieksze.
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 04:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wieza
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #52
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
domyslam sie ze chodzi Ci o diody jasne i niebieskie pewnie... to u mnie male 5mm sa po okolo 10zl niebieskie, biale po 16zl, ale moze sie myle i Tobie chodzi o zwykle diody tylko wieksze.

ojojoj
jakie ceny
w astrze(legnicka-koniec) jest drogo i sa nieb superjasne po 5zl 5mm
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




oki oki juz teraz widze ze sa jakiejs gorszej jakosc za 7zl u mnie 5mm niebieskie, ale te za 10 i 15zl sa o niebo lepsze, az oczy mozna chyba rozwalic, bo jak dales sobie po oczach to potem dlugo wracaly do normy :)
  
Re: GDzie tanie LEDY we WROCKU ????? POMOCY
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 14:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ven0m
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #258
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




kupilem niebieskie, swieca b. mocno ale glownie w jednym kierunku.
długie na 8mm, srednica 5mm

90gr / sztuke

przypadkiem na nie sie natknalem w elektroniku w Poznaniu
  
Re: GDzie tanie LEDY we WROCKU ????? POMOCY
PostWysłano: Niedziela, 16 Listopada 2003, 23:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Dziegiel
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #81
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




A ten dziadek na elektronicznej, na końcu po lewej od wejscia? On ma po ~1zł ale dosyć małe... 5mm chyba ....
  
Re: GDzie tanie LEDY we WROCKU ????? POMOCY
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hehe, to ja placilem najmniej za niebiskie 7zl, najwiecej 15zl ;) za sztuke...

i jeszcze do tego przygasaja mi nieraz i nie sa to zimne luty, mam tak w subwooferze i w klawiaturze, przygasaja te ktore sa czesto uzywane ;), a nieraz tylko lekko swieca, a napiecie musi byc dobrze i pradzik, przeciez ;)
  
GDzie tanie LEDY we WROCKU ????? POMOCY
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Modyfikacje :: Elektronika

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010