Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 23:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Malena :

Ja, Ja!!! smile.gif Najlepiej w Sopocie! Uwielbiam Sopot :-).

Super, że jesteście za sobotą! cool.gif cool.gif

to jestesmy umowione... biggrin.gif cool.gif
Na stycznia poczatek dogadamy szczegoly...
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 10:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Majka :

cool.gif tongue.gif drunken_smilie.gif crazy.gif
na plaze, na plaze ...kto ze mna???


Ja :) BArdzo bym chciał, żeby był sztorm cool.gif
Co do soboty - jasne, że tak. Na poniedziałek i tak trzeba będzie urlop wziąć. Co do śpiworów - ja też mogę dzielić, ale nie chciałbym z Groszkiem wink.gif lol.gif
  
Re: <Kowal> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 10:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Kowal!
Ty chyba nie wiesz co mowisz!?
Nie chcialbys z Groszkiem spiwora dzielic wink.gif biggrin.gif !?

Groszek jest OLE! cool.gif cool.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :

Harcerz Orli na emeryturze jest na tak wink.gif
Az mi wspomnienia odzywaja na sama nazwe.
Ja sie moge nawet pisac na wspolne spiwory (tez patent z harcerstwa - jest po prostu cieplej lol.gif ) wink.gif
CZUWAJ :D


NO proszę nie wiedziałam że jeszcze ktoś zna te patenty ze śpiworami... lol.gif Ja ich nie uznaję bo mam Drużynę Wędrowniczą Żeńską...A jak się nie ma śpiwora to się zabiera druhom tongue.gif ...
Czuwaj biggrin.gif dla wszystkich tych którym co harcerskie nie jest obce biggrin.gif ...
  
Re: <Kowal> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Oczywiście mam nadzieję że skoro przyjedziecie w Sobotę to dacie nam znać o której - chętnie się z wami przejdziemy po plaży smile.gif ....
Proponuję z Brzeżna do Sopotu(cały czas plażą wink.gif ),tylko ciepło mi się ubrać eusa_naughty.gif ... lol.gif
  
Re: <Majka> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




A więc wszystkim odpowiada spanie w jednym pokoju??? wink.gif
W takim razie zamówię dla was jeden (koedukacyjny tongue.gif ),tylko prosiłabym o dokładne info kto jedzie no tak na 90%...
W przyszłym tygodniu podam wam dokładną cenę za nocleg ale wydaje mi się że chyba ok 10 zł za dobę( jeszcze będe się ugadywac wink.gif )...Rozumiem że wtedy na dwie doby nocleg???Prosze was odokładne info w sprawie : kto? z kim?Kiedy?Na jak długo? Co chciałby zobaczyć?itd... eusa_eh.gif
A propos pokoju jest tam jeden taki duży ale z łóżkami piętrowymi(wydaje mi się że wszyscy sie pmieszczą) ....łączą mnie z tym pokojem osobiste wspomnienia wink.gif ...
  
Re: <moyra> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Co chciałby zobaczyć?

Oprócz Was, to sztorm. I rób tak, żeby był!
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Kowal :

Oprócz Was, to sztorm. I rób tak, żeby był!


No wiesz wydaje mi się ze zobaczenie nas wystarczy ci jako jedno wstrząsające przeżycie i sztorm sobie odpuścisz wink.gif ...
Ale jak tak bardzo chcesz to spox- w końcu ma sie te układy... lol.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka :
Kowal!
Ty chyba nie wiesz co mowisz!?
Nie chcialbys z Groszkiem spiwora dzielic wink.gif biggrin.gif !?

Groszek jest OLE! cool.gif cool.gif


Ja nie wątpię, że Groszek jest OLE i w ogóle. Ale myślę, że on też wolałby dzielić śpiwór nie ze mną bynajmniej cool.gif
Chcem sztormu! Stanowczo siem domagam!
  
Re: <Kowal> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 17:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Jakby co to sami zrobimy taki sztorm, ze beda o nim we wszystkich wiadomosciach trabic!!! (trutu tu tu tu)
Wiatr bedzie wial 12 w skali Beauforta, a nawet wiecej! Co to dla nas 12! Zrobimy taki sztorm, ze nawet skale te przeleci!
To bedzie kleska zywiolowa!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 21:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Skoro pomysl koncertu w Krakowie jest w zawieszeniu ja proponuje przeniesienie pewnego pomyslu na Gdansk. Otoz mam pomysl na transparent:

UWOLNIC MALENCZUKA
CZY CHRYSTUS ZOSTALBY JUROREM IDOLA?

Co wy na to? Niezly bajer. Chyba chlopak by sie wsciekl crazy.gif
  
Re: <Agnieszka> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 10:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




No,no tylko spokojnie z tym żywiołem...ja mam nadzieję że Gdańska nie dosięgnie klęska żywiołowa spowodowana przyjazdem forumowiczów na MM do 3miasta lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Niedziela, 21 Grudnia 2003, 19:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




[quote="Alicja"]Skoro pomysl koncertu w Krakowie jest w zawieszeniu ja proponuje przeniesienie pewnego pomyslu na Gdansk. Otoz mam pomysl na transparent:

UWOLNIC MALENCZUKA
CZY CHRYSTUS ZOSTALBY JUROREM IDOLA?

Mam nowy pomysl na napis : Panie Maleńczuk! Porozmawiajmy o sztuce!
Chyba mu sie spodoba...Tylko moze to nieopacznie zrozumiec.
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Niedziela, 21 Grudnia 2003, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Mam nowy pomysl na napis : Panie Maleńczuk! Porozmawiajmy o sztuce!
Chyba mu sie spodoba...Tylko moze to nieopacznie zrozumiec.[/quote]

Chyba opacznie wink.gif

A czy mowisz to w kontekscie Progresiffowego felietonu Macka. Ja tam chcialabym z Nim pogadac o sztuce i trzymam kciuki za to, ze moze sie wreszcie uda. Jak bedzie sam... You never know...
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Grudnia 2003, 13:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




MM czesto wypowiada sie ,ze chce porozmawiac o sztuce . Mysle ,ze my jak najbardziej mozemy byc dobrym partnerem do tego tematu ... no pomarzyc zawsze mozna wink.gif
  
Re: <oczkoo> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Grudnia 2003, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Wracając do sedna sprawy.... :-)
Dzwoniłam dziś do klubu "Parlament" w Gdańsku i dowiedziałam się, że termin koncertu MM /18.01/ jest już potwierdzony i 100 % pewny.
Biletów jeszcze w sprzedaży nie ma, ale mają pojawić się podobno zaraz po Świętach. Prawdopodobnie będzie można je rezerwować... smile.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Grudnia 2003, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Dziekujemy nieustraszonej informatorce. biggrin.gif
  
Re: <Malena> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 25 Grudnia 2003, 15:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




skoro bedziecie w gdansku dzien przed koncertem to bilety mozecie sobie kupic w sobote i mysle ze bez wiekrzych problemow........... ale z drugiej strony patrzac to rezerwacja nigdy nie zaszkodzi wink.gif
Ps.WESOLYCH SWIAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 25 Grudnia 2003, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Tak jest rezerwacja nie zaszkodzi
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 25 Grudnia 2003, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ronnie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #408
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




no to pooozytywna informacja... jednak mnie nie okłamali <lol> Codziennie przechodzę obok empiku w drodze do szkoły, także będe trzymać ręka na pulsie (biletach?)....
  
Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 3 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010