Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




niestety musze zdecydowanie powiedziec pas ;-(

nie pojade do Gdanska;-(
zadecydowały przede wszystkim wzgledny finasowe... no i to, ze 19 stycznia Pan Malenczuk ma koncert w terze rozmaitosci(a ze to jest dwa kroki od mojego domu to grzchem bylo by nie skorzystac)....
chetnie bym z Wami pojachala i drunken_smilie.gif ale jak pojade do Gdanska to juz napewno nie pojade do CHorzowa i na spotkanie w sprawie Fan Clubu...:(

Bardzo bym chciala byc na tych wszystkich spotkaniach i wystepach...

ale musze zrezygnowac z koncertu w Gdansku
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Ja raczej rezygnuje z Gdanska tez ze wzgledu ,ze MM bedzie w stolicy...Jednak na spotkanie w sprawie FC sie pisze. Mam nadzieje ,ze beda chetni forumowicze by do nas przyjechac wink.gif Wszystkich zapraszam cool.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




No to co? eusa_eh.gif Widzimy sie najpierw w Lodzi, a potem w wa-wie. Czy najpierw w Wa-wie a potem w Lodzi. To i ja rezygnuje z Gdanska... confused.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 23:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
No to co? eusa_eh.gif Widzimy sie najpierw w Lodzi, a potem w wa-wie. Czy najpierw w Wa-wie a potem w Lodzi. To i ja rezygnuje z Gdanska... confused.gif

No, kurcze!!! Coś nam sie ciągle knoci :-( Ja strasznie się napaliłam na ten Gdańsk, ale.... nie dla samego M. Maleńczuka smile.gif. Chciałam tam pojechać, aby przy okazji koncertu spotkać się z Wami.
Na występie w stolicy będę oczywiście na 100 %, lecz w dalszym ciagu byłabym skłonna wyjechać także nad morze, ale tylko wówczas jeżeli "od nas" pojedzie jakaś większa ekipa. W przeciwnym razie - i ja rezygnuję.
Dajcie więc znać ile osób w dalszym ciągu reflektuje na Gdańsk :-).

Ps. Przychylam się do pytania Alicji. Czy macie już na myśli jakiś konkretny termin, jesli chodzi o kongres ;-) w Łodzi?
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Sobota, 27 Grudnia 2003, 00:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Ja, z chwila nowiny o warszawskim wystepie, odpalilem sie na Gdansk, bo i tak musialbym sie naginac ze studiami a poniedzialki mam prawie cale obowiazkowe a pozatym wynikla mozliwosc tego spotkania Lodzkiego, ktore sila rzeczy moze zwabic najwieksza ilosc osob z racji tematyki oraz polozenia geograficznego.
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Sobota, 27 Grudnia 2003, 01:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Groszku! A czy informator sie pojawi w Lodzi? eusa_eh.gif
  
Re: <Alicja> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Sobota, 27 Grudnia 2003, 02:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




mysle, ze tak.
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 20:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Kurcze! Dziwnie mi się pisze, bo przyznam, że to mój pierwszy raz komputeroy-techniki nie znoszę od dziecka (może to i lepiej bo Idola nie ogladam!), ale czego się dla Maleńczuka nie robi! Już nie moge się połapać jak to z tym koncertem bedzie, czy sa jeszcze bilety i na ile się ów Pan wycenił?
  
Re: <monika> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 10:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




koncert na bank jest!!!!!!! a bilety pewno za 20 zlotówek wink.gif
  
Re: <moyra> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Rozumiem że wszystkich forumowiczom z poza 3miasta zapał się wypalił do przyjazdu na koncert MM w Gdańsku sad.gif ehhh szkoda pewno jeszcze wiele czasu minie nim się spotkamy....
Wiadomo że każdemu wygodniej jak MM gra w jego mieście ale chyba fajnie byłoby się gdzieś spotkać!!!!! confused.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 15:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




I jeszcze jedno małe pytanko tak dla przyzwoitości: czy ktoś wogóle z forumowiczów spoza 3miasta ma jeszcze ochotę , czas przyjechać??? eusa_eh.gif Jak tak to niech coś napisze...
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 20:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Czy to pytanie o przybycie tyczyło się jakiś konkretnych osób, czy zbłąkana dusza (co na tej stronie zaledwie od wczoraj oczy swe zawiesza) może się również przyłączyć (z ciałem rzecz jasna)? Bom chętna ogromnie...no i jak wygląda kwestia nabycia biletów?
  
Re: <monika> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Po prostu nikt sie nie spodziewal, ze MM robi trase po Polsce a info o Gdansku bylo pierwsze, wiec byl plan zjazdu. Niestety np. ja jestem zbyt leniwy jesii wiem, ze MM gra tuz obok :)

BTW. Witam na forum, bo jeszcze nie mialem okazji :)
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Czuję się tochę jak podczytywacz! Mam nadzieje, że zostanie mi to wybaczone, zwłaszcza jeśli przyzmam się do onieśmielenia...bo jakoś zamknietym gronem się zdajecie i już dobrze się znającym... no a poza tym właśnie mój przestarzały sprzęt grający resztkami sił roztacza Homo Twist - co jak myślę winno działać na moją korzyść (to akurat nie tylko w kwestii dobrego przyjęcia na forum)! No to jak zapatrujecie się na nowego intruza?
  
Re: <monika> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 13:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Monika :
No to jak zapatrujecie się na nowego intruza?

Zdaje się, że to forum nie jest zamknięte cool.gif
Witamy serdecznie i zapraszamy do konstruktywnej dyskusji, świeżych pomysłów dotyczących Fan Clubu i w ogóle wink.gif
Make yourself at home!
  
Re: <monika> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Czesc Monika!
Witamy na forum. Mam nadzieje, ze jestesmy otwartym gronem, a zamknietym sie tylko
zdajemy wink.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 10:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Napisałam "zamknięte", bo odnisłam wrażenie jakbyście się doskonale znali - to chyba dobrze. W każdym razie przechodzę do rzeczy, mam nieodpartą potrzbę udania się na koncert do Gdańska, ale jak już gdzieś wspomniałam, nijakiego zrozumienia ten pomysł wsród moich znajomych nie ma (a po koncercie Bjork, samotnym wyprawom powiedziałam pas) i szukam odważnego ktosia (podaje w l.poj. bo jak się zorientowałam zbyt wielu się tam nie wybiera) do znoszenia mojej osoby (co nie jest trudne ).
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Moniko! Przyjezdzaj do Gdanska na koncert. Tylko w pociagu uwazaj na mlodzianow, ktorzy sie kreca, coprawda na trasie Krakow-Jelenia, ale przeciez mogl zabladzic... ; )
Odnioslas bardzo dobre wrazenie. Bo sie juz troszke znamy. A przynajmniej nie jestesmy dla siebie anonimowi. Znamy swoje buzki i wiesz mi, ze to pomaga i zupelnie inaczej sie czujesz piszac juz do kogos, kogo znasz. Tak wiec radze! Jedz na koncert i poznaj osoby z 3-miasta. No i potem zdaj nam relacje. My (srodkowopolscy+Majka) nie wiedzielismy sie z osobami z 3-miasta.
Wierz mi bedzie zajebiscie! biggrin.gif
  
Re: <monika> Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Słuchaj Moniczko moja imienniczko tongue.gif ...Przyjeżdżaj jak najbardziej powiedz tylko kiedy co i jak lub napisz do mnie na priv a wtedy dogadamy szczegóły (nocleg bilety itp.)
Daj znać!!!! smile.gif
  
Re: Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 14:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
Po prostu nikt sie nie spodziewal, ze MM robi trase po Polsce a info o Gdansku bylo pierwsze, wiec byl plan zjazdu. Niestety np. ja jestem zbyt leniwy jesii wiem, ze MM gra tuz obok :)

Rozumiem to ale jeżeli naprawdę chcemy się kiedyś wszyscy razem spotkać to trzeba będzie oderwać pupy od siedzenia... tongue.gif
  
Solowy koncert Maleńczuka w Gdańsku
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 4 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010