Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Komplexy Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <bzzz> Komplexy
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Grudnia 2003, 10:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




zgadzam się z tym co mówili i co powiedział Berger wink.gif

zresztą kompleksy to moim zdaniem bagaż jaki dźwigamy ... a stajemy się naprawdę wolni i "oświeceni" ... wtedy gdy jesteśmy w stanie go z siebie zżuci .. niewielu się udaje ... ale próbować zawsze trzeba wink.gif
  
Re: Komplexy
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 16:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jak na przyszłego psychologa (mam nadzieję crazy.gif ) przystało, zajrzałam do swojego móżdżku w poszukiwaniu jakiejś skazy, z której nie zdawałam sobie sprawy. No i znalazłam pypcia (EUREKA!!!) biggrin.gif . To mój kompleks. Pypciu był odpowiedzialny za to, że dążyłam do samiusieńkich piąteczek. Z ocenkami się uspokoiłam. Ale zauważyłam, że właściwie mojego kompleksu nie zwyciężyłam, bo „zaszłam go” nie od tej strony, co trzeba. Mianowicie zaczęłam pracować nad skutkami, zamiast nad przyczynami. Chciałam obniżyć swoje oceny, jednak to nie obniżyło mojego chorego perfekcjonizmu, bo i tak budziłam się o drugiej w nocy, żeby się douczyć. crazy.gif Tia, perfekcjonizm, sprawia on, że wszystko, co podpisane jest twoim imieniem, obojętnie, czy to na klasówce, czy na forum, musi być napisane na miarę twych możliwości i dopiero jesteś spokojny. Męcząca to szuja i każe od nowa pisać wypracowanie na czysto, gdy pojawi się jakiś kleks, czy zbyt dużo skreśleń, każe poprawiać w postach każdy wyłapany błąd w pisowni. wink.gif Mój pypciu nie pozwala mi na zgraną pracę w grupie, wszystko muszę zrobić sama, bo jestem niesłusznie przekonana, że i tak zrobię to lepiej. sad.gif Tak dzieje się na lekcjach, gdy każą nam skrobnąć w grupach wnioski na dany temat (tylko ja wtedy piszę na wspólnej kartce, ale moim leniwcom na szczęście to odpowiada wink.gif ); tak dzieje się na forum, gdy nie dopuszczam tzw. „głupot” w moich własnych wątkach. lol.gif Przyznacie, że mój kompleks jest dla otoczenia bardzo męczący, dlatego obiecuję popracować nad nim, co by nie utrudniać innym życia. biggrin.gif
Piszta w moich wątkach, co chceta i co lubita, ale bez przesady, co by Nasi Moderatorzy z nerwów nie kipnęli. wink.gif biggrin.gif
Ufffff, ulżyło mi. shock.gif
  
Re: Komplexy
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
.... tak dzieje się na forum, gdy nie dopuszczam tzw. „głupot” w moich własnych wątkach. lol.gif Przyznacie, że mój kompleks jest dla otoczenia bardzo męczący, dlatego obiecuję popracować nad nim, co by nie utrudniać innym życia. biggrin.gif
Piszta w moich wątkach, co chceta i co lubita, ale bez przesady, co by Nasi Moderatorzy z nerwów nie kipnęli. wink.gif biggrin.gif
Ufffff, ulżyło mi. shock.gif

Oj, MALEŃSTWO ty nasze - już tak nie rozpaczaj, sad.gif bo to o czym piszesz to wyłącznie twój charakterek biggrin.gif , a nie komplex. lol.gif i nie zmieniaj się na siłę, tylko na tyle ile sama chcesz wink.gif
I tak ciebie lubimy. smile.gif
  
Komplexy
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010