Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Come back TSA :) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Berger> Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 14:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ja widze ze nie doczytales uwaznie. TA reedycja ma byc wlasnei na CD-kach.A ja winyli ni mam bo ktos nie wskazujac palcem mi je zakosil tongue.gif
  
Re: <ulan> Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




To faktycznie nie doczytałem; jedynie silne emocje mogą mnie usprawiedliwić! wink.gif
Pamiętam, że pierwsze CD TSA, które kupiłem, wydane było przez firmę Czad i okazało się piratem sad.gif
  
Re: <Berger> Come back TSA :)
PostWysłano: Sobota, 17 Stycznia 2004, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zespół wszedł już do studia nagrywać nową płytkę. Wczorajsza Wyborcza napisała, że krążek ma roboczy tytuł ,,Proceder" (od tytułu nowego utworku, często granego na koncertach) i ukaże się w połowie kwietnia. Notatka miała spóźniony o dobrych kilka lat tytuł ,,Powrót TSA". lol.gif
  
Re: <Berger> Come back TSA :)
PostWysłano: Sobota, 17 Stycznia 2004, 18:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No jakby nie bylo jest to powrot z nowa pyta. A notatka jakims cudem mi umknela redface.gif
  
Re: <ulan> Come back TSA :)
PostWysłano: Sobota, 17 Stycznia 2004, 18:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Niewielka była. Powrót z nową płytą - zgoda. Ale pisanie, że do tej pory były jedynie sporadyczne koncerty, to już przesada. Tylko w Poznaniu i okolicach TSA koncertowało w zeszłym roku cztery razy.
  
Re: <Berger> Come back TSA :)
PostWysłano: Sobota, 17 Stycznia 2004, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nom ale wiekszej ilosci glosnych koncertow nie bylo, poza ta trasa koncertowa z '98 zdaje sie roku i koncertu akustycznego w Trojce z ktorego to plytka zostala wydana
  
Re: <ulan> Come back TSA :)
PostWysłano: Sobota, 17 Stycznia 2004, 19:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Liczba koncertów to jedna sprawa, a ich nagłośnienie przez media - druga.
  
Re: <Berger> Come back TSA :)
PostWysłano: Sobota, 17 Stycznia 2004, 19:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Tu nie tylko o media chodzi. Nawet glupich plakatow nie bylo. Zwroc uwaga ile problemu sprawilo dowiedzenie sie o cene i miejsce sprzedazy biletow na najblizszy koncert. Jedynym pewnym miejscem w ktorym mozna dowiedziec sie o planach koncertowych jest stronka, ale ona prowadzona jest w sposob tak chujowy ze szkoda mi czasu na wizyty tam.
  
Re: <ulan> Come back TSA :)
PostWysłano: Sobota, 17 Stycznia 2004, 19:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio się ożywiła trochę.
  
Re: <Berger> Come back TSA :)
PostWysłano: Sobota, 17 Stycznia 2004, 19:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nic to koncert Budgie i TSA beda i tak najlepszym prezentem urodzinowym biggrin.gif
  
Re: Come back TSA :)
PostWysłano: Sobota, 17 Stycznia 2004, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




ciut OT, ale wieloletni basista TSA znalazl robote na saksach.
Gra w Scorpions cool.gif
Co Wy na to?
  
Re: <gROszeCK1> Come back TSA :)
PostWysłano: Sobota, 17 Stycznia 2004, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Mnie to osobiscie cieszy i zycze mu szczescia na nowej drodze zycia wink.gif .Berger sie pewnie przyczepi ze Maciwoda nie byl czlonkiem zalozycielem TSow
  
Re: <ulan> Come back TSA :)
PostWysłano: Niedziela, 18 Stycznia 2004, 15:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




To jeden z pierwszych zespołów, czasów mojej podstawówki - kiedy na dobre zainteresowałam się muzyką. Nie byłam wprawdzie zagorzałą fanką, ale utwory znałam, kupowałam winyle /teraz dogorywają na strychu - no cóż.../. Przyznam, że zawsze bardziej niż sam repertuar, doceniałam silny i charakterystyczny wokal Piekarczyka, lecz jestem bardzo ciekawa tego come back'u...
Mam jednak nastawienie dosyć sceptycznie :-(.
Reaktywacje zazwyczaj nie wychodzą moim zdaniem najlepiej.... sad.gif
  
Re: Come back TSA :)
PostWysłano: Niedziela, 18 Stycznia 2004, 18:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Berger sie pewnie przyczepi ze Maciwoda nie byl czlonkiem zalozycielem TSow


Czemu mam się przyczepiać. Cieszę się i życzę mu szczęścia. Nie mam też nic przeciwko, żeby Zbyszek Kraszewski trafił np. do Iron Maiden, a Tosiek Degutis do Judas Priest. cool.gif
  
Re: Come back TSA :)
PostWysłano: Niedziela, 18 Stycznia 2004, 18:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Malena :
Utwory znałam, jestem bardzo ciekawa tego come back'u... Mam jednak nastawienie sceptycznie


Najlepiej pewnie znałaś ,,Trzy zapałki" i ,,51", jak to dziewczęta. wink.gif cool.gif
To prawda, że z reaktywacjami różnie bywa, ale dajmy im szanse. Za długo już koncertowali, wykorzystując stary repertuar. Czas najwyższy na nową płytę. A jaka będzie? Mam nadzieję, że lepsza niż ,,52 dla przyjaciół", a dałby Bóg, żeby równie dobra jak "Heavy Metal World". Utwór tytułowy, ,,Proceder" brzmi w każdym razie na koncertach świetnie.
  
Re: Come back TSA :)
PostWysłano: Niedziela, 18 Stycznia 2004, 18:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Najlepiej pewnie znałaś ,,Trzy zapałki" i ,,51", jak to dziewczęta. wink.gif cool.gif

Cha, cha, cha! Tak jak napisałam wyżej - znałam wszystkie utwory z pierwszych 2-ch krążków. Nazwami jednak popisywać się nie będę :-) Szmat czasu. a pamięć dziewczęca ;-) ulotna...
  
Re: <Malena> Come back TSA :)
PostWysłano: Niedziela, 18 Stycznia 2004, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie popisuj się, ale powiedz, które Ci się najbardziej podobały. Mnie z pierwszego krażka zachwyciła ,,Spółka", a z drugiego - ,,Na co Cię stać" i ,,Nocny sabat". Lubię jak w metalu jest duuużo powietrza.
  
Re: <Berger> Come back TSA :)
PostWysłano: Niedziela, 18 Stycznia 2004, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Szmat czasu. a pamięć dziewczęca ;-) ulotna...

Oto moja odpowiedź. Nie rozumiem dlaczego mówisz o jakimś popisywaniu się /?/ Co Ty... Niby czemu miałabym to robić? smile.gif
  
Re: <Malena> Come back TSA :)
PostWysłano: Niedziela, 18 Stycznia 2004, 19:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ha ha, sama napisałaś jeden post wcześniej, że nie będziesz się popisywać. smile.gif
  
Re: <Berger> Come back TSA :)
PostWysłano: Niedziela, 18 Stycznia 2004, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




No... racja! 1:0 dla Ciebie! smile.gif
  
Come back TSA :)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010