Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Come back TSA :) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Come back TSA :)
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 18:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Prawdopodobnie juz w lutym nowa plyta, co mnie ogromnie cieszy. Zapowiedziano rowniez wydanie winyli z lat 80-tych na CD oraz antologi TSA biggrin.gif .Wiecej tutaj

  
Re: <ulan> Come back TSA :)
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 19:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Come back już był w drugiej połowie lat 90., ale nowa płyta cieszy, bo ile można grać prawie same stare kawałki na koncertach! Ciekawe, jak to tytułowe funky będzie brzmieć, bardzo ciekawe...
  
Re: <Berger> Come back TSA :)
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 19:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Come back w sensie plytowy. Wiem ze koncertuja od polowy lat 90-tych tongue.gif .A funky jakos mi nie pasuje do TSow crazy.gif
  
Re: Come back TSA :)
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




to już prawie zapomniany zespół...mam nadzieje że "nowy" debiut ich wypromuje na nowo wink.gif
  
Re: Come back TSA :)
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 22:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
to już prawie zapomniany zespół...mam nadzieje że "nowy" debiut ich wypromuje na nowo wink.gif


Chlopie nie wiesz co piszesz. W zaden sposob nie jest zapomniany, wrecz przeciwnie tworzyl podwaliny dla polskiego rocka. Nie mozna wymagac zeby mlody sluchacz wychowany na papce z MTV wiedzial co to TSA. Mnie ich plyta niezmiernie cieszy i wcale nie mam ochoty, na naplyw nowych fanow tongue.gif czy zeby traktowac to jako forme promocji
  
Re: <ulan> Come back TSA :)
PostWysłano: Czwartek, 11 Grudnia 2003, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




no to Ty tak mówisz...
dla nastolatków popularne zespoły to te które lecą na dyskotekach i w radiu i tam mtv...
rozumiem Ciebie... tak samo jest z U2 (których jestem wielkim fanem)... jak się pytam rówieśników to nie wiedzą o czym mówię... tak samo jest w świecie młodszych z TSA...
no ale mi się ich piosenki podobają wink.gif
  
Re: <ulan> Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 09:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




tworzyl podwaliny dla polskiego rocka.

No nie przesadzaj Ulan. Ma TSA niewątpliwie zasłużone miejsce w historii polskiego rocka, ale podwaliny były tworzone wcześniej ;)
  
Re: <Kowal> Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Podwaliny polskiego metalu, że sprecyzuję.
  
Re: <Kowal> Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 12:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Kurwa ulan nie Ulan. Berger juz sprecyzowal co mialem na mysli.
  
Re: <ulan> Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 12:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Człowieku, nie irytuj się! lol.gif
Mógł jeszcze napisać ,,Ułan".
A co do fanów TSA, ja bym tam się nie obraził, gdyby po ukazaniu się płyty, zrobiło się ich więcej. Zespół jest tego wart. Mam tylko nadzieję, że nowa płytka będzie raczej na poziomie "Heavy metal world" niż ,,52 dla przyjaciół".
  
Re: <Berger> Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Dzizas ja tez bym sie nie obrazil. Jednak nie licze na to, ze bedzie to forma przyciagniecia nowych fanow. Pokolenie 30ltakow ma ugruntowane poglady muzyczne, a mlodzi wychowuja sie na papce z MTV crazy.gif
  
Re: <ulan> Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Twoje pokolenie też nie słuchało TSA, czy Janis Joplin. A jednak Ty słuchasz. Na deplach jest licealista, który przypadkiem usłyszał parę utworów TSA i mu się spodobało. W Księdze Gości na www.tsa.fan.pl też się zdarzają wypowiedzi nastolatków. Nie tylko przez MTV można trafić do ludzi. Zresztą na początku lat 80. TSA też nie było promowane w TV. Stało się numero uno w Polsce wyłącznie dzięki koncertom.
  
Re: <Berger> Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Dzieki koncertom w Jarocinie. A ja slucham dzieki Tobie i Tomkowi. Ale moze sobie daruj takie wstawki i opinie na temat tego czego slucham.
  
Re: <ulan> Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie była to jednak wyłącznie wstawka osobista, ale przykład, który miał wskazać na ogólną prawidłowość. A i nie ma się czego wstydzić, że się słucha Joplinki, za jej ,,Mercedesa" dałbym się pokrajać. smile.gif
  
Re: Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Kurwa ulan nie Ulan.


Sorry, ale jestem przyzwyczajony do pisania nicków wielką literą. Twój nick, jako jedyny, należy pisać małą literą ulan wink.gif
  
Re: Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
ulan :
Kurwa ulan nie Ulan.


Sorry, ale jestem przyzwyczajony do pisania nicków wielką literą. Twój nick, jako jedyny, należy pisać małą literą ulan wink.gif

Jaki jedyny. cool.gif
  
Re: <little_wild_girl> Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 13:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Jedyny w tym sensie, że właściciel nicka oburza się, gdy się go pisze z dużej. Ty, ani inni, nie robicie żadnych uwag.
  
Re: <Kowal> Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 14:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Troszke OT bedzie. Przez wiele lat walczylem z mowieniem na mnie "ulan" w momencie kiedy godze sie z tym, wymyslam sposob zapisu, chcialbym zeby byl on przestrzegany wink.gif .No i jakos tak nie wiem razi mnie Ulan eusa_wall.gif
  
Re: Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Nie była to jednak wyłącznie wstawka osobista, ale przykład, który miał wskazać na ogólną prawidłowość. A i nie ma się czego wstydzić, że się słucha Joplinki, za jej ,,Mercedesa" dałbym się pokrajać. smile.gif


Byla to zbedna wstawka. Z jednego prostego wzgledu. Nie wiesz czego slucham. A ostatnio slucham glownie radia. Tam nie ma miejsca na TSA czy Janis. Poza tym slucham roznej muzyki od Duka Ellingtona, Pata Metheny'ego, Diany Krall, przez Lenneygo Kravitza, Stinga, do Kalibra44 tongue.gif
  
Re: Come back TSA :)
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Ostatnio slucham glownie radia. Tam nie ma miejsca na TSA czy Janis. Poza tym słucham różnej muzyki.


Ależ tego wszystkiego wcale nie kwestionowałem.
Ale może kończąc to OT, zastanawiałem się po co reedycja starych płyt winylowych, które stary fan ma, a nowemu się nie przydadzą, bo nie ma adapteru. Chyba rzeczywiście sensowniejsze byłoby wydanie płyt ,,TSA" i ,,Rock'n'Roll" na CD-kach.
  
Come back TSA :)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010