Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Formatowanie dysku w Linuxie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Formatowanie dysku w Linuxie?
PostWysłano: Piątek, 12 Grudnia 2003, 18:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Yapacu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #497
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




Chciałbym sformatować swój dysk twardy, ale nie wiem jak bo na linuixie sie nie znam!!
Przy instalacji Linuxa zostały utworzone 3 partycje ( ustawiłem automatyczne ustawianie partycji) jak je teraz WSZYSTKIE usunąć?? Prosze o lamerską i szybką odpowiedź(naprawde lamerska poniewaz na linuxie pracuje tylko 2 dni!!)[/b]
  
Re: <Yapacu> Formatowanie dysku w Linuxie?
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 10:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




a jaka dystrybucja (Mandrake, Red Hat, Aurox, Debian, etc) ?

bo widzę, że najlepszym dla Ciebie sposobem byłaby "graficzny" sposób prezentowania dysków i partycji ... pod Mandrake`iem to bajecznie proste ... przy użyciu narzędzia konfiguracyjnego ... napisz jaki to spróbuje pomóc
  
Re: <Yapacu> Formatowanie dysku w Linuxie?
PostWysłano: Czwartek, 18 Grudnia 2003, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Yapacu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #497
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




Pracuje na najnowszej wersji Auroxa 9.2( nie wiem czy stety czy nie ale się w nim połapać nie umiem, a jakoś mandrake'a nie umiem znaleźć:( )
  
Formatowanie dysku w Linuxie?
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010