Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzêt -> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa Id¼ do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Pi±tek, 12 Grudnia 2003, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Sta³y bywalec
<tt>Sta³y bywalec</tt>
 
U¿ytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Chcê kupiæ g³o¶niki Creative Inspire P580 5.1 BOX, jednak mam pewne w±tpliwo¶ci odno¶nie karty d¼wiêkowej. Kupiæ now± czy nie kupiæ? Otó¿ mam p³ytê g³ówn± Gigabyte GA-8IPE1000L Intel 865PE BOX + LAN ze zintegrowan± kart± d¼wiêkow± Realtek ALC655 - natomiast producent g³o¶ników zaleca kartê d¼wiêkow± Creative Sound Blaster 5.1, która kosztuje w granicach 150z³. No i moje pytanie jest takie: Czy wymieniæ kartê?
  
Re: <cf4ni4k> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Pi±tek, 12 Grudnia 2003, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
U¿ytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




¶miem twierdzic ze ten realtek nie da ci takich efektów przestrzennych jak Live. jak grasz czy chocby bawisz sie dzwiekiem to us³yszysz roznice. jak to ma byc bzyczek do mp3 to nie zmieniaj ale chyba nie po to ci takie g³osniki

poza tym poszuka³bym oferty gdzie sa g³osniki do kupienia wlasnie z livem zawsze wychodzi taniej.

ale oczywiscie inni moga miec inne zdanie ja osobiscie wole i mam liva
  
Re: <J@ger> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Pi±tek, 12 Grudnia 2003, 23:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Sta³y bywalec
<tt>Sta³y bywalec</tt>
 
U¿ytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




G³o¶niki g³ównie do s³uchania mp3... no i do gier. Czyli mam zostawic Realteka?
  
Re: <cf4ni4k> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 01:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Sta³y bywalec
<tt>Sta³y bywalec</tt>
 
U¿ytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




jeszcze raz przeczytaj post J@ger'a crazy.gif
a moze cos powtorze, dodam...zeby pasowalo do Twoich wymagan:
jesli grasz i cenisz efekty przestrzenne to zainwestuj w Live'a, z mp3 wiecej ta karta nie wycisnie niz dobra dzwiekowka, ale skoro kupujesz takie glosniki to chyba Ci sie jak najbardziej przyda ta karta,
W innym wypadku nie kupowalbym takich glosnikow wogoole, tylko bym nabyl jakis lepsiejsze sluchawki.

Tyle ode mnie, reszta nalezy do Ciebie wink.gif

kupic, czy nie kupic...oto jest pytanie tongue.gif

Pozdrowienia! smile.gif
  
Re: <cf4ni4k> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
U¿ytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja poprzednio mia³em Audigy a teraz mam Realteka i zmiana jest na lepsze. Co prawda Creative zaleca³do swojej karty swoje g³o¶niki, a ¿e mia³em g³o¶niki Mediatech (przy okazji Mediatech s± lepsze od Creative 2x dro¿sszych) i AC3 mi nie dzia³a³o, a na Realtechu AC3 dzia³a i mam przestrzenny d¼wiêk w filmach, w grach jest mniej wiêcej to samo, chyba ¿e gra wspiera d¼wiêk 3D tylko w EAX 2. Tak wiêc ja bym zosta³przy Realyechu i kupi³ g³o¶niki innej firmy.
  
Re: <Tirinti> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Sta³y bywalec
<tt>Sta³y bywalec</tt>
 
U¿ytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Tirinti, jakiej firmy g³o¶niki by¶ poleci³. Zwróæ uwagê na fakt, ¿e mam do dyspozycji maks 400z³. Tak wiêc zastawiam, ¿e nie kupujê nowej karty.
  
Re: <cf4ni4k> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
U¿ytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=4458
albo http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7990
  
Re: G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 17:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Sta³y bywalec
<tt>Sta³y bywalec</tt>
 
U¿ytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Wola³bym ju¿ te drugie, dro¿sze g³o¶niki MediaTech ze wzglêdu na wygl±d. Ale czy one rzeczywi¶cie s± lepsze od Creative? Tañsze o 20z³ co jest plusem...ale w tym momencie kasa nie gra roli bo oba modele maj± porównywalne ceny... mam teraz dylemat:

Creative Inspire P580 5.1 BOX
czy
MediaTech MT-343 5.1 Rumba

Poza tym wiekszosc znajomych radzi mi kupno Creativ, argumentujac swoje zdanie tym, ze ta firma jest lepsza. Dlategotez chcialbym abyscie mi poradzili co wybrac przy okazji uzasadniajac bo mam juz metlik...
  
Re: G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 20:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MaCZeK
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
U¿ytkownik #521
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Wykonaniim creativ bije na glove mediatech. Ale mysle ze mediatech ci wystarczy. Mediatech ma lepszy stosunek cena/ jakos a u creativa to placisz za marke. Chodzi o to ze 30 % to jest nazwa creativ :P (chyba rozumiesz) ALe jak masz kase to kup Creativa zawsze mozna kumplom poszpanowac.
  
Re: <MaCZeK> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 20:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Sta³y bywalec
<tt>Sta³y bywalec</tt>
 
U¿ytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Jak ju¿ wcze¶niej pisa³em ró¿nica cen jest niewielka, gdy¿ w moim sklepie oko³o 20z³. Poza tym nie zale¿y mi na tym, aby szpanowaæ swoimi g³o¶nikami przed kumplami, którzy o Creative nigdy jeszcze nie s³yszeli wink.gif. Poza tym je¿eli chodzi o wygl±d, to gdybym mia³ wybieraæ miêdzy g³o¶nikami Creative, a Mediatech to bez zastanowienia wybra³bym te drugie. Ale wygl±d to wed³ug mnie drugorzêdna sprawa, gdy¿ bardziej zale¿y mi na jako¶ci odtwarzanego d¼wiêku. Najbardziej obawiam siê tego, ¿e g³o¶niki Mediatech pod wzglêdem jako¶ci (nie wygl±du) ustêpuj± Creative, do których jako¶ mam wiêksze zaufanie. Jak ju¿ wcze¶niej pisa³em, zdecydowa³em równie¿, ¿e zostawiê kartê d¼wiêkow± Realteka zintegrowan± z moj± p³yt± g³ówn±... definitywnie zrezygnowa³em z Creative Live 5.1 (g³ównie z powodu ubytków w bud¿ecie shock.gif).

Poza tym bardzo cenie sobie zdanie Tirinti. Co prawda nie znam go osobi¶cie, ale czytaj±c jego wypowiedzi mo¿na doj¶æ do wniosku, ¿e zna siê na rzeczy. Tak wiêc zrobi³ mi mêtlik w g³owie tymi swoimi g³o¶nikami, ale wybiorê mimo wszystko chyba ... Creative. No chyba, ¿e kto¶ mnie przekona do Mediatech lol.gif
  
Re: <cf4ni4k> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 01:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
U¿ytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Mediatechy Zambra s± o klasêlepsze od Creative Inspire P. Inspire P maj±satelity jednodro¿ne, dwudro¿ne s± Inspire T, a te najtañsze 5.1 s± powy¿ej 400z³. Co do jako¶ci wykonania obudów to Creative spewno¶ci±ma lepsze. Co do jako¶ci g³o¶ników, to zarówno Creative jak i Mediatech s±s³abe, ale dobre s±jeszcze dro¿sze od Creative. Co do Wzmacniacza to Creative ma nieco lepsy i przy s³uchaniu na maxa daje czystszy d¼wiêk, ale do g³o¶nego s³uchania lepiej kupiæ wie¿ê a nie zestaw do komputera. Co do Rumby to ma pare bajerów, ale ma g³o¶niki jednodro¿ne.
A jeszcze o 5.1 z SB Live! to na tych g³o¶nikach nadal nie bêdzie AC3 w filmach i subwoofer i centralny bêd± milacza³y, s±sposoby softwareowe na przekierowanie na subwoofer niskich czêstotliwo¶ci z satelit a na centraly sumy z przednich, ale efekt jest znacznie gorszy od prawdziwego AC3 5.1. A Live! daje AC3 5.1 tylko na cyfrowym wyj¶ciu i wymaga g³o¶ników z takowym wej¶ciem a te s± o kilkaset z³dro¿sze. Realtek nie ma takich problemów i daje AC3 5.1 zarówno cyfrowo jak i analogowo.

Co do mojej wiedzy to w dziedzinie nag³o¶nienia jest ona znacznie mniejsza nizw dziedzinie wnêtrza komputera. Ale mia³em g³o¶niki Creative i by³em z nich ¶rednio zadowolony, teraz mam Mediatechy i jestem z nich zdecydowanie bardziej zadowolony.
  
Re: G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Sta³y bywalec
<tt>Sta³y bywalec</tt>
 
U¿ytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




jednodro¿ne, dwudro¿ne? co to znaczy? shock.gif
  
Re: G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Sta³y uczestnik
Sta³y uczestnik
 
U¿ytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




có¿ to jest jak dyskusja nad tym czy seicento jest mocniejsze od ciquecento wink.gif oba rodzaje g³o¶ników s± s³abiutkie ... wiem ze pieni±dze s± podstawowym kryterium wyboru ... jednak¿e mojemu bratu kupi³em do komputera te Creativy 5.1 i ... s³abizna d¼wiêk ma przeg³osy basy dudni± itp. oczywi¶cie oceniam to w odniesienie np do g³osików wolno stoj±cych np Tannoy M2.5 ... a tak swoja droga para M2.0 kosztuje np w M1 (to chyba mediamarkt) ok 800 z³ a ich jako¶æ jest REWELACYJNA ... mog± ¶mia³o stawaæ "do boju" z g³o¶nikami wartami nawet 2000 z³ ... mam te m2.5 i nie zamieni³bym no chyba ze za takie powy¿ej 3000 z³ ... mo¿e niektórym przyda³by siê subwoofer - mój brat tak zrobi³ = subwoofer Yamahy - o cenie nie wspominam bo sam siê za g³owê chwyci³em jak j± us³ysza³em wink.gif .. choæ przyznam to dopiero jest bass super czysty i w pe³ni kontrolowany

tak ze jak masz wybieraæ te creativy to ... zastanów siê dwa razy pewniakiem g³o¶niki za 200 z³ zagraj± podobnie np kiedy¶ takie dwudro¿ne z "bass-reflexem" z przodu i kupi³em paru znajomym .. chodz± wy¶mienicie jak za te cene ... a obudowy có¿ je¿eli plastik albo p³yta wiórowa .. niestety g³o¶niki mo¿e w tym pochodz± w miarê oki do roku .... potem nast±pi uszkodzenie zawieszenia g³o¶nika = drgania = nie ma ich co t³umiæ i nowy wydatek ... tak ze je¿eli bym kupowa³ to zastanowi³bym siê czy mo¿e lepiej nie wydaæ np jakie¶ 1500-2000 (jaki¶ u¿ywany wzmacniacz i tannoy`e 2.0) i mieæ super d¼wiêk kilka ³adnych lat
  
Re: G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Sta³y uczestnik
Sta³y uczestnik
 
U¿ytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




a co do Sound Blastera i Realteka .. có¿ mia³em SB 5.1 i ... teraz mam p³ytê Abita NF7-S z NForcem 2 a tu jest SoundStorm = REALTEK i d¼wiêk o niebo lepszy od SB .. a mogê to oceniæ bo reszta komponentów mi na to pozwala:

1. wzmacniacz - Technics SU-V570 PXS cap.
2. g³o¶niki TANNOY 2.5,
3. kable - komp - wzmacniacz - monster cable
4.kable - g³o¶niki - wzmacniacz - monster cable
  
Re: <e X t 7 3> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Sta³y bywalec
<tt>Sta³y bywalec</tt>
 
U¿ytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Zdaje sobie sprawê z tego, ¿e s± to g³o¶niki które delikatnie mówi±c s± s³abiutkie w porównaniu z tymi, które opisujesz. Ale szcze¿e powiedziawszy, nie wiem czy warto wydawaæ na g³o¶niki 2000z³... wola³bym kupiæ kartê graficzn± lub wie¿ê. Ja obecnie dysponuje kwot± 400z³, gdy¿ jestem w³a¶nie po wydatkach 6500z³ (komp) i nie mam kasy na g³o¶niki, które opisujesz. Mi zale¿y na tym, aby by³y to g³o¶niki, które pograj± przez kilka lat i nie sypa³y siê po pó³ roku u¿ytku, a poza tym takie, które wydaj± w miare krystaliczny d¼wiêk confused.gif. Nie mam zbyt wysokich wymagañ wobec g³o¶ników, gdy¿ zale¿y mi g³ównie na ogl±daniu filmów i s³uchaniu mp3 (nie chodzi o impry, tylko zwyk³e s³uchanie muzy w domowym zaciszu cool.gif). Nic wiêcej.

Kupuje Creativa drunken_smilie.gif
  
Re: <cf4ni4k> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
U¿ytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




jednodro¿ne, dwudro¿ne? co to znaczy?
To znaczy ile jest g³o¶ników w obudowie. W jednodro¿nym jest jeden, a w dwudro¿nym 2. Jeden jest mniejszy do wysokich tonów, drógi jest wiêkszy do ¶rednich tonów. Niskie tony id± na subwoofer. Dziêki temu d¼wiêk jest lepszej jako¶ci.
  
Re: <Tirinti> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
U¿ytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




To, czy kolumny s± jedno, dwu, dwu i pó³, trzydro¿ne, czy jakiekolwiek
inne "..dro¿ne", zale¿y od zastosowanej w nich zwrotnicy..
..te Creativowe pierdziki nie posiadaj± takiego zaawansowanego (sic!)
wynalazku, wiêc wszelki dalszy komentarz sobie odpuszczê..

..jeszcze tylko podziêkujê za tak wspania³e odpowiedzi w tym w±tku - dawno
siê tak dobrze nie bawi³em.. :)
  
Re: <GregorP> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Poniedzia³ek, 15 Grudnia 2003, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Sta³y bywalec
<tt>Sta³y bywalec</tt>
 
U¿ytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




To, czy kolumny s± jedno, dwu, dwu i pó³, trzydro¿ne, czy jakiekolwiek
inne "..dro¿ne", zale¿y od zastosowanej w nich zwrotnicy..

O zanosi siê ¿e wiesz co mówisz :-)

..te Creativowe pierdziki nie posiadaj± takiego zaawansowanego (sic!)
wynalazku, wiêc wszelki dalszy komentarz sobie odpuszczê.. [i/]
o ju¿ nie :-(

[i]..jeszcze tylko podziêkujê za tak wspania³e odpowiedzi w tym w±tku - dawno
siê tak dobrze nie bawi³em.. :)

a móg³by¶ u¶ci¶liæ? bo na razie jedyne co mnie ¶mieszy³o to na pytanie co kupiæ za 400z³ propozycja wydania 1500z³ :-)
naprawdê wielu ludzi sobie zdaje sprawê z ró¿nicy jako¶ci ale dla wielu zebranie/wydanie 400z³ to s± olbrzymie pieni±dze,
ja wyda³em 300 na Inspire 5100 i nie ¿a³uje, od roku ¿yje od 1 do 20 i nadal bym jecha³ na dwóch g³o¶niczkach 1W majac nadzieje ze za pare lat moze odloze kase na cos lepszego :-) trzeba mierzyc sily na zamiary

w temacie ja mam 5100 u kumpla w³a¶nie widzia³em P580, generalnie mam wra¿enie ¿e to te moje ale w fajniejszych obudowach ;-) trochê mocniejszy subwoofer, generalnie wra¿enia do gier jak najbardziej (3D s³ychaæ i czuæ ;-)) do filmów te¿ jeszcze w miarê, dobrze rozstawione efekt kinowy to nie bêdzie ale za t± cenê nie jest tak ¿le. do muzyki nie nadaj± siê kompletnie :-( niestety smutna prawda

sam kiedy¶ zastanawia³em siê nad tym czy Mediatech czy Creative, przekona³y mnie opinie o tandetno¶ci wykonania mediatechów i to ¿e generalnie firma s³ynie z tanich ale tandetnych produktów
  
Re: <Nikos> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Poniedzia³ek, 15 Grudnia 2003, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Sta³y uczestnik
Sta³y uczestnik
 
U¿ytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




oczywi¶cie ze si³y na zamiary ... ale jak Kto¶ pisze o jako¶ci ... to nie mo¿e siê jej spodziewaæ od takich g³o¶ników ... dlatego pisa³em te¿ o 200 z³ ... moim zdaniem wydawanie tych 400 na w/w Creativy jest bezcelowe ... a s³ysza³em te za 200 i 400 wiec mogê powiedzieæ ze jak bym mia³ mieæ "pierdzieli" to wola³bym, przepiæ te 200 z³ wink.gif ... od po prostu nie mo¿na siê ok³amywaæ ... nie pos³uchasz muzyki o jako¶ci która by³aby - przynajmniej dla wyrobionego s³uchacza – na w/w g³o¶nikach - zadowalaj±ca ... kupuj±c cokolwiek raczej nie patrzê na producenta tylko jako¶æ wykonania konkretnego modelu który stanowi przedmiot zakupu ... np nigdy nie lubi³em Technicsa uwa¿aj±c go za dostawce sprzêtu dla "dresów" ale jak uda³o mi siê zakupiæ ten wzmacniacz o którym pisa³em ... zmieni³em zdanie przynajmniej co do jego wy¿szej pó³ki ... nota bene to ¿adna nowo¶æ nawet pilota nie ma ale ... jako¶æ wykonania i d¼wiêku jaki z niego p³ynie jest jak najbardziej satysfakcjonuj±ca ... a ile zap³aci³em za niego ? ... 300 z³ ... i nie jest kradziony ot kupi³em go od znajomego któremu siê znudzi³ a którego staæ na to aby komu¶ "podarowaæ" sprzêt warty znacznie wiêcej

dlatego je¿eli mówimy o jako¶ci to nie wspominajmy o kolumnach w plastikowych lub "wiórowych" obudowach bo to s± jedynie g³o¶niki które maja wydawaæ "jaki¶" d¼wiêk a jak daleki jest on od doskona³o¶ci mo¿e siê przekonaæ ka¿dy kto pos³ucha sprzêtu "odrobinê" lepszego i z³o¿onego przez kogo¶ kto ma choæ w minimalnym stopniu "s³uch muzyczny"

oczywi¶cie mo¿na stwierdziæ ... ale od tego sprzêtu za 1500 znacznie lepszy jest za 10000 .. to fakt jest lepszy ale to us³ysz± jedynie osoby obdarzone naprawdê dobrym s³uchem maj±ce ¼ród³o nagrania na najwy¿szym poziomie .... a do tego s³uchanie na taki sprzêcie mp3 czy ogg to "¶wiêtokradztwo" i nie mowie tego bo mam taki kaprys ... s³ucha³em na sprzêcie za 25 000 z³ jak okropnie potrafi± brzmieæ mp3 skodowane na 128 bitrate .. po prostu ... uwydatnia on wszelkie niedoskona³o¶ci i a¿ ¿al s³uchaæ ... dlatego dla "zwyk³ego" s³uchacza najbardziej odpowiednim jest sprzêt muzyczny do kwoty 7000 z³ ... wiem abstrakcja ... ale s³ucha³em i wiem ze powy¿ej tej granicy ju¿ zaczynaj± siê schody ... to tak jak z samochodem rajdowym ... nie ka¿de paliwo mu s³u¿y wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
PostWys³ano: Poniedzia³ek, 15 Grudnia 2003, 17:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cf4ni4k
Sta³y bywalec
<tt>Sta³y bywalec</tt>
 
U¿ytkownik #283
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Okej e X t 7 3. Powiedz mi mo¿e, które z wy¿ej wymienionych g³o¶ników (Mediatech, Creative) by¶ mi za t± kase poleci³ - które wytrzymaj± d³u¿ej crazy.gif i s± przyjemniejsze do s³uchania mp3... tongue.gif O ich tendectwie mnie ju¿ przekona³e¶, ale jak ju¿ pisa³em: nie mam jakich¶ nadzwyczajnych wymagañ. My¶lê, ¿e w zupe³no¶ci mi takowe starcz± drunken_smilie.gif
  
G³o¶niki + karta d¼wiêkowa
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzêt

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materia³ów w ca³o¶ci lub czê¶ci jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu s± chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010