Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> stereotypy Idź do strony 1, 2, 3 ... , 9, 10, 11
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: stereotypy
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




ulan :
czasem cza panie Kolego, gdybym byl kobieta moglbys to sobie tlumaczyc comiesieczna wizyta rodziny lol.gif lol.gif lol.gif


Do tego nie trza być kobietą! Do tego wystarczy być z kobietą!!! eusa_wall.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> stereotypy
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




stereotyp? wink.gif smile.gif
  
Re: <ulan> stereotypy
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 13:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




W tym przypadku nie, niestety.
Nie ma takiej możliwości, aby wizyta "cioci", nie odbiła się w jakikolwiek sposób na mężczyżnie.
Tak więc podciagnąłbym to pod starndardowe, a przedewszystkim naturalne przypadłości kobiet, na równi z gadatliwością, irracjonalizmem itd. itp.
Te pozostałe, uważane są za stereotypy, ale tylko jeszcze przez jakiś okres. Po prostu kwestią czasu pozostaje udowodnienie naukowe faktu, że są one wynikiem naturalnych procesów biologicznych kobiety, podobnie jak wizyty "cioci"
  
Re: <Marek D.> stereotypy
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




ROTFL
  
Re: <ulan> stereotypy
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Anyway, w trosce o dalszy rozwój tego pożytecznego wątku, dziś rano zacząłem czytać książkę jakiegoś niemieckiego autora o damsko-męskich stereotypach i już dowiedziałem się, że u z a s a d n i o n y m jest stereotyp, że kobiety - w przeciwieństwie do mężczyzn - w większości nie potrafią zaparkować prawidłowo samochodu. Wynika to z tego, że mężczyźni mają większy obszar mózgu, odpowiedzialny za myślenie przestrzenne. Szkopuł w tym, że z moim myśleniem przestrzennym jest akurat kiepskawo i już zupełnie nie wiem, co mam o tym myśleć... confused.gif eusa_eh.gif
  
Re: <Berger> stereotypy
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 20:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
z moim myśleniem przestrzennym jest akurat kiepskawo i już zupełnie nie wiem, co mam o tym myśleć...

Pomogę Ci. lol.gif
1. Nadużywasz roweru, którego ,,parkowanie jest ręczne” (wiadomo – facet w robótkach ręcznych dobry), zatem trening przestrzennego myślenia w tym wypadku jest wykluczony.
2. Zaakceptuj w końcu fakt, że jesteś nierealistyczną feministką (zastąpienie realizmu feminizmem zakłóca Twoje myślenie przestrzenne).
3. Zamiast psa, który przybiega na zawołanie, kup sobie jakiegoś uciekającego zwierzaczka (np. ,,wewiurke” biggrin.gif ). Będziesz musiał dużo kombinować przestrzennie, by zagonić skubańca w kozi róg i w końcu o 20.00 wrócić do domu na śniadanie. crazy.gif
  
Re: <little_wild_girl> stereotypy
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <Berger> stereotypy
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Mi tam parkowanie marnie wychodzi. To też mój samochód ma nieco porysowany tył.crazy.gif
  
Re: <little_wild_girl> stereotypy
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 19:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ale w pewnym sensie trafiłaś z tą ,,wewiurką". Niemiec pisał też, że myślenie przestrzenne rozwinęło się u mężczyzn podczas polowań, podczas których przemierzać musieli rozległe terytoria.
  
Re: <Berger> stereotypy
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Lutego 2004, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Niemiec dodał jeszcze, że kobiety i mężczyźni w zupełnie różny sposób odczytują mapy. I tu miał chyba rację, bo zazwyczaj, jak próbuję tłumaczyć kobietom drogę, posługując się stronami świata, to robią wielkie, słodkie oczy! lol.gif
  
Re: <Berger> stereotypy
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 08:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem cóż to za Niemiec (a chętnie się dowiem, może mądrze prawi facet), ale jak skończysz z Niemcem, a zechcesz dalej pogłębiać swą wiedzę, proponuję, starą dobrą "Płeć mózgu" Anne Moir i David'a Jessel. Niby wszystkie te książki są o tym samym, ale jak już człowiekowi uda się do końca zrozumieć o co w nich chodzi, to wszelka walka płci traci sens. cool.gif
  
Re: <Pozioma> stereotypy
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 08:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




ta walka w ogóle nie ma sensu wink.gif ot po prostu trza się pogodzić z tym ze lepiej żyć w symbiozie niż pasożytować na sobie lub ze sobą wojować wink.gif

btw. ... ja wole walczyć dla rodziny i z debilizmem oraz "imperiami" (SCO & M$ S U X X wink.gif ) ... w przypadku Kobiet wybieram uwodzenie ... choć ostatnio to One próbują na mnie swych umiejętności w tej dziedzinie wink.gif
  
Re: <Pozioma> stereotypy
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 14:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Niemiec zwie się Wolfgang Hars.
  
Re: <e X t 7 3> stereotypy
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 15:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja tam uwielbiam imperia (MS i SCO rulez)!
Zresztą uwielbiam gry strategiczne, w których buduje sięimperia. We władcy pierścieni za dobrego uważam Saurona, a hobbickoelfickich ekoterrorystó za złych. Podobnie z SW, tu chętnie pójdę na Ep 3, aby zobaczyć triumf jedynej słusznej strony mocy. Jeszcze z filmów to mi siępodoba Hero, w którym nawet najgorszy zdrajca zrozumiał, że najważniejsze są imperia wprowadzające jednolite standardy.
  
Re: <Tirinti> stereotypy
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Prawda? Toż to stereotyp zwykły, jakoby Sauron był zły! lol.gif
  
Re: <e X t 7 3> stereotypy
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




eszzz co też gruby portfel faceta robi z niektórymi kobietami... wink.gif lol.gif cool.gif eusa_wall.gif
  
Re: <bzzz> stereotypy
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 20:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




wcale on taki nie gruby Basiu Droga wink.gif
  
Re: stereotypy
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Pozioma :
proponuję, starą dobrą "Płeć mózgu" Anne Moir i David'a Jessel.


,,Płeć mózgu", pożyczoną od mojej dziewczyny sprzed roku, miałem nawet w domu, aleśmy się rozstali (z dziewczyną i z książką) zanim czytać zdążył zacząć. Tak bywa...
A herr Wolfgang tymczasem uderzył w kolejny stereotyp. Otółż nie jest prawdą, że Murzyni mają większe penisy, a latynosi są najgorętszymi kochankami. Największe penisy w zwodzie mają biali mężczyźni, a najlepszymi kochankami są podobno... Finowie. Panowie, biała rasa z północnej Europy górą! wink.gif
  
Re: <Berger> stereotypy
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tym razem Niemiec obalił kolejny stereotyp, o którym nawet nie wiedziałem, że istnieje. Otóż nie jest prawdą, że krew menstruacyjna powoduje tępienie noża i kwaśnienie wina. cool.gif
  
Re: <Berger> stereotypy
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Lutego 2004, 09:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Litości, Berger!!! crazy.gif zly.gif
  
stereotypy
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 10 z 11  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010