Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Dwa skanery USB
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Dwa skanery USB
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Od rodziny dostałem takiego maila:

Kupiłem sobie ostatnio urządzenie "3 w 1" HP psc 1210.
Robi świetne kopie (również ze zdjęć kolorowych), skanuje dokumenty i pięknie drukuje fotografie (oczywiście na odpowiednim papierze).
Ale wystąpił konflikt ze skanerem PLUSTEK (z drukarką
LEXMARK Z45 i kopiarką nie ma problemu !). Jeśli wgram sterownik Plusteka z CD-ROMu to nie działa skaner HP. Identycznie jest gdy wpierw wgram sterownik Plusteka a po tym HP - zawsze przeważa Plustek i PC nie "widzi" skanera HP. Jedyna rada to odinstalować Plusteka - wtedy w HP działają wszystkie funkcje - a w przypadku skanowa- nia slajdów (tej funkcji nie ma HP) wgrywać sterownik Plusteka, ale jest to uciążliwe i niewygodne bo trzeba wpierw odinstalować HP
Czy macie może jakiś pomysł na tę dolegliwość ???
Mój dealer (ADAX) nic nie może mi poradzić, mówi że sterownik TWAIN wyklucza możliwość równoległej pracy na portach USB dwóch skanerów.



Jeżeli ma ktoś jakiś pomysł...z góry dziękuje.
P.S. Nie wiedziałem czy na software, czy sprzęt więc przepraszam jeżeli to nie jest właściwe miejsce.
  
Re: <oozz> Dwa skanery USB
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Też mi sięwydaje, że to problem z TWAIN. Ale chyba wystarczy odłączyćjedno z użądzeń bez przeinstalowywania sterowników.
  
Re: <Tirinti> Dwa skanery USB
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 16:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Chyba nie wystarczy. Wprawdzie obsługiej to osoba, która skończyła 60 lat ale wystarczająco biegła. (Wprawdzie nie wiem po co wuj kupił to "coś", ale to nie mój problem).
Ponieważ ja także u siebie walczyłem z Twain..boję sie, że może być nie do przejścia...choć...może dwie konfiguracje windowsa by pomogły?
  
Dwa skanery USB
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010