Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Życzenia. Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Życzenia.
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Ponieważ znikam do (co najmniej) 5 stycznia, wszystki znajomym i nie znajomym życzę wszystkiego najlepszego na święta i sylwestra.
:-)
  
Re: <oozz> Życzenia.
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No coz, oozz wesolych, rodzinnych Swiat, niezapomnianego Sylwestra i do szybkiego zobaczenia....we Wrocku, oczywiscie smile.gif . Jako, ze Inu uwolnil sie ode mnie i ziemskiego padolu, predzej czy pozniej zawitam z Markiem do Ciebie cool.gif
  
Re: <oozz> Życzenia.
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ja wyjeżdżam dopiero po weekendzie, no ale skoro wątek już jest...
Spokojnych, pogodnych świąt dla wszystkich hehowców, a zwłaszcza dla Bzzz, Która Poszła I Zaraz Nie Wraca, dla Majki, Która Już Nie Zasłania Twarzy Włosami, dla Maleństwa, Które - Choć Szalone - Jest Jednak Przemiłe, dla Szamaniska, Którego Stopień Wtajemniczenia Wynosi 82, dla Marka D., Który Nie Jest Sobą, dla Poczciwego Wujaszka Zeda i dla Kowala, Który Lubi Jazz. smile.gif
ulanowi Nie Ulanowi, A W Żadnym Razie Nie Ułanowi postaram się złożyć życzenia face to face. wink.gif
  
Re: <Berger> Życzenia.
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 16:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Wszytskim dziękuję za życzenia biggrin.gif
Nie będę wymyslał żadnych wierszyków, bo ze mnie żaden artysta.Po prostu życzę WAM wszystkim(Eddy`emu,Bergerowi,Ulanowi,Markowi D.,Triniti,Tirinti,Kowalowi,Kazi,Noemi best,Bzdury,Oberswabli,oozzrude boy`owi,eXt 73,Krzyśkowi,gROszeCK1`iemu,Mi i wielu wielu innym)spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie bliskim WAM osób,oraz wspaniałej sylwestrowej zabawy i aby,ten Nowy Rok był przynajmniej taki jak ten,a najlepiej jeszcze lepszy.

pozdrawiam serdecznie

p.s.no wtajemniczenie 82, na 100 to chyba całkiem nieźle co?
  
Re: <szaman82> Życzenia.
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




ulan nie Ulan! lol.gif
Nie wiedziałem, że w szamaniźmie jest sto stopni wtajemniczenia. Skoro tak, to gratuluję istotnie wysokiego miejsca w hierarchii! wink.gif
  
Re: <Berger> Życzenia.
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 17:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Te Beger wink.gif ja nie potrzebuje adwokata biggrin.gif
  
Re: <ulan> Życzenia.
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Berger nie Beger! lol.gif
A zdanie ,,ulan nie Ulan" wdrukowało mi się już w mózgownicę, co ja na to poradzę? eusa_eh.gif
  
Re: Życzenia.
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 22:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




nawzajem...

pozdro
  
Re: <Krzysiek> Życzenia.
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 23:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




... biggrin.gif . Do Swiat jeszcze pare dni...ale tak mnie wzruszyly Wasze dzis juz zyczenia (zwlaszcza Pana...ktory imiennie mi je zlozyl... biggrin.gif dziekuje Bergusiu...) ze chociaz planuje jeszcze sie przed Swietami odezwac tu na forum...tez sie wlacze w ten watek...I WSZYSTKIM ktorzy wyjezdzaja juz teraz zycze cudownych, spokojnych Swiat...szczesliwosci i slonca kazdego... nie tylko w Swieta. biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <Majka> Życzenia.
PostWysłano: Czwartek, 18 Grudnia 2003, 12:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ależ cała przyjemność po mojej stronie. Słońca, błękitnego nieba, pachnącej choinki i bielusieńkiego, skrzypiącego śniegu! biggrin.gif
  
Re: <oozz> Życzenia.
PostWysłano: Czwartek, 18 Grudnia 2003, 12:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Head_Hunter
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #76
Posty: 74


[ Osobista Galeria ]




I ja się dołącze, więc życzę Wszystkim userom, zielonym i czerwonemu (jedynemu czerwonemu ;)) Wszystkiego Najlepszego i przy okazji udanego Sylwka :) drunken_smilie.gif
  
Re: <Head_Hunter> Życzenia.
PostWysłano: Czwartek, 18 Grudnia 2003, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




wow niektórzy już znikają do sylwestra :-)
fajnie tyle mieć wolnego...
to też pożyczę a i świąt tych wcześniejszych jak i tego Nowego Roku :-))
wszystkim dyskutantom heh :-)
  
Re: <Nikos> Życzenia.
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 00:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Head_Hunter
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #76
Posty: 74


[ Osobista Galeria ]




Nikos, ja do Sylwka nie znikam bo Sylwka spędzam w domu :( a życzenia zlożyłem tak na wszelki wypadek bo niedługo roczeQ '03 się kończy :)
  
Re: Życzenia.
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Te Beger wink.gif ja nie potrzebuje adwokata biggrin.gif

A pani adwokat nie może być?;)

Dzienx, Bergusiu za niezapomnienie o mnie pomimo mego szaleństwa. biggrin.gif A i wszystkim dziękuję za życzonka. WZAJEMNIE!!! biggrin.gif

Życzę Wam, żebyście nie robili noworocznych postanowień, bo jesteście coolerscy takimi, jakimi jesteście. cool.gif

P.S. Ja to właściwie znikam już zaraz, bo jestem w identycznej sytuacji jak Basia bzzz i stukam teraz z kawiareny, a na neta w nowym lokum trochę poczekam. Papa! Na pewno tu wrócę, więc już możecie zacząć się martwić.biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Piątek, 19 Grudnia 2003, 17:34, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> Życzenia.
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 16:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Również dołączam się do życzeń dla wszystkich. Dyskutowanie z Wami bywa bardzo przyjemnym wysiłkiem intelektualnym ocierającym się momentami o ucztę. Oby tak dalej. Takie są moje życzenia dla Was ;) :P
  
Re: Życzenia.
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem
a Nowy Rok - Dobrym Czasem... smile.gif
  
Re: Życzenia.
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Ułanowi postaram się złożyć życzenia face to face.

Tylko się nie pozabijajcie. :D biggrin.gif lol.gif lol.gif wink.gif

Bergusiu, nieładnie, bardzo nieładnie eusa_naughty.gif wink.gif wink.gif biggrin.gif , znów zapomniałeś o „pumce”.
cool.gif biggrin.gif

Pozdro dla wszystkich.:)
  
Re: Życzenia.
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 20:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
biggrin.gif , znów zapomniałeś o „pumce”.
cool.gif biggrin.gif


buhehehe... lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif

dobre...dobre... eusa_clap.gif
  
Re: Życzenia.
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 21:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
1.Tylko się nie pozabijajcie.
2.Bergusiu, znów zapomniałeś o „pumce”.


Ad 1 Będziemy grzmocić się choinką po łbach! cool.gif
Ad. 2 Z bólem serca, ale musiałem dokonać ścisłej selekcji. A kiedy poprzednio zapomniałem o naszym dzikim kocie?
  
Re: Życzenia.
PostWysłano: Sobota, 20 Grudnia 2003, 12:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Ja również przesyłam Wam Wszystkim życzenia ciepłych, serdecznych Świąt i udanego roku następnego!
Nie znam nikogo z Was osobiście...ale jesteście sympatyczną grupą, która..o dziwo...istnieje w moim życiu. Dzięki za to serdeczne i jeszcze raz wszystkiego dobrego!
  
Życzenia.
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010