Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Władca Pierścieni: Powrót Króla Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 06:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Juz sie premiera odbyla 3 czesci sagi Władcy Pierścienia. Oczywiscie w Polsce bedzie dopiero 1 stycznia 2004, a w sieci juz mozna sciagnac screener The.Lord.Of.The.Rings.Return.Of.The.King.TS-ESOTERiC.

Chyba pojde do kina na to. :-P

PS. Jak wrazenia? ;-)
  
Re: <EDDY> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jak dobrze pójdzie, będę we wtorek w kinie, w Berlinie. Wtedy się podzielę wrażeniami. smile.gif
  
Re: <EDDY> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Piątek, 19 Grudnia 2003, 13:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A ja tam nie pójdę. Już na 2 miałem nie iść a jednak poszedłem i później żałowałem. Podli ekoterroryści wygrali z postępem w 3 będzie jeszcze gorzej. Zresztą czego sięspodziewać taka książka. Może jakby Chińczycy to zrobili to by na końcu Frodo zorientowałsię, że Sauron ma rację i dałby sięzabić dla dobra sprawy. Sauron by zjednoczył śrudziemie i wprowadziłje w epokę industrializacji. Enty by poszły na podpałkę w fabrykach Mirkwood by się wykarczowało i zbudowali by wielkie miasto z dużąilością parkingów. cool.gif
  
Re: <Tirinti> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Środa, 24 Grudnia 2003, 00:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




wspaniala wizja tongue.gif wink.gif
ja tam wole jednak takie zakonczenie jakie jest w ksiazce,
a do kina na pewno sie wybiore,
ale juz nie na maraton,
bo nie wytrzymam 10 h w kinie lol.gif
  
Re: <Noemi_best> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Środa, 24 Grudnia 2003, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A ja nawet dałem się namówić na maraton, ale biletów zabrakło. W warszawskom Silverscrean grają przez 2 noce po 5 sal, czyli jakieś 2x1000 osób zaczeli przedsprzedaż na 3 tygodnie przed i w ciągu 5 dni zabrakło biletów.crazy.gif
  
Re: <Tirinti> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Środa, 24 Grudnia 2003, 20:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




mnie niby tez ciagnelo na ten maraton,
ale chcialam zarezerwowac bilety przez net
i 2,5 h po uruchomieniu rezerwacji juz nie bylo wolnych miejsc crazy.gif
  
Re: Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 00:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ja pójdę oczywiście...
obydwie części mi się podobaly... wiic nie mozna opuscic 3....



p.s ma ktos moze linka do tego trailera?
  
Re: <Krzysiek> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 23:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Ja się pewnie narażę na ukamienowanie, ale... w ogóle nie rozumiem fenomenu Mr Tolkiena...
Nawet przez pierwszy tom sagi nie przebrnęłam /a czytanie nie jest mi obce :-)/, a film - cóż... zakupiłam na kasecie przekonując samą siebie, że coś na pewno w nim jest i warto by mieć własne zdanie.
Na kupieniu jednak się skończyło :-). Kaseta stoi na półce ani razu nie włożona do odtwarzacza. Jakoś strrrasznie mi się nie chce.....
Co mogłoby mnie przekonać? :-)
  
Re: Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




byłem na filmie i jest super .......................
  
Re: <Krzysiek> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 01:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




me too...teraz czekac na dobra jakosc na kompie i jeszcze raz obejrzec ;d;d
  
Re: Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 14:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
A ja nawet dałem się namówić na maraton, ale biletów zabrakło. W warszawskom Silverscrean grają przez 2 noce po 5 sal, czyli jakieś 2x1000 osób zaczeli przedsprzedaż na 3 tygodnie przed i w ciągu 5 dni zabrakło biletów.crazy.gif


w Gdyni to samo...
ja na początku chciałem się skusić bo to by było bardziej epizodycznie oglądać 3 części z rzędu... jednak niewiem czy by me oczy wytrzymały więc poszedłem na pojedyńczy seans...
biggrin.gif
  
Re: <Krzysiek> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm, po tych 3,5h tylek troche juz bolal ;)

co dopiero wysiedziec 10h czy iles tam ;)

teraz zasysam screenerka, bo juz mnie znajomi mecza....obejze rowniez sam tez, a potem dvdripka, za jakis czas...
  
Re: Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 15:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Malena :
Co mogłoby mnie przekonać? :-)


Może piękne krajobrazy Nowej Zelandii? A w ogóle, czy musi Cię coś przekonywać? Przecież oglądanie Władcy nie jest obowiązkowe.
  
Re: <Berger> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 16:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




czy ktos tutaj nie ma checi obejzenia lotra ? trzeba zachecac ?
  
Re: Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 01:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kazan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #11
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




powiem że nie jestem miłośnikiem sagi - jakoś mnie to nie rajcuje - ale poszedłem obejrzeć 3 ... i to co zrobiono to powala . Jestem pełen uznania , choc czasem zajezdża kitem ( Liv Tyler )
  
Re: <Kazan> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 11:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Byłem na filmie i jest najlepszy z całej trójki, chapeau bas!
A w ogóle nie jestem zwolennikiem fantasy, ani w filmie, ani w książce, nudzi mnie po prostu.
I to trzeba koniecznie zobaczyć w kinie - oglądałem pozostałe dwie części zarówno w kinie, jak i na bardzo dobrym, z dużym tiwi, kinie domowym - nie ma porównania w zasadzie, chociaż zaletą DVD są wesrsje rozszerzone - będzie pewnie Saruman na "Powrocie króla" DVD.
  
Re: <Kowal> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




W końcu obejrzałem ,,Władcę" dopiero wczoraj wieczorem. Film powala krajobrazami i efektami. Szeloba - miodzio. Podobnie smoki, olifanty i trolle w walce. Trzecia część IMHO zdecydowanie lepsza od drugiej. Tylko zakończenie przydługawe. No i szkoda rozdziału ,,Porządki w shire'u".
  
Re: <Kazan> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




to dobrze ze jednak Ci sie spodobalo...a poprzednie czesci obejrzane chociaz ? confused.gif
  
Re: <Kazan> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Liv śliczniutka, co od niej chcesz?
  
Re: <Berger> Władca Pierścieni: Powrót Króla
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 18:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




...nie podoba mi sie jej gra aktorska w wladcy...moze gra powazna Elfice ;), ale za powazna jest ;)
  
Władca Pierścieni: Powrót Króla
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010