Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> Serwery Gadu-Gadu Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <hardtmuth> Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Stycznia 2004, 18:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




10 na miesiac nigdy w zyciu. crazy.gif
  
Re: <hardtmuth> Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Stycznia 2004, 18:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Head_Hunter
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #76
Posty: 74


[ Osobista Galeria ]




Jakby GG było płatne to ja bym nie płacił :P nie dość, że za reklamy wiele zbierają to jeszcze każą sobię płacić za użytkowanie, niech spadaliby :P
  
Re: Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Wtorek, 13 Stycznia 2004, 00:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




znow im walna serwer (nie dziala)...

kunka blada jak zwykle w najlepszym momecie rozmowy...

nie placilabym za taki syf ktory nawala tak czesto:(
  
Re: <Maga> Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Wtorek, 13 Stycznia 2004, 15:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




czemu od razu syf, duzo moich znajomych rosyla te idiotyczne lancuszki, a jak im napisze po co to robia jak i tak jest bzdura, to mowia, ze wiedza, ale dalej rozsylaja...czy nie ciesnie sie slowo na usta...pojebane ? czy az tak kazdy jest chory zeby nie uzywac na chwile mozgu...

a co do reklam w gg, to juz chyba od 1,5 roku nie widzialem reklamy w oknie gg....

i gg jest najstarszym bodajze i najwiekszym komunikatorem...i jaki komunikator potrafi obslugiwac tyle wtyczek itp...ktore daja ogromne mozliwosci temu komunikatorowi..
  
Re: Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Wtorek, 13 Stycznia 2004, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




troche mnie wczoraj ponioslo redface.gif
  
Re: Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Wtorek, 13 Stycznia 2004, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




syf to malo powiedziane

mam taki sam stosunek do lancuszkow, ale co z tego. Powod ze ludzie wysylaja lancuszki i GG pada jak pojebane to usprawiedliwia GG????
nie wiem jak sms express moze nie stac na porzadne lacze i serwer. Zamiast w to zainwestowac GG bawi sie w blokowanie innych klientow, probujac sila utrzymac monopol.
Jesli rzeczywiscie nie maja kasy i to nie zadna gierka, to ty tez przyczyniasz sie do takiej sytuacji. Takie straszne miec nad oknem reklame?
To sie tyczy wszystkich reklam.. serwisy ktore ludzie odwiedzaja bylyby bogatsze i tym samym lepsze gdyby nie adsoff.

A program jest bezwzglednie najgorszy ze wszystkich komunikatorow (moze poza ICQ). Widziales WPkontakt, Rhymbox ?
Juz tlen jest o niebo lepszy.
Na benchmark albo frazpc chyba bylo porownanie komunikatorow.
Niestety zaden z tych programow nie obsluguje w pelni GG - nie mozna wysylac plikow/obrazkow ani nie dzialaja rozmowy grupowe :(

Jedyna zaleta GG jest to ze jest polskim standardem. Jesli nie stanie sie platne niestety raczej tak zostanie. Oby wprowadzili oplaty ;)
Ale w sumie taka plotka zaczela sie od falszywego lancuszka i nie ma co w to wierzyc..

WPkontakt rulez....
  
Re: <Tassadar> Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Środa, 14 Stycznia 2004, 16:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ok Tass....grabisz sobie ;)

gg jest dobre...
  
Re: Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Środa, 14 Stycznia 2004, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Tassadar :
syf to malo powiedziane
Juz tlen jest o niebo lepszy.


Oj, zgadzam się w zupełności smile.gif. Jednak jeśli chodzi o wysyłanie SMS-ów przez Tlen, to również niestety nie jest za różowo :-(.
Poza tym, jak już było tu mówione, GG ma bezsprzecznie największą popularność . Jeśli porównać ilość użytkowników obu komunikatorów, to wynik jest jasny jak na dłoni.
Dlatego póki co wciąż używam obu naraz smile.gif.
Ps. A kto może mi powiedzieć coś na temat "Mirandy"? Sorry, ale słyszę tę nazwę pierwszy raz... confused.gif
  
Re: Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Środa, 14 Stycznia 2004, 21:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
ok Tass....grabisz sobie ;)
:P

no i juz GG potwierdzilo ze nie bedzie platne :(

wg mnie ten tekst byl tak nielogicznie napisany (traca userow i wporadzaja oplaty crazy.gif ) ze nie wiem na kogo on mogl podzialac.
Poza tym juz rok temu taki sam latal w lancuszkach.
  
Re: <Malena> Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 01:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Head_Hunter
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #76
Posty: 74


[ Osobista Galeria ]




Słyszałem co nieco o tym komunikatorze (chyba to komunikator) ale nie wgłębiałem się w nią bardzo, tu masz adres jakbyś była zainteresowana - http://www.miranda-im.org/
  
Re: Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Head_Hunter :
Słyszałem co nieco o tym komunikatorze (chyba to komunikator) ale nie wgłębiałem się w nią bardzo, tu masz adres jakbyś była zainteresowana - http://www.miranda-im.org/

Dzięki, zajrzę :-)))
  
Re: <Tassadar> Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 18:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




niestety na niektorych to one dzialaja ;d

i mysle tez ze duzooooo osob juz wyslalo smsa, a w szczgolnosci jak najszybciej przeslalo dalej wiadomosc ta do 10 osob, liczac ze dostana darmowe gg....
  
Re: Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Malena :
Jednak jeśli chodzi o wysyłanie SMS-ów przez Tlen, to również niestety nie jest za różowo :-(.


Do wysyłania SMS-ów polecam Ci stronkę www.bramkasms.pl Niedawno odkryłem :)
  
Re: <Berger> Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 18:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ale ta bramka wymaga platnego logowania crazy.gif
  
Re: <ulan> Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Piątek, 16 Stycznia 2004, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Może w przypadku Ery. Na Ideę i Plusa wysyłałem eski zupełnie za darmo.
  
Re: <Berger> Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Piątek, 16 Stycznia 2004, 11:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




A ja tam widze wyraznie okienko wpisz login i haslo, zeby uzyskac login i haslo wyslij sms'a i tutaj 3 numery premium podane shock.gif
  
Re: <ulan> Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Piątek, 16 Stycznia 2004, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Head_Hunter
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #76
Posty: 74


[ Osobista Galeria ]




ale wyżej nad tą bramką masz loga Ery, Plusa i Idei, po kliknięciu na któreś logo włączy Ci się osobna bramka danych operatorów :)
  
Re: <Head_Hunter> Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Piątek, 16 Stycznia 2004, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif
  
Re: <Berger> Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Piątek, 16 Stycznia 2004, 14:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




na ere tez jest darmowa bramka. koszt zalozenia to jeden sms w cenie bodajze 30-50gr zalezy u kogo ile kosztuje....i limit 10 smsow dziennie.
  
Re: <hardtmuth> Serwery Gadu-Gadu
PostWysłano: Piątek, 16 Stycznia 2004, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Podasz szczegóły?
  
Serwery Gadu-Gadu
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010