Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Co dostaliście... Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Co dostaliście...
PostWysłano: Czwartek, 25 Grudnia 2003, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




na święta ?

Pamiętam jak byłem dzieckiem to zawsze czekałem na prezenty... teraz to już mam to za sobą i jest dobrze.

Co prawda w każde święta dostaje kilogramy czekoladek i słodyczy ale w te święta to już przegięcie tongue.gif

Dobrze że ktoś pomyślał i kupił coś do ubrania i oglądania...

a to pech... niewiem jak wy ale ja kupiłem mojej bliskiej koleżance fajowe stringi... tongue.gif wink.gif a ona mi się odpłaciła tym samym (tak... niestety... kupiła mi męskie stringi eusa_sick.gif eusa_sick.gif eusa_sick.gif eusa_sick.gif jaki przypał wogóle to nie ma co mówić).

Jestem wzruszony a zarazem wkurzony bo nie będe miał z nich żadnego użytku (napewno ich nie włoże!)

P.S czy wam też się co takiego zdarzyło tongue.gif drunken_smilie.gif
  
Re: <Krzysiek> Co dostaliście...
PostWysłano: Czwartek, 25 Grudnia 2003, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




oj Facet Kto Kobiecie stringi daje wink.gif jak juz to musiałbym Ją dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo znać wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Co dostaliście...
PostWysłano: Czwartek, 25 Grudnia 2003, 23:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hehe...

ja mam zasade... ucze sie na wlasnych blendach wink.gif

ale przynajmniej sie ucieszyla... tylko kto by sie spodziawal takiej wzajemnosci...
ach te dziewczyny... wink.gif
  
Re: <Krzysiek> Co dostaliście...
PostWysłano: Czwartek, 25 Grudnia 2003, 23:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




chyba rozumiesz co chciała przez to powiedzieć ... no more strigs ! lol.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Czwartek, 25 Grudnia 2003, 23:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
chyba rozumiesz co chciała przez to powiedzieć ... no more strigs ! lol.gif


albo do me better......... wink.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 00:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Co dostałam?
Trochi kosmetyków, jakieś tam ciuszki, słodycze. Fajnie, cieszę się bardzo. biggrin.gif
Mam fajowską ciotkę, która jest starą panną i traktuje mnie jak córeczkę. A jak wiadomo swoim kochanym córeczkom kupuje się to i owo(jako że święta idą itede wink.gif ), zwłaszcza, gdy córeczki robią słodkie minki z maślanymi oczkami. smile.gif biggrin.gif ,,Ciociu, jak Ty dziś pięknie wyglądasz!"
cool.gif wink.gif Chciałam jakiś ciuch, ale ciotka uparła się na bieliznę. doubt.gif Więc wzięła mnie na świąteczne zakupy, co by potem wsunąć mi to pod choinkę. Niestety nie było mowy o żadnych stringowych prześwitach, czy innych seksownych, pięknych fasonach. doubt.gif Cool bielizna to przeca taka, której więcej nie ma, niż jest. Ale tak to już jest jak się kupuje bieliznę ze starszymi. Ciotka próbowała mi wcisnąć jakieś białe namioty shock.gif eusa_eh.gif na powiększenie biustu. Kurtka, nie może zrozumieć, że ja lubię swoje małe piersi. eusa_eh.gif
Tak więc skończyło się na sweterku. I dobrze. Ufffffffffff. biggrin.gif

Cytat:
Pamiętam jak byłem dzieckiem to zawsze czekałem na prezenty... teraz to już mam to za sobš i jest dobrze.

Ja do tej pory czekam na prezenty! To jest fajowskie! biggrin.gif
Cytat:
oj Facet Kto Kobiecie stringi daje jak juz to musiałbym Jš dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo znać

Masz całkowitą rację, eXt! Gdyby jakiś gościu, którego mało znam, dał mi stringi, unikałabym go, myśląc, że chce tylko jednego. wink.gif Tymczasem taki prezencik, od kogoś, kto jest dobrym kumplem, z którym konie można kraść, to całkiem miły, zabawny geścik. A i odwdzięczyć się można pięknym za nadobne.
biggrin.gif lol.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Piątek, 26 Grudnia 2003, 13:09, w całości zmieniany 2 razy
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 00:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
A i odwdzięczyć się można pięknym za nadobne.
biggrin.gif lol.gif


jak mam to rozumieć.....:>
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 00:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
...
ja kupiłem mojej bliskiej koleżance fajowe stringi... tongue.gif wink.gif a ona mi się odpłaciła tym samym (tak... niestety... kupiła mi męskie stringi eusa_sick.gif eusa_sick.gif eusa_sick.gif eusa_sick.gif jaki przypał wogóle to nie ma co mówić).
Jestem wzruszony a zarazem wkurzony bo nie będe miał z nich żadnego użytku (napewno ich nie włoże!)
P.S czy wam też się co takiego zdarzyło tongue.gif drunken_smilie.gif

Jak moja córka była w szkole średniej swoim bliskim kolegom z paczki kupiła jednakowe bokserki w mikołaje !!! - dla zgrywów co prawda, ale w odpowiednim rozmiarze jakby, który chciał to kiedyś założyć, na szczęcie oni nie odpłacili jej tym samym, ale zrozumieli żart.

p.s.
a MIKOŁAJ z prezentami, chyba wszystkich nas odwiedził, tak sądzę.
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 13:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
little_wild_girl :
A i odwdzięczyć się można pięknym za nadobne.
biggrin.gif lol.gif


jak mam to rozumieć.....:>


No tak jak to napisałam.

A jak inaczej. eusa_wall.gif cool.gif
  
Re: <little_wild_girl> Co dostaliście...
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




juz skumalem... (sorki za mala niekumatosc ale jestem zaprawiony i tym samym wolniej wszystko kumam)
  
Re: <kazia> Co dostaliście...
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




no ja oczywiście wolał bym dostać bokserki w mikołaje niż stringi... wink.gif

jak sie okazalo ... nie ja tylko dostalem stringi...ba... moje to wygladaja dosc normalnie (moj kolega dostal koronkowe , czarne eusa_sick.gif jak na striptiz..... confused.gif )

czego z nas dziewczyny nie zrobią...
ale właśnie za to je kochamy wink.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 18:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
juz skumalem... (sorki za mala niekumatosc ale jestem zaprawiony i tym samym wolniej wszystko kumam)

No i po cóż było tyle miodku chlać w wigilię? drunken_smilie.gif Teraz Krzychu nie kumasz. biggrin.gif
Aż się boję pomyśleć, w jakim stanie będziesz po Sylwestrze. cool.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Aż się boję pomyśleć, w jakim stanie będziesz po Sylwestrze. cool.gif


jaaaaaa......
alkohol.....
w życiu wink.gif
przecież żeby kupić coś trzeba mieć 18 lat wink.gif drunken_smilie.gif
  
Re: <Krzysiek> Co dostaliście...
PostWysłano: Sobota, 27 Grudnia 2003, 11:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




A ze mną jak co roku Mikołaj przygrał w chuja! confused.gif
Miało być Audi TT, zestaw kina domowego, notebook najnowszej generacji no i miesiąc na Karaibach. A tu co? Ano gówno!!
I jak tu wierzyć w Świętego Mikołaja?! eusa_wall.gif
  
Re: <Marek D.> Co dostaliście...
PostWysłano: Sobota, 27 Grudnia 2003, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Prezes widać jakiś staropokoleniowy sentymentalista. cool.gif W dzisiejszych czasach nie jest ważne, co Mikołaj przyniesie. Najważniejsze, żeby niczego z chaty nie wyniósł. doubt.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Sobota, 27 Grudnia 2003, 12:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Najważniejsze, żeby niczego z chaty nie wyniósł. doubt.gif


bieda w rządzie...
bieda w urzędach...
bieda w szkołach...
bieda w worze Mikołaja wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> Co dostaliście...
PostWysłano: Sobota, 27 Grudnia 2003, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No ja nie wiem czy to nie takie ważne co przyniesie. A jak nędze z bidą??
A co do wyniesienia, to pewnie coś by sie znalazło, może by tak w piwnicy porządek zrobił! lol.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> Co dostaliście...
PostWysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2003, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




O porządek w piwnicach w moim blokowisku dbają miejscowe złodziejaszki. A Gwiazdor (nie żaden Mikołaj tongue.gif ) przyniósł mi książki, płyty i rękawiczki. O samochodzie i kinie domowym nawet nie marzyłem lol.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 08:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Moim skromnym zdaniem najważniejsze jest, żeby MIKOŁAJ ogólnie o nas pamiętał, a co przyniesie to już mało ważne i żeby jeszcze sam prezencik było ofiarowany szczerze, a nie z konieczności.
A nasze marzenia lepiej sami realizujmy.
  
Re: <kazia> Co dostaliście...
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kaziu, Mikołaj był u nas przeca 6 grudnia! Po cóż miałby przychodzić raz jeszcze??? Na Gwiazdkę, jak sama nazwa wskazuje, obdarowuje nas Gwiazdor!
  
Co dostaliście...
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010