Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Co dostaliście... Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <kazia> Co dostaliście...
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kobieta_strzelec
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #547
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




W tym roku postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i sama sobie zafundowałam prezent - komplet czerwonej bielizny. Zamówienie złożyłam w sklepie internetowym i paczkę otworzyłam dopiero w Wigilię. Niestety, okazało się, że stringi są za duże - mają tam nieco inną numerację, niż ta, do której jestem przyzwyczajona sad.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Kaziu, Mikołaj był u nas przeca 6 grudnia! Po cóż miałby przychodzić raz jeszcze??? Na Gwiazdkę, jak sama nazwa wskazuje, obdarowuje nas Gwiazdor!

Niestety GWIAZDOR mnie omija, tylko Mikołaj się ulitował i przypomniał sobie o "starszej generacji" - dlatego zmęczony dotarł 24 - niestety - czasami trzeba się pogodzić z porażką wink.gif smile.gif
kobieta_strzelec :
W tym roku postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i sama sobie zafundowałam prezent - komplet czerwonej bielizny. ........

Ja po części też, wybuliłam za kozaczki - śliczności - 450 - a moje dzieci powiedziały, że mamuśka się zapomina, że "laską" już nie będzie - ale i tak wyglądam ekstra. biggrin.gif
A bieliznę zawsze przymierzam, nawet ten sam rozmiar o innym kroju może "leżeć" beznadziejnie, a w innym rozmiarze czy nawet kolorze super - sama już się wielokrotnie o tym przekonałam.
  
Re: <kazia> Co dostaliście...
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




W sumie i tak dobrze, że nie Dziadek Mróz! wink.gif cool.gif
  
Re: <Berger> Co dostaliście...
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




lol.gif lol.gif lol.gif
Jak niezły dziadek to kto wie .... biggrin.gif smile.gif wink.gif czy aż tak dobrze ... lol.gif lol.gif
  
Re: <kazia> Co dostaliście...
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 19:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem, czy niezły, ale pewnie zupełnie zimny, skoro Mróz... lol.gif cool.gif
W dodatku po rusku gada, porozumieć się ciężko. wink.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 09:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
... pewnie zupełnie zimny, skoro Mróz... lol.gif cool.gif ....

Tego nie przemyślałam, eusa_wall.gif z językiem jakoś bym sobie poradziła wink.gif biggrin.gif

p.s.
sama robię spam - kurcze - chyba nałożę na siebie nagane - koniec wygłupów.
  
Re: <kazia> Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 10:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Naganę?!?!
A nie lepiej coś wygodniejszego?? lol.gif
  
Re: <Marek D.> Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Nie wciągaj mnie w taką dyskusję, eusa_naughty.gif lepiej byś powiedział co dostałeł od GWIAZDORA - skoro tego najważniejszego ci nie doręczył lol.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




kazia :
lepiej byś powiedział co dostałeł od GWIAZDORA - skoro tego najważniejszego ci nie doręczył lol.gif

Ale Kaziu, przeca Marek już napisał, że g***o dostał. biggrin.gif lol.gif lol.gif No cóż, ja również nie byłabym zadowolona z takiego prezentu. lol.gif lol.gif
  
Re: <kazia> Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 11:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Marek mógł co najwyżej dostać prezent od Aniołka! lol.gif
Kaziu, a Ty z językiem Dziadka Mroza to co byś takiego zrobiła??? cool.gif wink.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 11:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Marek mógł co najwyżej dostać prezent od Aniołka! lol.gif

Znając już trochi tok myślenia Marka, śmiem twierdzić, że zadowoliłby go dopiero sam Aniołek. lol.gif
Berger :
Kaziu, a Ty z językiem Dziadka Mroza to co byś takiego zrobiła??? cool.gif wink.gif

Berger, nie podpuszczaj Kazi na erotyki. eusa_naughty.gif tongue.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jeden warunek!
Aniołek musiałby być płci żeńskiej! wink.gif biggrin.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Jeden warunek!
Aniołek musiałby być płci żeńskiej! wink.gif biggrin.gif

Ale masz wygórowane wymagania. lol.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Aniołek musiałby być płci żeńskiej!


Zmartwię Cię. Pamiętam z jakiegoś opowiadania z ,,Nowej Fantastyki", że anielice nie mają wszystkich... hm... kobiecych atrybutów. tongue.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




Z tego, co ja czytałam (już nie pamiętam gdzie) i słyszałam od pewnej Pani to Aniołki są bezpłciowe.
  
Re: <Berger> Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :

Kaziu, a Ty z językiem Dziadka Mroza to co byś takiego zrobiła???

Dociekliwy jesteś nie powiem - mówiłeś, że mówi po rusku, czy źle doczytałam eusa_wall.gif , a poza tym sądzę że z językiem jako częścią ciała każdy wie co się robi, smile.gif .. no w pewnych sytuacjach biggrin.gif lol.gif
czy ty naprawdę jesteś dorosły ?! smile.gif
MarekD. :
.. Aniołek musiałby być płci żeńskiej!

Zachłanny facet z ciebie, nie wystraczy ci jedna kobieta - ona taka ładna !!! eusa_clap.gif
Berger :
Zmartwię Cię. ... anielice nie mają wszystkich... hm... kobiecych atrybutów.

Jaśniej proszę ... lol.gif lol.gif
[quote] Berger, nie podpuszczaj Kazi na erotyki. [/guote]
No właśnie, za dużo bym powiedziała ... lol.gif lol.gif lol.gif ....

p.s. teraz już naprawdę dosyć, redface.gif innym razem zachowam więcej powagi - słowo. wink.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




kazia :
czy ty naprawdę jesteś dorosły wink.gif


Noo, sam się nad tym czasem zastanawiam. lol.gif cool.gif
Ale z dowodu osobistego wynika, że jednak tak. lol.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Marek D. :
Aniołek musiałby być płci żeńskiej!


Zmartwię Cię. Pamiętam z jakiegoś opowiadania z ,,Nowej Fantastyki", że anielice nie mają wszystkich... hm... kobiecych atrybutów. tongue.gif


W "Nowej..." może tak pisali, ale w science fiction wszystko jest możliwe, nawet aniołki z nadmiarem żeńskich atrybutów. lol.gif
  
Re: <kazia> Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Zachłanny facet z ciebie, nie wystraczy ci jedna kobieta - ona taka ładna !!!


Jasne że mało!!!
Mam kochankę, praczkę, sprzątaczkę, biggrin.gif
Tylko kucharka coś ostatnio szwankuje eusa_wall.gif
Tak więc aniołek mógłby stanowić urozmaicenie. lol.gif lol.gif
  
Re: Co dostaliście...
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 20:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Berger :
kazia :
czy ty naprawdę jesteś dorosły wink.gif


Noo, sam się nad tym czasem zastanawiam. lol.gif cool.gif
Ale z dowodu osobistego wynika, że jednak tak. lol.gif


A z mojego wynika, że odebrałem świadectwo udziałowe.
Rubryki dorosły tam nie znalazłem... lol.gif eusa_wall.gif
  
Co dostaliście...
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010