Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Szowinistycznie... Czyli badania nad naturą kobiet Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 10:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
to zaczyna się wymykać spod kontroli ... Marek jako Moder mógłbyś Kobiety do porządku przywołać cool.gif wink.gif lol.gif

Moder nic tu nie poradzi, bo macie do czynienia z babską naturą cool.gif , która naturalnie zawsze musi się wymknąć spod kontroli facetom. wink.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif crazy.gif

Pozdrawiam.

P.S. Kurczę, Marek, nie bij, nie "wykasowywuj", plis, bo nie otrzymacie tu prawdziwej odp., której poszukujecie. crazy.gif wink.gif biggrin.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




coż znam tę przewrotna nature ... Bestyjek wink.gif
  
Re: Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Marek D. :
Panowie!!! Dzika podrzuciła wam ślepy tor, a wy ku jej radości nim podążacie!!! lol.gif cool.gif

Tia, „ślepy tor”. cool.gif Oświeciłam ich i oślepli, a Ty zazdrosny jesteś i tyla, że przyjęli tor feministki cool.gif , szowinisto. wink.gif
No cóż, Twoja „papugo-wigilijno-szowinistyczna” wink.gif teoria widać nie trafiła w ich gusta tak, jak moja teoria „czterech ośrodków” cool.gif być może dlatego, że obrośnięte w piórka kobiety nie mieszczą się w ramach ich pojęcia o estetyce. biggrin.gif lol.gif lol.gif


Po pierwsze, nie jestem zazdrosny.
Po drugie, chlopaki się jeszcze oszukują, że można oczekiwać od kobiety coś więcej.
Po trzecie, nie rozróżniają trybów i błędnie biorą porozumiewanie się, za porozumienie się. Rozumienie ze zrozumieniem, dogadywanie się z dogadaniem się. Itp. To takie drobne niuanse, które tworzą zafałszowany obraz stosunków damsko-męskich i na odwrót.
  
Re: Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
to zaczyna się wymykać spod kontroli ... Marek jako Moder mógłbyś Kobiety do porządku przywołać cool.gif wink.gif lol.gif


Jako moder, mam związane ręce, jako mężczyzna mogę próbować.
W pierwszym przypadku zaprzeczałbym swoim obowiązkom, występując w roli cenzora.
W drugim przypadku też jest jeden drobny problemik. To nie są samice z mojego stada, a co za tym idzie moje środki persfazji, nie mogą przekroczyć dystansu publicznego.
  
Re: Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
e X t 7 3 :
to zaczyna się wymykać spod kontroli ... Marek jako Moder mógłbyś Kobiety do porządku przywołać cool.gif wink.gif lol.gif

Moder nic tu nie poradzi, bo macie do czynienia z babską naturą cool.gif , która naturalnie zawsze musi się wymknąć spod kontroli facetom. wink.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif crazy.gif

Pozdrawiam.

P.S. Kurczę, Marek, nie bij, nie "wykasowywuj", plis, bo nie otrzymacie tu prawdziwej odp., której poszukujecie. crazy.gif wink.gif biggrin.gif lol.gif


1. Moder jako meżczyzna, potraktuje Twoje wystąpienia jako preparaty doświadczalne i przykłady problemów, z jakimi przychodzi się nam borykać.

2. Marek kobiet i dzieci nie bije, kasować postów też nie będzie, a jeżeli chodzi o poszukiwanie odpowiedzi, to osobiście nie przecenialbym Tojego uczestnictwa w jej znalezieniu, ponad co napisałem w punkcie pierwszym.
  
Re: Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 16:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Berger :
little_wild_girl :
Autorytetu Bergera raczej podważyć się nie da i na szczęście mało jest takich idiotów, którzy usiłowaliby to uczynić.


Jakiego znowu autorytetu, kurka???!!! shock.gif shock.gif shock.gif


Właśnie jakiego i dla kogo??? Mnie też to pytanie ciekawi.
  
Re: <Marek D.> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




No co Ty Maro, nie rób z siebie idioty! wink.gif
  
Re: <Kowal> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




A do którego posta pijesz??
  
Re: <Marek D.> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 17:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Do bezpośrednio poprzedzającego mojego oczywiście
  
Re: <Kowal> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 17:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Niom, może czegoś nie zauważam, bo dla mnie Berger akurat nie stanowi autorytetu, jak na razie w żadnej dziedzinie, więc na wszelki słuczaj pytam... biggrin.gif
  
Re: Szowinistycznie... Czyli badania nad naturą kobiet
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 17:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Po drugie, chlopaki się jeszcze oszukują, że można oczekiwać od kobiety coś więcej.

Kurtka, Prezesie cool.gif , popatrz, ileż natura kobieca cool.gif potrafi namieszać jednym niewinnym żarcikiem. wink.gif wink.gif biggrin.gif Ale nie ma w tym innego celu, jak przymierzanie się do wątku analogicznego „Feministycznie...czyli badania nad naturą mężczyzn” lol.gif , (być może pod innym tytułem), a cel uświęca środki. :D
Ale ja się tutaj nauczę. crazy.gif

Cytat:
Właśnie jakiego i dla kogo??? Mnie też to pytanie ciekawi.

No skoro nie ciekawi Cię odpowiedź wink.gif ...eszszsz....na pytania retoryczne i tak nie odpowiadam wink.gif , pozostają domysły, myśl sobie, co kcesz. biggrin.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




1. Może i namieszałaś, ale nie specjalnie się tym martwię. Od tego jest Prezes co by przywracać do ładu zagubionych i wytyczać prawidłowe kierunki. biggrin.gif
2. Jeżeli chodzi o wątek, to powodzenia, niewykluczone że wezmę udzial w dyskusji.
3. Na czym niby ma polegać retoryka tego pytania bo w świetle poniższych definicji, nie znajduję nic co czyniloby autorytetem Bergera w moich oczach. Jest to mój kumpel, lubię go, no i ma u mnie fory, jako brat faceta, którego uważam za przyjaciela. (w imię zasady przyjeciele naszych...itd.)

autorytet (słownik języka polskiego)
I rz. mnż I, D. -u
1. ‘człowiek będący ekspertem w jakiejś dziedzinie, cieszący się poważaniem i mający wpływ na zachowania i myślenie innych ludzi’
2. ‘instytucja, pismo itp., które mają wpływ na opinię społeczną, cieszą się popularnością i poważaniem’

autorytet (słownik języka polskiego)
II rz. mnż I, D. -u, blm ‘moc wpływania na opinie i zachowanie innych ludzi, powszechny szacunek, uchodzenie za eksperta w jakiejś dziedzinie’

autorytet (słownik wyrazów obcych)
(niem. Autorität z łc. auctoritas ‘powaga, godność’)
1. ogólne uznanie, poważanie, wpływ kogoś.
2. osoba, grupa, instytucja, która ma szczególne uznanie ogółu dla swoich osiągnięć; autorytatywny pewny, zasługujący na zaufanie.
  
Re: <Marek D.> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 17:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif

Marek cool.gif , przesadzasz, zwłaszcza z punktem 3. wink.gif wink.gif wink.gif
Kurczę no, ja tylko czekam na odpowiedź na mojego posta, który sobie wydrukowałeś, bo ciekawa jestem bardzo, z czym się nie zgadzasz i stąd ta niecierpliwa prowokacja (ech, porywcza natura kobiet cool.gif ).
I tyle, bez dorabiania zbędnych ideologii. wink.gif biggrin.gif
Sorry, popracuje nad cierpliwością. cool.gif crazy.gif
  
Re: <little_wild_girl> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 19:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Marek , przesadzasz, zwłaszcza z punktem 3.

Oświeć mnie.

Kurczę no, ja tylko czekam na odpowiedź na mojego posta, który sobie wydrukowałeś, bo ciekawa jestem bardzo, z czym się nie zgadzasz i stąd ta niecierpliwa prowokacja (ech, porywcza natura kobiet ).

Ciekawość! Następna zmora, zmuszająca do tłumaczenia kobietom rzeczy oczywistych. Cecha, która też mnie potwornie irytuje, zawsze powtarzam żonie:
- Co Cię obchodzi jak to zrobię, Ciebie ma interesować efekt końcowy!

I tyle, bez dorabiania zbędnych ideologii.
Sorry, popracuje nad cierpliwością.


Możesz próbować, ale w pewnym wieku kobieta przestaje się uczyć, a zwraca się w kierunku powielania wzorców wyksztalconych przez jej rodzicielkę.
  
Re: <Marek D.> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Środa, 07 Stycznia 2004, 20:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Cecha, która też mnie potwornie irytuje, zawsze powtarzam żonie:
- Co Cię obchodzi jak to zrobię, Ciebie ma interesować efekt końcowy!

Khe khe confused.gif , tytuł wątku mówi o badaniach nad naturą kobiet, a , jak wnioskuję z Twojego podejścia do Twojej Żony, Ty ją chcesz z tej natury wyleczyć, tak? lol.gif
I jak, jest postęp w leczeniu?;) Stosujesz wyłącznie metodę słownej perswazji, czy również jakieś inne, Panie Doktorze? biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Nie próbuje jej leczyć. To bezcelowe, jeżeli nie posiada się "klucza", znalezieniu którego, ma służyć ten wątek.
Aczkolwiek zaczynam dochodzić do wniosku, że i ten wątek objawia się bezcelowym...
  
Re: <little_wild_girl> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Ale nie ma w tym innego celu, jak przymierzanie się do wątku analogicznego ?Feministycznie...czyli badania nad naturą mężczyzn?

To dawaj :D
Marek D. :
Jeżeli chodzi o wątek, to powodzenia, niewykluczone że wezmę udzial w dyskusji.

To zapowiada duże emocje cool.gif
Ja też pewnie nie odpuszczę tongue.gif
  
Re: Szowinistycznie... Czyli badania nad naturą kobiet
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Moder jako meżczyzna, potraktuje Twoje wystąpienia jako preparaty doświadczalne i przykłady problemów, z jakimi przychodzi się nam borykać.


Cytat:
a jeżeli chodzi o poszukiwanie odpowiedzi, to osobiście nie przecenialbym Tojego uczestnictwa w jej znalezieniu, ponad co napisałem w punkcie pierwszym.


Ja akurat odpowiedź znam doskonale, ponieważ „pci” żeńskiej jestem, a więc ta znajomość z mojego jestestwa wynika i jest właściwie wyjątkowo nie do podważenia przez mężczyznę w tego typu rozważaniach. Próbując nakreślić Wam drogę poszukiwań jestem autorem, ponieważ dokładnie sens znam, a Wy, jako mężczyźni możecie to mniej lub bardziej trafnie zinterpretować, jako że nie jest to Wasz wiersz.
Jeśli jest coś, co prowadzi do bezcelowości tego wątku to IMHO tylko uparta i błędna interpretacja.
  
Re: <little_wild_girl> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Ja akurat odpowiedź znam doskonale, ponieważ „pci” żeńskiej jestem, a więc ta znajomość z mojego jestestwa wynika i jest właściwie wyjątkowo nie do podważenia przez mężczyznę w tego typu rozważaniach.

ROTFL
Przynależność do płci, nie inplikuje wiedzy o jej naturze! (patrz "przeciętni" inaczej). Po za tym znajomość Twojego jestestwa, świadczy tylko o tym, że nie możemy podważyć tej znajomości, ale o niczym innym. Jako jednostka, przez większość czasu "naćpana" hormonami, przejawiasz podobieństwo do swojej rasy. Ale to że jesteś kobietą pośród kobiet, i wszystkie przejawicie ową kobiecą naturę, nie jest dowodem na obiektywizm Twojej oceny.
Po za tym, w wyniku cykliczności procesów hormonalnych, a co za tym idzie zmian nasrojowych i emocjonalnych, mających niewątpliwy wpływ na wyrażane w danym momencie zdanie, nie może być mowy o wiarygodności twoich opini, a co dopiero o ich powrzechnie pojętym obiektywiźmie.

Próbując nakreślić Wam drogę poszukiwań jestem autorem, ponieważ dokładnie sens znam, a Wy, jako mężczyźni możecie to mniej lub bardziej trafnie zinterpretować, jako że nie jest to Wasz wiersz. Jeśli jest coś, co prowadzi do bezcelowości tego wątku to IMHO tylko uparta i błędna interpretacja.

Dziecko zastanów się. Twoja wypowiedź jest nielogiczna. Jak mamyprawidłowo interpretować słowa kogoś, kto mówi do nas w nieznanym nam języku. Jeszcze nie rozgryżliśmy natury kobiety, a już mamy ją rozumieć?? To tak jak uczyć się chodzić przed urodzeniem.
Tak więc powtórzę, nie wnosisz nic merytorycznego do dyskusji, co mogłoby nam pomóc. Nie licząc przykładów: logiki kobiecej, irracjonalności zachowań kobiet, gadatliwości i niezdrowej ciekawości.
  
Re: <Marek D.> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Czwartek, 08 Stycznia 2004, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




No cóż, próbuję wytłumaczyć rzecz dla płci przeciwnej całkowicie niezrozumiałą, a skoro niemożność zrozumienia i uczenia została ostatecznie potwierdzona przez samego zainteresowanego, zatem nie będę rzucać grochem o ścianę w imię dobrej sprawy i pozostawiam ten wątek w bezcelowości, na jaką ( wiedziałam, ale mimo to się łudziłam, wiem crazy.gif wink.gif ) został skazany od momentu jego powstania w zamyśle jego autora.
Chyba rzeczywiście nic na to nie poradzę pomimo moich usilnych starań. Kobity ni pojmisz.biggrin.gif lol.gif lol.gif
  
Szowinistycznie... Czyli badania nad naturą kobiet
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010