Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Szowinistycznie... Czyli badania nad naturą kobiet Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Szowinistycznie... Czyli badania nad naturą kobiet
PostWysłano: Piątek, 26 Grudnia 2003, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No Panowie, wigilia minęła, tak więc pora podzielić się wrażeniami.
Zacznę od siebie...
No więc postanowiłem zgłębić bliżej tajemnicę tworu natury (tudzież boskiego) zwanego kobietą Dlaczego akurat w wigilię?? Ano dla tego, że nauka jest w tym temacie bezsilna, więc pozostają tylko wierzenia i gusła.
Postanowiłem oprzeć się na jednym z wigilijnych wierzeń, dla stwierdzenia lub wykluczenia jednej z wielu mozliwości pochodzenia kobiety. A wierzeniem tym, jest to dotyczące przemawiania przez zwierzęta ludzkim głosem...
Tak więc pokonując senność i wzmożoną chęć udania się do wyra, poświęciłem maksimum uwagi swojej małżonce, przysłuchując się uważnie co by wyłapać jakąś anomalię, ale nic, noormalnie nic, wydawała z siebie dźwięki takie jak zwykle...składnia i intonacja pozostały bez zmian...słownictwo również.
I tu nagle zdałem sobie sprawę że zapędziłem się w ślepy zaułek!! Bo przecież, jeszcze nikt nie słyszał co by zwierzęta mówiły ludzkim głosem, jest to tylko wierzenie! Więc fakt, że kobieta nie przemówiła ludzkim głosem, nie rozstrzyga o niczym. A nawet jeśli by przemówiła, to dalej jest sytuacja patowa, bo moja papuga (która jest zwierzęciem) nie wydała żadnego artykułowanego dźwięku.
Tak więc nasunęły mi się następujące wnioski z tego wigilijnego doświadczenia.
Otóż:
- jeżeli w wigilijną noc, przemówiłyby ludzkim głosem kobieta i papuga, to odpowiedź by była oczywista.
- jeżeli przmówiłaby tylko papuga, to przynajmniej można by było wykluczyć jedną możliwość
- jeżeli przemówiłaby tylko kobieta, to można by przynajmniej podważyć sens wierzenia
- ale niestety nie przemówiła ludzkim głosem ani papuga, ani kobieta! W świetle tego faktu temat pozostaje otwarty... A co za tym idzie, odpadła następna możliwość zgłębienia natury kobiety.
No chyba, że któremuś z Panów udało się pogadać po ludzku z kobietą lub z np. psem. A może z jednym i z drugim, jeżeli tak to bardzo proszę podzielić się ze mną tym doświadczeniem, dla dobra wymierającego gatunku mężczyzn.
  
Re: Szowinistycznie... Czyli badania nad naturą kobiet
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Widzę, że Panom coś cieniutko (a właściwie W OGÓLE confused.gif ) nie idzie dotarcie do sedna wink.gif rzeczywistej natury kobiety, jako że temat trudny(żeby nie powiedzieć:najtrudniejszy;))więc może ja pomogę. biggrin.gif Oczywiście nie zdradzę babskiego rodu wyjawiając największą tajemnicę ludzkości, ale może chociaż z błędu wyprowadzę.
W moim sprostowaniu posłużę się dwoma urywkami myśli szowinisty, które moim zdaniem doskonale obrazują skalę problemu.
Cytat:
trafić w centrum ośrodka myślenia kobiety kdziekolwiek to jest,

Cytat:
No chyba, że któremuś z Panów udało się pogadać po ludzku z kobietą

Hmm, ja myślę (mimo że kobietą jestem wink.gif ), że problem tkwi w tym, że bezinteresowni koneserzy wsadzają łeb nie tam, gdzie trza i tam szukają sensownej konwersacji. lol.gif Tymczasem nie tędy droga (w każdym razie nie droga główna).
Kobieta posiada aż shock.gif cztery ośrodki myślenia:
1.mózg*
2.serce
3.sutki
4.krocze
Wszystkie ośrodki wymagają troskliwości faceta (bo jak ta bidna kobita sobie poradzi crazy.gif ). Jednak w przypadku fanatycznego konesera na pierwszy plan może wysunąć się ośrodek z punktu 4., przez co (wyjaśnione w przypisie) degradacji ulega ośrodek 1.
„Człowiek czasem szuka zrozumienia tam, gdzie go nie ma”, być może tak właśnie jest w tym przypadku i czujecie Panowie, jakbyście podczas konwersacji rzucali grochem o ścianę. eusa_wall.gif lol.gif To ja może Panów olśnię:

Banał na dziś: z cipką można prowadzić jedynie monolog. tongue.gif

To spostrzeżenie powinno wystarczyć jako lekarstwo na Wasze babsko-chłopskie bolączki.
I tym nadętym zdaniem kończę ewangelię na dzień dzisiejszy. cool.gif


przypisy:
* - każda wbrew pozorom go posiada od urodzenia(a nawet wcześniej), ale większość obezwładnia nadużywany(przez chłopów) ośrodek myślenia podany w punkcie 4, więc narząd nieużywany (punkt 1.) zanika i to jest tylko Wasza wina.eusa_wall.gif eusa_sick.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Dobra, wydrukowałem sobie Twojego posta i w wolnej chwili się do niego ustosunkuję.
Nie wiem czy to wynika z różnicy wieku, ale zdecydowanie się z Tobą niezgadzam.
  
Re: <Marek D.> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 16:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Może z różnicy płci? cool.gif
  
Re: Szowinistycznie... Czyli badania nad naturą kobiet
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 18:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jak dla mnie jest to najprawdopodobniej konflikt na płaszczyźnie szowinizm-feminizm. biggrin.gif
Ale będzie jatka. biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A od kiedy Ty jesteś feministką??? lol.gif cool.gif
  
Re: <Berger> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 20:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Berger SPAMERZEEEEEEEEE!
Zaraz rozdziabiecie następny wątek!! biggrin.gif
Konstruktywnie proszę, o feminiźmie lub jego braku u LWG załóż sobie nowy wątek. eusa_wall.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 20:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Właściwie to nie wiem, od kiedy, ale w każdym razie dowiedziałam się o tym przy okazji ulanowego testu, Berger.. lol.gif
Czyżbyś zapomniał o swoim ośmiopunktowym eusa_sick.gif biggrin.gif (równym mojemu) wyniku?
Liczę, że mnie tu wesprzesz na polu walki. biggrin.gif

Sorry, nie mogłam się powstrzymać, Prezesie. Z mojej strony End Of Off Topic. biggrin.gif
  
Re: Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 12:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Sorry, nie mogłam się powstrzymać, Prezesie. Z mojej strony End Of Off Topic. biggrin.gif


Właśnie, to jest jeden z podstawowych powodów męskiej irytacji!
Kobiety po prostu nie potrafią się powstrzymać od bezsensownych, podważających męski autorytet uwag!
eusa_wall.gif sad.gif
  
Re: <Marek D.> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 14:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




e tam da się z Kobieta po ludzku pogadać ... choć nie jest to łatwa czynność ala ... możliwa a nawet przyjemna ... jak zauważyła Dzika ... Kobiety myślą 4 "ośrodkami" ... a Facet 2 ... stąd różnice lol.gif wink.gif ... ale da się "zainspirować" wszystkie 4 ośrodki na raz ... tylko straszliwie męczące to jest ... ale ponownie powiem .. BARDZO przyjemne biggrin.gif ... dla obu stron ... choć trza uważać aby ośrodka nr 2 u Kobiety zbytnio nie angażować bo wtedy nie tyle wszystko trudne co ... tragiczne w skutkach może być wink.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <e X t 7 3> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 15:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




e X t 73 :
ale da się "zainspirować" wszystkie 4 ośrodki na raz

Jak sobie wyobrażasz zajmowanie się cipką i prowadzenie intelektualnej dyskusji z tą samą kobietą jednocześnie?shock.gif :D:D:D
Bo rozumiem, że jak mamy na myśłi stymulację mózgu, to chyba jakiś wysiłek intelektualny?
Moja wizja jest taka - stymulować się da jednocześnie osrodki 2, 3 i 4 cool.gif
Przy czym ze stymulacją ośrodka nr 2, jak słusznie zauważyłeś, to trzeba bardzo ostrożnie lol.gif
  
Re: <Kowal> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Panowie!!! Dzika podrzuciła wam ślepy tor, a wy ku jej radości nim podążacie!!! lol.gif cool.gif
  
Re: <Marek D.> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 15:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Co - zdaje się - świadczy o tym, że Maleństwo jest osobą inteligentną, pomimo że jest kobietą! lol.gif tongue.gif cool.gif
  
Re: Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
little_wild_girl :
Sorry, nie mogłam się powstrzymać, Prezesie. Z mojej strony End Of Off Topic. biggrin.gif


Właśnie, to jest jeden z podstawowych powodów męskiej irytacji!
Kobiety po prostu nie potrafią się powstrzymać od bezsensownych, podważających męski autorytet uwag!
eusa_wall.gif sad.gif

No cóż, nie wiem, czy w tym przypadku stwierdzenie jest trafne, ponieważ autorytetu Bergera raczej podważyć się nie da i na szczęście mało jest takich idiotów, którzy usiłowaliby to uczynić. cool.gif Poza tym, identycznie odpowiedziałabym na posta nierealistycznej feministki (przynajmniej z tego ulanowego testu) płci żeńskiej i płeć nie ma w tym wypadku nic do rzeczy. wink.gif Dokonałeś nadinterpretacji mojego zachowania. eusa_wall.gif Nie mogłam się powstrzymać, ale nie przed tym, co Ty wyjątkowo nietrafnie wywnioskowałeś, ale przed odpowiedzią na post Bergera, który był od początku do końca pytający. Fakt, mogłam na priwa, sorki, nie pomyślałam (wiem, brak pomyślunku to kolejna irytująca u kobiet rzecz, prawda, szowinisto? lol.gif lol.gif lol.gif ).


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Wtorek, 06 Stycznia 2004, 15:48, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <e X t 7 3> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Kobiety myślą 4 "ośrodkami" ... a Facet 2


O kurtka, naprawdę? shock.gif redface.gif Ja myślałam, że faceci mają......zdaje się, że przeceniłam Was wink.gif biggrin.gif .......ech, moja teoria, nad którą pracowałam całe życie, spełzła na niczym, och. redface.gif sad.gif
Objaśniając ją, facet ma 4,5 ośrodka:
1.mózg
2.penis
3.oczy
4.łapska
4,5.serce
Cytat:
ale da się "zainspirować" wszystkie 4 ośrodki na raz ... tylko straszliwie męczące to jest ..

Hehe, dla kogo męczące? wink.gif
Obie strony się „męczą”. biggrin.gif Kobieta musi na każdym kroku robić z faceta idiotę, jakim to on jest skutecznym i genialnym łowcą, uciekać przed nim, udawać niedostępną, trudną do zdobycia ofiarę, żeby tylko pomyślał (niesłusznie): „No, podziałało, jest moja. Jestem wielki”, tymczasem jeśli kobieta kocha, jest gotowa „tu i teraz”, ale...najpierw niestety musi pokazać mężczyźnie, że jest inaczej i uświadczyć go w jego talencie zdobywcy i swoich wzorowych "obyczajach". cool.gif
To jest dopiero męczące, ech. doubt.gif confused.gif
Cytat:
... choć trza uważać aby ośrodka nr 2 u Kobiety zbytnio nie angażować bo wtedy nie tyle wszystko trudne co ... tragiczne w skutkach może być

Tu się zgadzam całkowicie. biggrin.gif lol.gif W wypadku, gdy ośrodek nr 2 zostanie zbytnio pobudzony, ukochana jest gotowa zepchnąć Cię w przepaść na wycieczce w Tatrach, co by udowodnić sobie, innym, a przede wszystkim Tobie wink.gif , jak bardzo ją kochasz. To są właśnie te tragiczne skutki...patrz np. taka Balladyna. crazy.gif
  
Re: Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 16:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Autorytetu Bergera raczej podważyć się nie da i na szczęście mało jest takich idiotów, którzy usiłowaliby to uczynić.


Jakiego znowu autorytetu, kurka???!!! shock.gif shock.gif shock.gif
  
Re: <Kowal> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




może jednocześnie nie jest precyzyjnym pojęciem wink.gif ... powiedzmy w bliskich nawet bardzo odstępach czasu lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 17:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




cóż facet jako zdobywca musi mieć ograniczone "czucie" w innych ośrodkach ... tak ze w zasadzie "odczuwa" dwoma ... no może trzema wink.gif zgodnie z Twoja nomenklaturą ... 1. 2. 3. ... co do 4 ... hmmm może częściowo to Kobiety są bardziej wrażliwe na dotyk cool.gif ... faceci są wzrokowcami ... a co do serca ... hmmm to akurat ewolucyjnie jest organ u mężczyzny skazany na zagładę wink.gif ... wynika to z przystosowania do środowiska w jakim przyszło mu żyć lol.gif ... Kobieta to najniebezpieczniejszy przeciwnik ... jak mężczyzna okazałby słabość (co niestety wielu braciom się przydarzyło biggrin.gif ) skazany zostałby na zrugowanie do pośledniej w naturze roli ... łowcy i ogiera lol.gif

oki a co do tych talentów Pań w "udawaniu" ... oj zdziwiłabyś się co facet z Kobietami potrafi zrobić cool.gif ... cóż musisz czasem przyjąć, że i ofiara (mężczyzna w naszym przypadku wink.gif ) zostaje łowcą i rozgrywającym ... fakt większość z nas idzie jak ślepcy nie widząc gry jaką toczą Panie ... lub godząc się na takie warunki ... acz należy bez bicia przyznać, iż miła jest ta gra wink.gif
  
Re: Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Panowie!!! Dzika podrzuciła wam ślepy tor, a wy ku jej radości nim podążacie!!! lol.gif cool.gif

Tia, „ślepy tor”. cool.gif Oświeciłam ich i oślepli, a Ty zazdrosny jesteś i tyla, że przyjęli tor feministki cool.gif , szowinisto. wink.gif
No cóż, Twoja „papugo-wigilijno-szowinistyczna” wink.gif teoria widać nie trafiła w ich gusta tak, jak moja teoria „czterech ośrodków” cool.gif być może dlatego, że obrośnięte w piórka kobiety nie mieszczą się w ramach ich pojęcia o estetyce. biggrin.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Szowinistycznie... Czyli badani
PostWysłano: Wtorek, 06 Stycznia 2004, 21:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




to zaczyna się wymykać spod kontroli ... Marek jako Moder mógłbyś Kobiety do porządku przywołać cool.gif wink.gif lol.gif
  
Szowinistycznie... Czyli badania nad naturą kobiet
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010