Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Perełki w Sieci -> mini-bikini ;), sth for bad boys Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 13:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




http://www.the-bikini.com/galleries-minimicro/



czekam na pierwszy post od EDDY`iego w ktorym stwierdzi:

ZBOCZUCH !!!
  
Re: <hardtmuth> mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Tym razem ja go uprzedzę lol.gif :

ZBOCZUCH !!
  
Re: mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 18:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




o nie o nie, shame on me !!! ;d;d;
  
Re: <hardtmuth> mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no to ja zaczne
wcale nie jestes ZBOCZUCH
to całkiem ładne zdjecia :]
update
o cholera wujek mnie uprzedził
  
Re: mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ale jeszcze \o/ Tomasz \o/ nic nie skomentowal !!!

czekamy ! lol.gif
  
Re: <hardtmuth> mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Może jestem dziwny,ale mnie nie wszystkie zdjęcia się podobają.Ale niektóre to bardzo ładne zdjecia biggrin.gif

Pozdrawiam
  
Re: <szaman82> mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 12:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Mały zboczek. tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif wink.gif
  
Re: <szaman82> mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




jak sie zapusciles sie na bikini dla facetow to Cie doskonale rozumiem...
  
Re: <hardtmuth> mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kobieta_strzelec
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #547
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Jednego nie rozumiem. Po co komu tych kilka sznureczków, skoro one niczego nie zasłaniają? I te wystające włosy łonowe eusa_sick.gif
  
Re: mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 12:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nie marudzic...ogladac ! ;)
  
Re: <hardtmuth> mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Tak,przeglądałem, też bielizne dla facetów i powiem szczerze,że czasem wydawało mi się,że jest to damska bielizna!Myślałem,że cos się tu komus pomieszało.Niektóre damskie są baardzo ciekawe,a niektóre nieee,ale i tak cała kolekcja jest na ``plus`` eusa_clap.gif

Pozdrawiam
  
Re: mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




czyli nikogo puki co nie zgorszylem zbytnio....a nie nie nie, komus sie nie spodobalo ... biggrin.gif
  
Re: mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
ale jeszcze \o/ Tomasz \o/ nic nie skomentowal !!!

czekamy ! lol.gif


co ma wisieć nie utonie wink.gif
na gg dzisiaj ze mnie zboczucha zrobił, tylko nie wiem czemu shock.gif crazy.gif
  
Re: <Bzdury> mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




mi tez na gg napisal ze jestem zboczuch, a sam nie lepszy tylko nie chce sie przyznac ;)
  
Re: mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




kobieta_strzelec :
Jednego nie rozumiem. Po co komu tych kilka sznureczków, skoro one niczego nie zasłaniają? I te wystające włosy łonowe eusa_sick.gif


moze to proba przeskoczenia przepisow obyczajnych zakazujacych pelnej ekshibicji na plazach? wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Środa, 31 Grudnia 2003, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kobieta_strzelec
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #547
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Zamiast przeskakiwać przepisy lepiej je zmienić. Ja nie widzę niczego złego w nagości. W końcu tak nas Pan Bóg stworzył.
  
Re: mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Środa, 31 Grudnia 2003, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




kobieta_strzelec :
Zamiast przeskakiwać przepisy lepiej je zmienić. Ja nie widzę niczego złego w nagości. W końcu tak nas Pan Bóg stworzył.


Czyli że chcesz, żeby zalegalizować łażenie nago np. w takich supermarketach (jestem za, ale taki wręcz nakaz biggrin.gif wprowadziłabym tylko facetom, nagość kobiet nie jest mi absolutnie do niczego potrzebna)? biggrin.gif lol.gif lol.gif

A na powagę...
Sorry, ale do odpowiedniego obchodzenia się z nagością potrzeba odrobiny inteligencji i zdrowia psychicznego, a mało kto to potrafi. wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> mini-bikini ;), sth for bad boy
PostWysłano: Środa, 31 Grudnia 2003, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




napewno za dobry pomysl to nie bylby, bo...faceci to wzrokowcy przeciez... smile.gif i na widok kobiety rozne rzeczy moglby sie dziac, a zreszta jak by to sie stalo standardem to co byloby ta mala tajemnica, do ktorej trzeba od czasu uzywac wyobrazni...
  
Re: mini-bikini ;), sth for bad boy
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 01:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
napewno za dobry pomysl to nie bylby, bo...faceci to wzrokowcy przeciez... smile.gif i na widok kobiety rozne rzeczy moglby sie dziac,


To przeca mówię, żeby nago chodzili tylko faceci. biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: mini-bikini ;), sth for bad boys
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 02:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




a mi sie podobaja .........

a te modelki jakies nie wymiarowe....... lol.gif
  
mini-bikini ;), sth for bad boys
Forum dyskusyjne -> Inne -> Perełki w Sieci

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010