Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Witam... Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Piątek, 04 Kwietnia 2003, 23:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Eeeeee, witam serdecznie i uprzejmie wszystkich który nicki już skąś znam i tych których nie znam.

Ja osobiście niedlugo uzupełnię swój profil, o znane większości dane, ale dziś jest juą za późno:)
  
PostWysłano: Piątek, 04 Kwietnia 2003, 23:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Eeeeee, witam serdecznie i uprzejmie wszystkich który nicki już skąś znam i tych których nie znam.

Ja osobiście niedlugo uzupełnię swój profil, o znane większości dane, ale dziś jest juą za późno:)

mam nadzieje, ze dobrze zrobilem zapraszajac Cie tutaj ;p
  
PostWysłano: Niedziela, 06 Kwietnia 2003, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Roody102
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #16
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Nie rosnie, nie rosnie. Depeel mi styka a jak pada to na Wyborczą czasem coś spłodzę. Tu to mnie raczej nie uświafdczycie, bo się doba nie rozciagnie. Bawcie się dobrze.
  
PostWysłano: Niedziela, 06 Kwietnia 2003, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Roody102 :
Nie rosnie, nie rosnie. Depeel mi styka a jak pada to na Wyborczą czasem coś spłodzę. Tu to mnie raczej nie uświafdczycie, bo się doba nie rozciagnie. Bawcie się dobrze.

jak bedzie Ci sie nudzic albo bedziesz miec dobry humor, to wpadnij na heh.pl =]
  
PostWysłano: Niedziela, 06 Kwietnia 2003, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Roody - jaki masz ladny podpis ;P
  
Re: Witam...
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Kwietnia 2003, 07:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Noemi_best :
chcialam powiedziec, ze jestem jedyna kobieta zarejestrowana na tym portalu :D chyba... ;P


Już nie ;-)))
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Kwietnia 2003, 11:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




sami swoi, jak miło :-D
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Kwietnia 2003, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




ja sie ciesze, ze nas - kobiet - jest coraz wiecej!!! :P
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Kwietnia 2003, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




i tak nie bedzie Was wiecej hahaha :D.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Kwietnia 2003, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




hahaha - skad wiesz, ze nie bedzie? :>
  
Re: Witam...
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 01:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Roody102
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #16
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




O, widze ze nas tu coraz wiecej. Jak sie Alex nie sprezy z tym serwerem nowym, to sie niedlugo obudzi z reka w nocniku ;-)))
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 04:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja tu się obudziłem z ręką w nocniku i teraz muszę nadrabiać zaległości co by za nowicjusza nie robić. ;)
Swoją drogą to o tym forum dowiedziałem się z postu Roogego na d.pl. To forum ma kiepski skrypt, ale chociaż szybko chodzi.
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




gdzie Roody napisales o moim forum? ;-)

Tirinti, ja tego skryptu nie robilem, ja go udoskonalam w takim stopniu na ile mozna i na ile umiem, szczerze, to nie widzialem jeszcze nigdzie podobnego fora do d.pl, wiec nie marudz :P


Ostatnio zmieniony przez EDDY dnia Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 13:22, w całości zmieniany 1 raz
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 13:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sophers
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #31
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Jakoś się w tym wszystkim nie moge połapać. D.pl jednak bardziej funkcjonalne są ;-)

Tak czy siak: Dzień dobry bardzo :)
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




http://dyskusje.pl/showflat.php?Cat=&Board=dyskusje&Number=547904&page =0&view=collapsed&sb=5&part=6 Jak masz inną konfiguracie ilości wiadomości na stronie to będzie błąd, to jest przy samym końcu wątku.

A dpl bazują na wwwthreads, na tym samym jest polskie forum Tom's Hardware Guide. W serwisie podałem Ci link do striby z tantym skryptem. Niestety kosztuje 199$. Ale w porównaniem z kosztem utrzymania serwera to chyba niewiele. W razie czego może jakaś zrzutka 200 userów po 1$.
  
PostWysłano: Środa, 09 Kwietnia 2003, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




dlatego wlasnie uwazam ze skrypt od d.pl jest unikalny, bo zadko takie sie spotyka, a wiekszosc for jest na phpBB, ale EDDY i tak niezle wykombinowal i przerobil to forum, jeszcze pamietam poczatki, z jakies 3 lata temu tego forum kiedy tylko EDDY i ja na nim bylismy i testowalismy :D:D.
  
PostWysłano: Środa, 09 Kwietnia 2003, 15:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
dlatego wlasnie uwazam ze skrypt od d.pl jest unikalny, bo zadko takie sie spotyka, a wiekszosc for jest na phpBB, ale EDDY i tak niezle wykombinowal i przerobil to forum, jeszcze pamietam poczatki, z jakies 3 lata temu tego forum kiedy tylko EDDY i ja na nim bylismy i testowalismy :D:D.

3 lata temu? ;P
  
PostWysłano: Środa, 09 Kwietnia 2003, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




to mialo byc dla bajeru, dlugi testing :FD
  
Witam...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010