Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Metallica;-))))) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Metallica;-)))))
PostWysłano: Czwartek, 24 Kwietnia 2003, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




No tak , wiadomo o czym będzie ten wątek , może jak mi się uda Eddy'ego przekonać to całe forum o Metallice tu założę - ściągnęłabym znajomków z innego forum ktoore padło ;-)))]
A na początek pytanie za 100 punktów: kto chce bilet na Metaillce na koncert w Berlinie 7 czerwca??? Mam \znajomka ktoory będzie kupował z Metclubu i potrzebuje chętnego do pary , bo tam podwoojne bilety sprzedają...
Proszę o szybką odpowiedź!!!!
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Kwietnia 2003, 15:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




za ile? jak dojechać? i wogole trocche wiecej szczegolow?
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Kwietnia 2003, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ok. 200 zeta , dojazd we wlasnym zakresie , koncert w Berlinie 7 czerwaca:-)))
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Kwietnia 2003, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Cena iście zaporowa... szczególnie że dojazd wyniesie drugie tyle pewnie... zapytam jednego kolegi co ostatnio nie mógł jechać... może on, ale ja na 90% odpadam... crazy.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Kwietnia 2003, 19:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pszemek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #53
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Niestety z braku sponsora ja tez odpadam sad.gif Ale oczekuje pelnej relacji wink.gif
  
PostWysłano: Piątek, 25 Kwietnia 2003, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Od razu dojazd drugie tyle... a stopem nie łąska pojechać???
A relacja będzie super hiper wypasiona na pewno :P
  
PostWysłano: Piątek, 25 Kwietnia 2003, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Od razu dojazd drugie tyle... a stopem nie łąska pojechać???


Jestem zwolennikiem stopów, ale nie jeśli musze być o jakiejś konkretnej porze... Musiałbym na wszelki wypadek wyjechać na dwa dni przed koncertem... Poza tym w Niemczech stopa ciężko by mio było złapać a raczej powiedzieć gdzie, bo ja jestem anglo - języczny :P
  
PostWysłano: Piątek, 25 Kwietnia 2003, 13:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*dudim*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #60
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Kurde Mi co tak drogo za ten bilet, no badz że człowiekiem lol.gif lol.gif
  
PostWysłano: Piątek, 25 Kwietnia 2003, 19:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




No przeca to nie ja ustalam ceny , jakby to ode mnie zależało , to każdy fan M. wchodziłby na koncert po zdaniu małego testu z wiedzy o zespole - zdał - wchodzi , nie zdał - kupuje bilet :P
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Aaaargh... wychodzi nha to ze teraz ja mogę szukać biletu... kumpel siakieś problemy ma i nie może siem z metclubem skontaktować sad.gif , teraz ja napisałam do tego gostka ktoory szuka osoobki na wspoolny bilet.... masssakrra...MUSZĘ być na tym koncercie , Metallica w tym roku do Polski jusz nie przyjedzie.... sad.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 10:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




to juz jakis nalog z Twojej strony, chodzisz na wszystkie imprezy w Polsce wink.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 10:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Metallica będzie w Berlinie , a to siakieś 200km od Polski jest biggrin.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 11:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




A ta akcja "Metallica w Polsce" to padła bez rezultatu??
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Niestety , w tym roku M w Polsce nie wystąpi - Lars siem na ten temat wypowiadał ;-(
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*dudim*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #60
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Kurde ale była by rzeźnia jakby w polsce zagrali, ale trudno moze w następnym roku wink.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 12:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Niestety , w tym roku M w Polsce nie wystąpi - Lars siem na ten temat wypowiadał ;-(


Pewnie za malo pieniazkow by tu zarobili crazy.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




*dudim* :
Kurde ale była by rzeźnia jakby w polsce zagrali, ale trudno moze w następnym roku wink.gif


Tiaaa... a jako support mogłoby Sweet Noise zagrać :-))))To byłby mooj koncert marzeń ;-)))
Ale Magic Metallicy nie lubi , nie wie co dobre , chociaż trwa w uwielbieniu dla starego Guns N' Roses , tak jak ja... dobrze że chociaż Glaca docenia najlepszą kapelę swiata ;-P

Mike - to nie o pieniążki a o grafik trasy koncertowej chodzi - jakby w czerwcu w Polsce był taki festiwal jak Rock am Ring to by wystąp[ili , bo mają zaplanowaną trase tylko po festiwalach ;-(((
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 12:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




to nie o pieniążki a o grafik trasy koncertowej chodzi - jakby w czerwcu w Polsce był taki festiwal jak Rock am Ring to by wystąp[ili , bo mają zaplanowaną trase tylko po festiwalach ;-(((

Ok ok... Dałem upust mojemu irracjonalnemu wkurzeniu na materializm twórców muzycznych tongue.gif ... Wiem, że grają po festiwalach... Ale ja bym wolal jako ich support Vader`a albo Toola, albo najlepiej to Metalllica z Ozzym (ciekawe czy by rozmawiali z Newstedem?)
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Nieneienie , Tool nigdy więcej nie powinien grać jaki support!!! Tylko jako gwiazda wieczoru , ich koncerty za bardzo na człowieka wpływają !!!
A M z Ozzym sobie nie wyobrażam , no bo kto miałby grać jako support??? to jusz nie te czasy że chłopaki grali 45 minut przed Gwiazdą Wieczoru Szalonym Ozzym (wtedy jeszcze w wieku nie wykluczjącym szaleństw , chociaż na koncercie w Spodku w zeszłym roku zdziwiłą mnie niezła kondycja staruszka :P )
A Vader to jako support przed Slayerem może grać , a nie Metallicą - troszkę jednak siem rozeszli muzycznie.... SN byłoby akurat :-)))) Poza tym jusz napisałm ze to mooj koncert marzeń ...
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 14:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




E tam ja nie mielem na mysli supportu w trdycyjnym znaczeniu tego slowa, a raczej festiwal na ktorym wystapilyby te kapele.

A M z Ozzym sobie nie wyobrażam , no bo kto miałby grać jako support??? to jusz nie te czasy że chłopaki grali 45 minut przed Gwiazdą Wieczoru Szalonym Ozzym
A przecież na Ozzfescie wszystkie kapele rowne sa. No oczywiscie Ozzy jest gwiazda, ale nie w takim zwyklym znaczeniu...

Poza tym TEORETYCZNIE żaden zespol nie przystoi do drugiego; Tool, Ozzy, Metallica, Vader - wszyscy się od siebie rożnią dość bardzo. Jedna cecha wspolna to jakosc ich wykonań, wysoki poziom oraz profesjonalizm.

A M z Ozzym sobie nie wyobrażam , no bo kto miałby grać jako support??? to jusz nie te czasy że chłopaki grali 45 minut przed Gwiazdą Wieczoru Szalonym Ozzym

Mówi tak że go nie można zrozumieć, nie pamieta tekstow i czyta je z monitora, ale spiewa rownie dobrze jak kiedys...
  
Metallica;-)))))
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010