Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Metallica;-))))) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 08:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Na www.allmetallica.com można posłuchać (a nawet ściągnąć ;-P ) nowego kawałka M. "Frantic" zagranego na MTV Metallica ICON - a w sobotę o 20:00 na polisz MTV będzie można ten koncert obejrzeć na właśne oczęta !!!!! Jejejejejejeje biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 11:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Mike :
Ale ja bym wolal jako ich support Vader`a albo Toola, albo najlepiej to Metalllica z Ozzym (ciekawe czy by rozmawiali z Newstedem?)


tool - jak najbardziej! a do tego deftones jako support. i metallica nie musi sie wysilac na odstapienie od "grafiku" biggrin.gif
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Heh...nie widziałm jeszcze Deftones live , ale z tego co widziałam na MT2 to ich koncerty muszom być świetne... A zobaczyć Toola jeszcze raz na żywo...moje marzenie...
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 13:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Może za rok na naszym Woodstocku :P

A BTW widzieliście ankietę na wosp.org.pl ?? Zastanawiaja sie nad oplatami na Woodstocku
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2003, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hej !!! czy ktoś może podać mi linka do najnowszej piosenki Metallica... S.T angel >>>> PLEASE
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 10:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




St. Anger - odpalasz Kaaze i ściągasz , potem słuchasz , potem idziesz do sklepu i kupujesz za niecałe 50 zeta płytę z DVD biggrin.gif tongue.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




dobra odpowiedz :) MI
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 18:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




A dziękkuję z uznanie wink.gif biggrin.gif
  
Metallica;-)))))
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010