Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Samotność Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <little_wild_girl> Samotność
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




zawsze mozemy polaczyc sily i stworzyc
"Poradnie psychologiczna dla uzaleznionych, znerwicowanych, zdemoralizowanych itp. uzytkownikow heh'a"
lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <Noemi_best> Samotność
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Będziemy miały duuuuuuuuuuuuuuużo klientów. biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Samotność
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 12:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




kazia :
A samotność - gdzieś już o tym było,


hehe, temat bedzie i tak zawsze wracal wink.gif
  
Re: <Kazan> Samotność
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 15:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie spędzałem wprawdzie sylwestra z osobą, z którą najbardziej bym pragnął, tym niemniej spędziłem go w gronie przyjaciół w ładnym miejscu, więc nie narzekam. Może jeszcze tam wrócę - jest to sympatyczna agroturystyka pod Trzcianką, wokół las, a pod lasem wybieg dla koni. Można jeździć. smile.gif
  
Re: Samotność
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 15:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :
wokół las, a pod lasem wybieg dla koni. Można jeździć. smile.gif

Berger, Ty lepiej nie. cool.gif
W lesie więcej korzeni niż na łączce. lol.gif lol.gif
  
Re: <Berger> Samotność
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 15:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Jak na razie, to jesteś jedynym zadowolonym, przynajmniej Tobie się udało chociaż w części, a tą najważniejszą osobę proponuję tam kiedyś zaprowadzić i wszystko będzie jak trzeba.

Właśnie teraz sobie wspominam moje poprzednie sylwestry, zawsze na sali i parkiet nasz przez 10 godzin, wychodziliśmy razem z orkiestrą, ale ona zawsze pod koniec przynajmniej grała wyłącznie dla nas (nie wiem ile to kosztowało) - ale było ekstra ... no cóż ... tak bywa.
Jestem jak zwykle dobrej myśli i już nie pozwolę sobie zepsuć kolejnych, w życiu !!!!
  
Re: <little_wild_girl> Samotność
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A od czego toczek lub kask? Ale raczej bym nie jeździł po lesie, lecz w granicach wybiegu, a tam jest trawa. smile.gif
  
Re: Samotność
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 15:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :
A od czego toczek lub kask?

No, Wuj Zed twierdzi, że od
Wujek Zed :
wkurwiania
.

Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać. biggrin.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Samotność
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 16:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




kazia :

Jestem jak zwykle dobrej myśli i już nie pozwolę sobie zepsuć kolejnych, w życiu !!!!

No ba, Berger nie jest jedyna zadowoloną z Sylwestra osobą. biggrin.gif Mi nie zepsuł humoru ten pijany zboczuch. Nie można się dać złemu humorowi. biggrin.gif
To chyba ja mu krwi napsułam, i o to chodziło. biggrin.gif
Ostatnio jestem przekomarzającym się diabełkiem. biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> Samotność
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Niech Ci będzie, Maleństwo. Po trosze od wkurwiania, ale po trosze jednak też od bezpieczeństwa! cool.gif
  
Re: <Berger> Samotność
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 16:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




No i widzicie, jak pięknie z Tatą na kompromisy wychodzimy? cool.gif
  
Re: <kazia> Samotność
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja generalnie jestem niezadowolony z całego zeszłego roku. Perspektywy na przyszły wcale nie są lepsze. Tak więc sylwester był dla niezbyt szczęśliwym dniem.
  
Re: <Tirinti> Samotność
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 17:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ale Ty, Tirinti, chyba zawsze jesteś niezadowolony i tak naprawdę byłbyś nieszczęśliwy, gdyby Cię kiedyś przez przypadek cosik zadowoliło. biggrin.gif cool.gif lol.gif
  
Re: <Berger> Samotność
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja zwykle byłem zadowolony.
  
Re: <Tirinti> Samotność
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Cóż, errare humanum est. No to może pocieszy Cię, że kolejny rok lepszym może okazać się być?
  
Re: <kazia> Samotność
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 10:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




zaraz zaraz! ja tez jestem zadowolona z mojego sylwka tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <Noemi_best> Samotność
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Ja nie lubię siedzieć w domku, więc dla mnie takie "sylwki" nie stanowią atrakcji. Ale skoro ci się udał - to moje eusa_clap.gif uznanie, jednak sama wolałabym się gdzieś zabawić - dla mnie czas zbyt szybko już ucieka lol.gif lol.gif
  
Re: Samotność
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 14:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




kazia :
dla mnie czas zbyt szybko już ucieka lol.gif lol.gif

Rozumiem, że odkryłaś, ile można było zrobić, a się nie zrobiło, więc chcesz żyć pełnią zycia, bo z perspektywy lat widzisz, "jak to szybko czas leci" i chcesz jak najlepiej wykorzystać życie. biggrin.gif
Grunt to dobry humor i jest się wtedy młodym "jakróżykwiat" w każdym wieku. cool.gif Tak mówił tamten wierszyk Bergera. wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> Samotność
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
... Rozumiem, że odkryłaś, ile można było zrobić, a się nie zrobiło, więc chcesz żyć pełnią zycia, bo z perspektywy lat widzisz, "jak to szybko czas leci" i chcesz jak najlepiej wykorzystać życie. ...

Wiesz nauczyłam się niczego nie żałować, ale my tu mówimy o sylwestrach - na tych zawsze szalałam - w dobrym znaczeniu - a w tym roku mi tego bardzo brakowało, dlatego już na kolejny musieliby mnie "przywiązać".
Cytat:
Grunt to dobry humor i jest się wtedy młodym "jakróżykwiat" w każdym wieku.

Takie podejście do życia jest potzrebne niezależnie od wieku, zestarzeć się można nawet mając 20 lat, ciepło i radość trzeba mieć w sobie, tego nie rozdaje się w prezencie od życia.
  
Re: Samotność
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 16:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Grunt to dobry humor i jest się wtedy młodym "jakróżykwiat" w każdym wieku. Tak mówił tamten wierszyk Bergera.


A który to mój wierszyk mówił o młodości, humorze i róży kwiecie??? eusa_eh.gif
  
Samotność
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010