Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Abuuu Matrix 23 maja abuuu Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Noemi , nie przejmuj sie ,nawet ja nie wiem ile w końcu Eddy ma lat , chociaż siem domyślam ...
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




mozesz sie domyslac, ale po cichu tongue.gif
zreszta, czy to takie wazne? wink.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

chociaż siem domyślam



ja tyz sie tylko domyslam tongue.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

zreszta, czy to takie wazne?



a pewnie, ze wazne tongue.gif

ale dobra, skonczmy te rozmowy o szanownym panie adminie, bo zaraz nam tu posty pokasuje tongue.gif wink.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




juz za 3 tygodnie! hehehe, nie moge sie doczekac ;-)
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 09:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




To znaczy, że ja najstarsza jestem? ;-)))

Jeszcze 16 dni i premiera w Heliosie cool.gif Jajo, jajo, jajo wielkie jaaaajo znoszę :>
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Drodzy Państwo Wy strasssszzznie młodzi jesteście lol.gif nie będę ukrywał swojego szacownego wieku (jak Kolega EDDY) i powiem ja w październiku będę miał 30 lat biggrin.gif
ale Panie mówią ze przystojny ze mnie gość i wyglądam na 26 góra 27 lat ... może przez wysportowaną sylwetkę .... a co pochwale się biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif cool.gif tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
Drodzy Państwo Wy strasssszzznie młodzi jesteście lol.gif nie będę ukrywał swojego szacownego wieku (jak Kolega EDDY) i powiem ja w październiku będę miał 30 lat biggrin.gif
ale Panie mówią ze przystojny ze mnie gość i wyglądam na 26 góra 27 lat ... może przez wysportowaną sylwetkę .... a co pochwale się biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif cool.gif tongue.gif

jak sie spotkamy, to Ci powiem ile mam lat biggrin.gif
BTW niezla reklama wink.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




heeee tia ... to podstawa obrotu nie tylko gospodarczego biggrin.gif
  
PostWysłano: Piątek, 09 Maj 2003, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Ale mi fajnie! Mam już bilety na Macierz - Reaktywacja wink.gif na piątek, 23 maja na 17.15 a potem pod wrażeniem filmu pójdziemy pić biggrin.gif
Jeden minus - w lublinie niema premiery jako takiej confused.gif i film "pojawia się" o 9.00 i go będą puszczać długi czas smile.gif . Ale jestem normalnie nakręcony tym filmem. Do tego za tydzień będę miał gr "Enter the Matrix" to już wogóle....
  
PostWysłano: Sobota, 10 Maj 2003, 03:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Matrix has me ;)) Mam pod oczami takie podkowy, ze w Pacanowie zrobilabym furrore ;) A spac sie nie chce... Jeszcze 12 dni ;)
  
PostWysłano: Sobota, 10 Maj 2003, 04:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




cwaniaczkowie! to wychodzi na to, ze "matrixa" obejrzycie godzine wczesniej niz ja! sad.gif to nie jest fair! ach, gdzie te czasy, kiedy polskie premiery byly piec lat po zachodnich smile.gif zdarzalo sie droga mlodziezy, oj zdarzalo sie i dluzej czekac.

wlasnie sobie w tv obejrzalem "existenz" w ramach przygotowan do "matrixa"
  
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2003, 13:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




mam dla was mala niespodzianke, kilka trailer'ow :P
www.heh.pl/triniti_08.05.03.mov - 10.06 MB
www.heh.pl/morpheus_08.05.03.mov - 9.23 MB
  
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2003, 15:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Jusz zasysam ;-]]]
  
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2003, 16:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Ja tez siorbię równo ;-))))
  
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2003, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




ano obejrzyjmy..
  
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2003, 17:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




musze tera poglowkowac jak skopiowac tych gosci w doklejanych dreadach, bo "grab" nie dziala na selekcje z tego klipu eusa_wall.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2003, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




a ja sobie bardziej filmu nie bede psul... nie chce nic wiedziec juz na temat drugiej Macierzy crazy.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2003, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Ja już od około 2 tygodni nie próbuję dowiadywać się niczego więcej o tym filmie :) mimo że (jak mi się wydaje) mniej więcej już wiem o co będzie tam chodziło i co i jak confused.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2003, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




a ja mam juz bilety na noc z czwartku na piatek na "Matrixa",
juz sie niemoge doczekac biggrin.gif
  
Abuuu Matrix 23 maja abuuu
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 2 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010