Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Czekanie na DVD :-)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Czekanie na DVD :-)
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Mamy rok nowy, minęło już trochę czasu odkąd ten temat poruszany był po raz ostatni, więc nieśmiało /Kwiatka i innych mogacych coś wiedzieć/zapytam znowu....
Kiedy jest planowane wydanie DVD z zapisem listopadowego koncertu w Stodole?
Mówiło się też kiedyś o "Cantigas"... :-)
Czy te zamierzania są jeszcze w ogóle aktualne?
  
Re: Czekanie na DVD :-)
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 00:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem kiedy, co i jak, ale boje sie o swoj wyglad! Bo wiecie, nosek mialam sie upudrowany i nie wiem jak ja bede mogla z tego z twarza wyjsc. Strasznie mi to doskwiera i po nocach nie spie... lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif eusa_wall.gif
  
Re: <Alicja> Czekanie na DVD :-)
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 00:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Więc kiedy się wreszcie ukaże proponuję Ci Alu .... nie kupować wink.gif... Wtedy będziesz spała słodko :-))) A kasa zaoszczędzona na następny koncert!!! smile.gif
  
Re: Czekanie na DVD :-)
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Nie po to jechalam na ten koncert, zeby plyty nie kupowac. I jeszcze tyle stania na zimnie...
Jakos bede musiala przezyc wink.gif
  
Re: Czekanie na DVD :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 01:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pan.pasztet
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #363
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Nie po to jechalam na ten koncert, zeby plyty nie kupowac. I



w sensie chcesz plyte z nagraniem Cantigas...??
  
Re: Czekanie na DVD :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 01:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




No nie. Akurat chodzilo mi tu o Stodole i Pudli. Chociaz na Cantigas tez wartobyloby sie zalapac biggrin.gif cool.gif
  
Re: <Alicja> Czekanie na DVD :-)
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 02:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pitt
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #326
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




ooo mi tez sie marzy to dvd!

zwłasza clipy w dobrej jakosci!

a przy zapowiedziach ze maja powstac kolejne do "ws" ( w sumie nie widzialem zeby ktos wydawal tyle klipów do jeden płyty - kiedys mnie a.lennox interesowała i ona zrobila do wszytkich ze swoje płyty "diva" ale tak to nie słyszałem) to poczekam ...:) aby miec wszytko od poczatku i oko cieszyc!
  
Re: Czekanie na DVD :-)
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 02:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Pitt :
( w sumie nie widzialem zeby ktos wydawal tyle klipów do jeden płyty - kiedys mnie a.lennox interesowała i ona zrobila do wszytkich ze swoje płyty "diva" ale tak to nie słyszałem)


Lech Janerka przeca ma interpretacje filmowa do calej plyty "Fiu Fiu". Choc to nieco inna bajka i koncept wink.gif
  
Re: Czekanie na DVD :-)
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 02:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




sonic youth też sfilmowali całe "goo"...
wiem, że offtopic, ale nie mogłem się powstrzymać (:
  
Re: Czekanie na DVD :-)
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




oho, a dla mnie 5 didełoklipów ( wink.gif ) z 'mutter' rammsteina (na 11 utworów na płycie) to już było dużo confused.gif


na dividi czekam i kupić nie omieszkam. :)
  
Re: Czekanie na DVD :-)
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 23:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




czekam nadal...
może ma ktoś jakieś niusy do zaprezentowania na ten temat?

[btw - skoro püdelsi mają nakręcić jeszcze trzy klipy to pewnie trochę sobie poczekamy:/ przypuszczam, że bez nich nic nie wypuszczą]
  
Re: <scum> Czekanie na DVD :-)
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 23:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




nie wypuszczą, bo nowe klipy mają się ukazać na tymże diwidi confused.gif

o dvd nie wiem nic, ostatni nius, jaki zaobserwowałam na pudlowej stronie to pokój mm ;)
  
Re: Czekanie na DVD :-)
PostWysłano: Sobota, 14 Lutego 2004, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




opfer :
ostatni nius, jaki zaobserwowałam na pudlowej stronie to pokój mm ;)


w którym generalnie sobie siedzę. i drapię się w powiekę. kiedyś maga zajrzała i ktoś jeszcze, chyba malena, ale pewien nie jestem. imiona i xywy kiepsko mi wchodzą, lepiej wychodzą crazy.gif
  
Czekanie na DVD :-)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010