Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> tylko tutaj Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 15:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :

A co do Maleństwa, to zapewne chodzi o wypowiedź, że jest ,,dobrym duszkiem heha". Też mi było przykro, że jej nie zauważyła. sad.gif wink.gif


Łoj, nie wiedziałam, że było Ci przykro. sad.gif
Zauważyłam, zauważyłam, ino siem spaliłam. redface.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 15:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A nie zauważyłaś oczka? Ale, OK, Maleństwo nie róbmy już spamu!!! eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :
nie róbmy już spamu!!! eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif

Bergusiu, jak to zdanie niezwykle brzmi w Twoich ustach (czytaj:klawiaturze). biggrin.gif Ty chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś po Sylwku. wink.gif wink.gif wink.gif biggrin.gif

Czemu nie róbmy? wink.gif biggrin.gif lol.gif
Moderatorka jest póki co za, więc chulaj dusza, pikła ni ma i licznik nabijaj!biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Niby dlaczego niezwykle??? shock.gif shock.gif eusa_eh.gif eusa_eh.gif
Spoko, wytrzeźwiałem, nawet wczoraj kaca nie miałem. biggrin.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
A nie zauważyłaś oczka? Ale, OK, Maleństwo nie róbmy już spamu!!! eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif

Dziękuję za utrzymywanie porządku.
Cytat:
... Czemu nie róbmy?
Moderatorka jest póki co za, więc chulaj dusza, pikła ni ma i licznik nabijaj!

Czy ja powiedziałam, że jestem ZA ???, czy tylko stwierdziłam, że spamerzy się poprawią i nie trzeba wycinać postów !!!! shock.gif
Czytaj dokładnie, bo bedę wycinać twoje własne spamy, w twoim własnym wątku wink.gif
  
Re: <kazia> Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 16:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jejuśku, Kaziu, chyba nie zrobisz tego naszemu Maleństwu!!! Obiecuję, że ją przypilnuję! cool.gif cool.gif cool.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Jejuśku, Kaziu, chyba nie zrobisz tego naszemu Maleństwu!!! Obiecuję, że ją przypilnuję! cool.gif cool.gif cool.gif

Podejmujesz się, Bergusiu zadania o bardzo wysokim stopniu trudności. biggrin.gif
Zawsze był ogromny problem z upilnowaniem mnie. cool.gif Gdy miałam trzy latka na chwilę spuścili mnie z oka, a ja już pofrunęłam na drugi koniec Konina do mojej babci, przemierzając najruchliwsze ulice w centrum miasta. biggrin.gif lol.gif lol.gif

No chyba że po dupsku mi. biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif

P.S. Kurdę, ten cukierek barwi język na niebiesko, łeee...
tongue.gif crazy.gif confused.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 18:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jak nie będzie innego wyjścia, to i po dupsku!
P.S. Jaki, kurka, cukierek???
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 19:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :

P.S. Jaki, kurka, cukierek???

No jak to jaki, ten no...z piaskownicy, no nie? biggrin.gif A skąd? cool.gif biggrin.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Berger :

P.S. Jaki, kurka, cukierek???

No jak to jaki, ten no...z piaskownicy, no nie? biggrin.gif A skąd? cool.gif biggrin.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif

Moi drodzy, zawsze miałam zasadę, że swoje dzieciaki uprzedzałam dwa razy, a jak zrobili to samo po raz trzeci wiedzieli, że nie ma juz żartów.
Maleństwo - drugie upomnienie !!
Sama wciagasz w spam Bergera, tak dla zgrywów. Mam taką samą "latorość" pod ręką, chociaż troszkę starsza, poradzę sobie - gwarantuje - najwyżej się obrazisz, trudno.
Specjalnie nie piszę na prywatną pocztę, potem już nie uprzedzam.
Naprawdę lubię "rozrabiaków" w każdym wydaniu, ale sama niszczysz swój własny wątek.
I wiesz co, Berger ładnie ciebie nazywa "maleństwo" zupełnie dobrze do ciebie pasuje. wink.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 01:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :

Ja żartowałam sobie. Juz więcej usmiechów i oczek nie mogłam dodać. wink.gif

Nadmiar emotikonek pozostaja niezauwazone. Lepiej napisac zdanie wiecej.
  
Re: <kazia> Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Przepraszam,Kaziu, już nie będę. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Przepraszam,Kaziu, już nie będę. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Słoneczko nasze, ja się nie gniewam, smile.gif mówiłam mam taką córkę wink.gif - rozumiem, ale jak coś to założę ci specjalny wątek i będę tam wszystko przenosić sad.gif - ok, więc żadna strata, a ubaw może być lepszy. smile.gif
Teraz w następnym poście wypowiem się już na temat.
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




kazia :
I wiesz co, Berger ładnie ciebie nazywa "maleństwo" zupełnie dobrze do ciebie pasuje.


Sama się tak kazała nazywać! biggrin.gif
A w ogóle, to jak to? Maleństwo mnie niby wciąga w spam??? To Maleństwo spamuje, a ja pouczam i wychowuję! wink.gif cool.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Słoneczko, ja się nie gniewam, mówiłam mam taką córkę.


Kaziu, ostrzegam! Ja już wcześniej adoptowałem Maleństwo! eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif Możesz sprawdzić, pisze o mnie ,,Tato"! wink.gif cool.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 17:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :

Sama się tak kazała nazywać! biggrin.gif

Ależ ja nic nie kazałam. W temacie o nickach napisałam, że kumpel mnie tak nazywa. A Wy możecie mnie nazywać, jak chcecie. biggrin.gif
No i widzisz, Berger, znów spam, miało być koniec, a musiałam odpowiedzieć, bo zaspamowałeś na mój temat. sad.gif
Wiem, nie dotrzymałam słowa, możesz to Kaziu wykasować, jesli chcesz.
Definitywny koniec spamu z mojej strony w tym wątku. sad.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Ależ ja nic nie kazałam. W temacie o nickach napisałam, że kumpel mnie tak nazywa. A Wy możecie mnie nazywać, jak chcecie.


Napisałaś Kowalowi, że "Little Wild Girl" nie nalezy tłumaczyć jako ,,Mała, Dzika Dziewczynka", lecz jako ,,Szalone, Przemiłe Maleństwo". biggrin.gif
  
Re: <Berger> Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 19:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Chyba założę ten wątek jeszcze raz, ale gdzie indziej. może na forum miłość na deplach, hmm. biggrin.gif
Już nie wiem, co tu jest na temat, a co nie i na co odpowiadać, a chciałabym sie wypowiedzieć. wink.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 19:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




OK, ja już milknę. cool.gif
Trochę pospamowałem, przyznaję; to się chyba nazywa w języku psychologii proroctwo samospełniające się. A w języku ludowych przysłów: ,,Nie wywołuj Bergera z lasu". biggrin.gif
  
Re: <Berger> Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 19:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kurczę, chyba gdzieś tu napisałam, że "jak Berger wróci, to tu może być tylko gorzej". biggrin.gif
Nie wywołuj Bergera z lasu, dobre, dobre. biggrin.gif
No kurka. lol.gif

Ale w końcu to ja jestem spamerem tygodnia, a Ty spamerem miesiąca. Kto tu jest większym spamerem, hmmm.cool.gif wink.gif
  
tylko tutaj
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010