Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Active Partition Recovery - Potrzebny na GWAŁT
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Active Partition Recovery - Potrzebny na GWAŁT
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




Potrzebuje program " Active Partition Recovery " lub inny dory program do odzyskiwania partycjiii , plikow , dyskow itp.
Gdy pewnego razu wl. kompa na moim dysku wg. windy i dos'a nie bylo zadnej partcji. Mam wersje demo Active Partition Recovery ale tam nie mozna zapisywac danych :( Ale teraz chociaz wiem ze mozna je odzyskac bo ogladalem juz co sie na nim ostalo tylko musze jakos to zapisac :)

Pozdrawiam
p.s. mam nadzieje ze ktos ma to cudo bo jak nie to 2 lata mojego zycia pojda sie ...
  
Re: Active Partition Recovery - Potrzebny na GWAŁT
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 21:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Polecam Ci program freeware PC Inspector File Recovery ver. 3.0
  
Re: <EDDY> Active Partition Recovery - Potrzebny na GW
PostWysłano: Niedziela, 04 Stycznia 2004, 22:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




Dzieki za link :)
Zobacze co te cudko potrafffi

pozdrawiam
  
Re: <EDDY> Active Partition Recovery - Potrzebny na GW
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




Programik jest OK ! Ale :( glowne foldery z wygladu sa OK ale podfoldery i pliki to "stek" dziwnych hebrajskich znaczkow.
masz jakis pomysl ?

pzdr
  
Active Partition Recovery - Potrzebny na GWAŁT
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010