Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Muzyka bez instrunemtów? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Muzyka bez instrunemtów?
PostWysłano: Piątek, 25 Kwietnia 2003, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*dudim*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #60
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich i mam takie małe pytanko.Czy ktoś z tego forym Uczy sie na czyms grac?? Bo ja sie ucze grac na gitarce elektrycznej, juz ponad 3 miesiace.Nie powiem cos juz umię, a moze w niedalekiej przyszłości żałoze jakis zespół.No kto wie.
Pozdrawiam smile.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 00:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




ja sie staram cos na gitarze, ale tak srednio mi sie chce... ale costam juz umiem

Uczysz sie chwytow? I czy kombinujesz cos z nutami...
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 10:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*dudim*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #60
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




podstawowe chwyty już umiem teraz wyrabiam sobie technike palcową, i szybkośc gry na gitarce, a poto sie tego ucz zeby poprobować zagrac jakieś solówki.Juz sie nie moge doczekać jak zagram kawałki Metallicy albo Sweet Noisa i Huntera.Nut sie nie ucze bo ucze sie grac w domu no i kolega mi pomaga.
pozdrawiam wink.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




a jaka masz gitare? hehe solowki... ja w sumie jeszcze nie ten level... na razie czasu i checi mi brak...
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 11:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*dudim*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #60
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Elektryk firma MENSFELD.Białr pudło i czarny gryf poprostu istne cudo.A co do solówek to ja dopiero zaczynam technike wyrabiać i jeszcze dłuuuuugo bede sie uczył zeby zagrac cos milego dla ucha wink.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 12:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Ładna dla ucha Nirvana jest :P Albo SOAD a kawalki System of a Down jest tak banalny ze smiech mnie ogarnia lol.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*dudim*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #60
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




no miałem stycznośc z kawałkami tych zespołów.Nauczyć sie ich można tylko trzeba sie uczyć no a narazie to ja sobie wypóbowuje dziwek mojej gitarki smile.gif smile.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 18:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Zagrać noise to nie trudno. Tylko kwestia dla kogo to będzie sweet.crazy.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 19:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*dudim*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #60
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




No I dla tego powstał Sweet Noise wink.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 19:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




ja to gram rodzicom na nerwach tongue.gif

a poza tym umiem zagrac pare utworkow na pianinie biggrin.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2003, 19:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Zagrać noise to nie trudno. Tylko kwestia dla kogo to będzie sweet.crazy.gif


trudno, trudno. oczywiscie noise, a nie "noise" smile.gif

jest wiele noisowych kapel, ktore znaja wiecej niz trzy akordy, znaja wiecej niz dwie skale, wiedza cos o arytmii i polirytmii, rozbudowanej harmonii itp. polecam plyty NO MEANS NO, serio.
  
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2003, 19:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




*dudim* :
(..) a narazie to ja sobie wypóbowuje dziwek mojej gitarki smile.gif smile.gif


a, jak "dziwek" to zazdroszcze eusa_clap.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 09:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ooo , witam nowego dyskutanta biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 09:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Ooo , witam nowego dyskutanta biggrin.gif

i moderatora zarazem ;-)
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 14:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Jusz zauważyłam biggrin.gif , ale na tym forum moogłby coś o reggae napisać - na przykład siakieś fajne linki albo kawałki polecić - lubię reggae smile.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 14:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Jusz zauważyłam biggrin.gif , ale na tym forum moogłby coś o reggae napisać - na przykład siakieś fajne linki albo kawałki polecić - lubię reggae smile.gif


moge ci podac linka do takiego forum, ale... lol.gif

dobra dobra. wrzuce jakies odnosniki do stron, na ktorych sa mixy w mp3, to sobie posluchasz, co sie dzieje nowego. mam nadzieje, ze nie uzywasz modemu?
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




No cos ty?? Na modemie bym tyle czasu na forum siedziała??? lol.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




mix1 dancehall

tu jest mix hardcore ragga, czyli w miare nowe oblicze reggae'owej braci z JA

TRACKS: Capleton - Inna De Pit / Beenie Man - What If / Danny English - Keep Diggin It / J.K. - Jam Jam / Sizzla - Standing Ovation / Roundhead & General B - Borrow You Gal / Alozade & Hawkeye - Care Uno Self / Kiprich - Log On / Mad Anju - Ma Dogs / Elephant Man - Informer Love Talk / Capleton - Red Pon Backra / Sizzla - Babylon Get Demolished / Degree - Senor / Bounty Killa - Cannibal / Richie Stephens - Girls Night / Chrissy D - If You Are The One / Kiprich - Caan Tek You Man / Hawkeye - Yu Hype / Red Rat - Inna De Club / Capleton - How Dem So Hype / Ricky Rudy [a.k.a. Bling Dawg] - Robbery / Cecile - Goodtime / Frisco Kid - Certain Tings / Vegas - Land Of My Birth / Bounty Killa & Tyrical - Big Up De Music / Degree - Summer Flow / Wayne Marshall - Bad Mind / Bounty Killa & Richie Stephens - Question / Elephant Man - Bombing / Frisco Kid - Mash Up De Place / Capleton - Badness / Capleton & Jah Thunder - Fire / Alozade - Jamaica / Cecile - Fool / B. Killa, W. Marshall & R. Stephens - Ladies / T.O.K. - Murder / Mr. G - Dig It Up / Frisco Kid - Nah Stop Say So / Buccaneer - Troubles / Degree - Immaculate / Elephant Man - Miss Matty Son / Chico - More Strength / Elephant Man - Shizzle My Nizzle / Mega Banton - Sergeant Brown / Blingz - Stay Away From War / Mad Anju & Martina - Ah Nuh My Baby / Mystikal - Danger / Michael Rose - Shine Eye Gal / Capleton - Hush Up / Cutty Ranks - Limb By Limb / Buju Banton - Senzimilia Persecution
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 15:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




aaa , nie działa ;-((((
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




u mnie dziala...

ssij!
  
Muzyka bez instrunemtów?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010