Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Skandal! Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Tirinti> Skandal!
PostWysłano: Wtorek, 13 Stycznia 2004, 03:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Chce byc muzykiem. To moje marzenie prownywalne do Twojego o programowaniu.
Chcialbym zarazem, aby moja muzyka trafiala do ludzi za darmo lub po najnizszej cenie. Czulbym sie tez dobrze, gdyby ktos wzial moja piosenke na warsztat i ja przearanowal po swojemu (remix na przyklad), bo to bardzo ciekawe doswiadczenie. Wiem, ze takie myslenie nie smierdzi forsa, ale utrzymywac moglbym sie z wystepow na zywo oraz ewentualnych tantiemow.
Oczywiscie wszystko jest wciaz w sferze marzen.

Programowanie tez jest forma sztuki, zwlaszcza gdy siega multimediow.

A jego przyszlosc opatruje glownie w firmowych produktach. Cos jak ma Apple - Maja swojego Macintosha a Mac ma swoj OS.
Tak samo wkrotce bedzie nie tylko z komputerami czy telefonami komorkowymi, ale i telewizorami, wiezami czy pralkami. Era szumiacych blaszakow wkrotce zniknie, moim zdaniem, i programowanie na nim stanie sie juz jedynie rozrywka dla fascynatow informatyki. Kazdy produkt elektroniczny bedzie mial swoj system operacyjny scisle zintegrowany ze swoim zastosowaniem, i do tego beda potrzebni programisci, aby go stwarzyc i postarac sie o przyjaznosc dla uzytkownika.
  
Re: <gROszeCK1> Skandal!
PostWysłano: Wtorek, 13 Stycznia 2004, 07:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ale u mnie to nie mażenie. Ja właśnie kończę pracę magisterską. (inżynierem jestem już od półtora roku) Teraz jużjest trochęza późno na zmianęzawodu.crazy.gif
A pod Visual Studio .Net można robić aplikacje również na Pocket PC i Smartphone. Jest też Windows XP Media Center Edition i Windows CE.

Daodm, że pracę dyplomową robię z grafiki komputerowej (Wizualizacja płaskorzeźb) przez to pół roku później zostałem inżynierem i już mam pół roku opóźnienia w magistrze. Koledzy mi radzili, żebym wybrał sobie cośprostszego, ale ja chciałem byćorginalny. crazy.gif
  
Re: <ulan> Skandal!
PostWysłano: Wtorek, 13 Stycznia 2004, 09:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




ale równie dobrze można na sieci albo takim Lexie znaleźć ustawę rozporządzenie obowiązujące np 10 lat temu to nie jest problem a jaka bym miał tego szukać po bibliotekach czy w sądzie to by mnie krew zalała a tak szybko czysto i do wydruku wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Skandal!
PostWysłano: Wtorek, 13 Stycznia 2004, 13:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No coz e X t sa tradycjonalisci, ktorzy nie uzywaja lexa cool.gif i posiadaja papierowe wydania dziennika iles tam lat wstecz wink.gif
  
Re: <Tirinti> Skandal!
PostWysłano: Wtorek, 13 Stycznia 2004, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Ale zaczelo sie od marzenia. :-)

W sumie sam sie ksztalce w zawodzie technicznym. Jestesmy na tej samej uczelni, tyle ze ja jestem na innym wydziale, w dodatku pare lat wstecz wobe Ciebie. Od poczatku staram sie kierunkowac tak, aby byc na tyle uniwersalnym i sie umiec dostosowac do wszelkich zmian w swiecie techniki.
Wychodze z zalozenia, ze waska specjalizacja w zadnej dziedzinie nauki nie jest
przydatna. A zwlaszcza w naukach technicznych, gdzie wszystko sie w zmienia w coraz szybszym tempie.

I tak inzynierowie maja dobrze, ze znajda prace w zawodach technicznych, czyli takich, jakie mieli w jakims % na studiach.
Humanistow znam niewielu, ktorzy pracuja w swoim zawodzie.
  
Skandal!
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010