Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Problem!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem!!!
PostWysłano: Wtorek, 13 Stycznia 2004, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sicm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #459
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Gdy jak gram w gry to mi sie komputer po paru minutach wylancza moze ktos zna to przyczyne??
  
Re: Problem!!!
PostWysłano: Środa, 14 Stycznia 2004, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




to masz problem. Glowy nie dam ale sa dwa wyjscia, albo zasilacz za slaby (jesli wylacza sie tez przy innych operacja), albo zbyt wysoka temperatura na procu, sprawdz ja (jak masz niska to moze zle ustawienia w biosie z automatycznym wylaczaniu kompa przy osiagnieciu odpowiedniej temperatury)
  
Re: <dj_cougar> Problem!!!
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 18:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sicm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #459
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




To raczej nic z tych zeczy zasilacz mam nowy, a w biosie to ja nie grzebalem.
  
Re: <sicm> Problem!!!
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




"nowy" nie zawsze oznacza "sprawny"
  
Re: Problem!!!
PostWysłano: Sobota, 17 Stycznia 2004, 01:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EZ_lo
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #91
Posty: 600


[ Osobista Galeria ]




nie moge sie oprzec i dodam:
"sprawny" tez jeszcze nie oznacza "wystarczajacy"
  
Re: <EZ_lo> Problem!!!
PostWysłano: Sobota, 17 Stycznia 2004, 22:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sicm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #459
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Nowy zasilacz mam od wrzesnia, a takie zeczy zaczely sie dziac niedsawno. Wczoraj sformatowalem dysk i nadal sa jakies bledy w przegladarce IE nie moge otwierac okien w sposob otworz w nowym oknie i np. jak chce weisc do jakiegos folderu to pojawia sie blad "Wystapil blad w skrypcie na tej stronie" Ludzie pomocy to mnie jusz tak denerwyje ze nie wiem co.
  
Re: <sicm> Problem!!!
PostWysłano: Niedziela, 18 Stycznia 2004, 00:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




moim zdaniem przegrzanie proca albo pamiątki ... no ewentualnie chipsetu ...
ale celem zyskania pewności ... zainstaluj linuxa jak możesz na innej partycji ...
raz zainstalowałem do XP patcha i takie jaja wyprawiał komp ze myślałem ze procka zhajcowałem dopiero jak Lina postawiłem okazało się ze to Xp badziew jeden zadymkę robił
  
Problem!!!
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010