Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Dzień męskich szowinistów. Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Wtorek, 13 Stycznia 2004, 22:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




"W związku z dziwaczną feministyczną akcją, która miała polegać na tym , że kobiety miały mieć opis: "Facet to świnia", ogłaszamy jutrzejszy dzień Dniem Męskich Szowinistów.
i dlatego właśnie wszyscy mężczyźni jutro mają mieć opis:"Baby do garów". Wyślij to wszystkim chłopom których masz na gg, albo do końca życia pozostaniesz pantoflem"

Takie coś przed momentem dostałem na GG. Pomysł z opisem jako taki, ale Dzień Męskich Szowinistów podoba mi się jak najbardziej :D
  
Re: <Bzdury> Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Środa, 14 Stycznia 2004, 09:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




jak bym dał taki opis to nic bym nie mógł na kompie zrobić ... wszystkie znajome zadałyby pytanie co jest ? co równało by się prawie atakowi typu DoS lol.gif
  
Re: <Bzdury> Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Czyli chcecie od święta wyskoczyć na gadu-gadu z tymi undergroundowymi hasełkami, podczas gdy my, feministki na co dzień manifestujemy swoje powołanie w świecie zewnętrznym, nie boimy się reakcji szowinistów, nie chowamy się na jakże bezpiecznym dla słabej psychiki niezdolnej odpierać ataków gadu-gadu (w każdym razie hasełka na gg uważamy za skromny dodatek, ale żenującym jest, jeśli stają się główną bronią w walce)? Sorry, ale walka z bokserem, który podjął się walki i teraz ucieka jest nie fair i nie ma najmniejszego sensu (nie wspominając już o nudzie). crazy.gif Zostaliście zdyskwalifikowani, co oznacza nasze zwycięstwo. doubt.gif
Może zdradzę tym zdaniem własny obóz, ale weźcie się kuźwa w garść, bo zwycięstwo bez kolejnego godnego przeciwnika powszednieje, a jakoś nie bierzemy pod uwagę walki z gejami. smile.gif
Gdzie te czasy, kiedy walka z Wami była intrygującą walką ,,jak równy z równym”. biggrin.gif Nieśmiało tęsknię. cool.gif

P.S. No nie - hasełka na gg w swięta crazy.gif - my w święta wypuszczamy z klatek naszych niewolników i prowadzamy ich na smyczy po parku, żeby kości rozprostowali, świetny show. biggrin.gif
P.S. 2 Oczywiście moja ocena nie dotyczy wszystkich szowinistów, istnieją wyjątki, które poziom trzymają, ale jeden wirtualny klub o małym zasięgu i sile przebicia wiosny nie czyni. crazy.gifA i w tym gronie dostrzegam pantofli, którzy są szowinistami wyłącznie ze strachu przed feministkami i jest to dla nich wygodnym (jedynym?) wentylem bezpieczeństwa. W decydującym momencie opuszczą Was i padną nam do stóp. wink.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Czwartek, 22 Stycznia 2004, 17:40, w całości zmieniany 2 razy
  
Re: <little_wild_girl> Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




oj LWD marudzisz ... niby po co wojować jak "ptaszynki" mogą z ręki jeść hę ? ... odpowiednie podejście i ptaszyna myśli mam go ! a tu figa z makiem ... cóż najniebezpieczniejszym przeciwnikiem nie jest ten którego za takiego uważamy ale ten który ... nie okazuje swej siły ... za takiego nie uchodzi ... stara zasada najsilniejsza bronią jest zaskoczenie ... pisząc takie hasełka na necie tylko odsłaniamy gardę ... cóż niektórzy i tak legną u stóp zdobywczyń lol.gif wiec takie hasełka nie zmienią w ich życiu nic no może będą to "ostatnie podrygi konającej ostrygi" wink.gif ... LWG .. trochę pokory tongue.gif
  
Re: Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
No nie - hasełka na gg w swięta crazy.gif - my w święta wypuszczamy z klatek naszych niewolników i prowadzamy ich na smyczy po parku, żeby kości rozprostowali, świetny show. biggrin.gif


Poplułem monitor! lol.gif
  
Re: Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
LWD marudzisz


Little Wild Demon? wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
niby po co wojować jak "ptaszynki" mogą z ręki jeść hę ?

Cytat:
stara zasada najsilniejsza bronią jest zaskoczenie

Ha! biggrin.gif Z jednej strony uspokajasz, że OK (osz Ty przebiegły Kocie, nie uśpisz mej czujności crazy.gif ). Z drugiej - został ujawniony szowinistyczny podstęp – więc element zaskoczenia spełza na niczym, bo uprzedzę swoich, żeby bez lassa z chałupy nie wychodzili. biggrin.gif Zachować trza czujność. Feministki nigdy nie zapomną tej bitwy – dlatego, że tylko one ją przeżyją. cool.gif
Cytat:
LWG .. trochę pokory tongue.gif

W życiu. tongue.gif wink.gif To tak jakbyś powiedział Markowi: ,,Bądź uprzejmym idealistą”. lol.gif
  
Re: Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 02:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
jeden wirtualny klub o małym zasięgu i sile przebicia wiosny nie czyni.wink.gif

Ten, jak to nazywasz, mały zasięg o elitarności świadczy, a co do siły przebicia, to, wybacz Dziewczątko, bzdury prawisz cool.gif
  
Re: <Wujek Zed> Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 02:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Mlode dziewcze nie wie co prawi. Jakby nas poznala blizej, to by szybko zmienila zdanie. cool.gif
  
Re: <EDDY> Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 02:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Jakby nas poznała bliżej, to zaczęła by szybko biegać smile.gif wink.gif
  
Re: Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kuźwa jego mać, na forum test mnie objechali, że przyjazd gości na Ojczyźnie wyładowuję. wink.gif Teraz na facetów się przeniosłam i tyż źle. eusa_wall.gif Eszszszsz...no to ja jednak na deple z tym pójdę (tutaj diabelski śmiech, odbijający się echem od ścian starego zamczyska). biggrin.gif :] :] :] :D
  
Re: <little_wild_girl> Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 11:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Tiaaaaa tam sie napewno z radosna reakcja elyty spotkasz lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Kuźwa jego mać, na forum test mnie objechali, że przyjazd gości na Ojczyźnie wyładowuję. wink.gif Teraz na facetów się przeniosłam i tyż źle. eusa_wall.gif Eszszszsz...no to ja jednak na deple z tym pójdę (tutaj diabelski śmiech, odbijający się echem od ścian starego zamczyska). biggrin.gif :] :] :] :D


A może jednak do GARÓW!
  
Re: <Marek D.> Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 12:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Za jestem
  
Re: Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 12:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Za jestem

Że niby za garami Wuj stoi tera? wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 12:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Niom, Wuj sam mi się wczoraj chwalił, że świetnie gotuje, a najlepszymi kucharzami są mężczyźni! cool.gif
  
Re: <Berger> Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 15:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Wszystko się zgadza męska feministko! lol.gif
My tu mówimy o zmywaniu GARÓW!
  
Re: Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Wszystko się zgadza męska feministko! lol.gif
My tu mówimy o zmywaniu GARÓW!

Wy sobie możecie mówić, a praktyka i tak wygląda inaczej. cool.gif
  
Re: <little_wild_girl> Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Wuj słoneczko, gwoli ścisłości, zawsze za garami, ale jak już inni słusznie zauważyli, do warzenia, nie do szorowania ! wink.gif
  
Re: <Marek D.> Dzień męskich szowinistów.
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Feministko???!!! crazy.gif
  
Dzień męskich szowinistów.
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010